Bana da yardımcı olur musunuz?

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve xsxeker_xsxey tarafından 19 Haziran 2008 başlatılmıştır.

19 Haziran 2008
    Konu Sahibi : xsxeker_xsxey
  1. xsxeker_xsxey

xsxeker_xsxey Kararlıyım :) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar herkese merhaba..
    hamile arkadaşlarım hepinizi kutluyorum.allah sağlıklı bir evlat nasip etsin hepinize inşallah..
    kızlar benim kafam çok karışık.sizinle paylaşmak istiyorum.fikirlerinizi söylersiniz dimi..benim reglim 16 haziran idi.bugün gecikmede 3.günüm.akşam test yaptım negatif çıktı..moralim bozuldu normal olarak..ve bende olan belirtileri şöle sıralıyıım..yaklaşık 1 haftadır belim çok ağrıor.arada kasıklarıma kramp girior bişi batıor
    gibi oluor..midem bulanıor kızlar..ama bişi çıkmıor...ara ara başım dönüor....
    kafam iice karıştı...testte negatif çıktı...regl olucam da ondan mı böyle mide bulantısı falan oluor anlayamadım.. bide üstümde böyle bi halsizlik var..kendimi anlayamıorum bikaç gündür...kızlar kan testi ne zaman yaptırırsam kesin sonuç çıkar sizce..bir de test sonucunu ne kadar sürede veriyorlar..1 hafta önceye kadar süt gibi akıntım vardı yoğun bi şekilde.ama son bikaç gündür tamamen kesildi nerdeyse akıntım da..şu an belim ağrıyor çok..
    kızlar yardımcı olursanız çok sevinicem
    öpüyorum hepinizi..:1hug:

2. 19 Haziran 2008
  3. TuzluCekirdek

TuzluCekirdek Burası soğuk odalar!!! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    kan testinde kesin sonuç çıkar sende belşrtilerin hepsi bende vardı ve hamileyim 5 haftalık bence kan yaptır benim idrar testim çokkkk silikti belli belişrsiz ve hamileyimmm

4. 19 Haziran 2008
  5. xsxeker_xsxey

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106

sevocan senin kaç gün geçmişti reglin.kaçıncı günde test yaptırdın?bide kan testi sonucu ne kadar zamanda çıkıo..

6. 19 Haziran 2008
  7. minixgximm

minixgximm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım kan testinde hemen çıkabilir sonucun ben regl olacağım gün test yapmıştım ve bi süre geçtikten sonra silik çıkmıştı testinin markasından olabilir sen başka markalarlada bi dene bide 5 dk dolunca hemen atma 20 dk sonra falan bi daha bak bişey varmı diye

8. 19 Haziran 2008
  9. heja

heja Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım şuan kan testinde kesin öğrenirsin kan testi adetin geçmeden bile sonuç veriyor ve seninki geçmiş kesin çıkar.

10. 19 Haziran 2008
  11. duygu2008

duygu2008 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Kan Tesiti Yaptir Canimm....hem Için Rahatlamişşş Olurrr...

12. 19 Haziran 2008
  13. demircool

demircool kişisel rütbeymiş hıh Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    ben 6+4 hamileyim.sat ım 4 mayıs ve ben adetim 3 gün geçince yaptım idrar testi.20 sanıiyede pozitif cıktı.ertesi gün bidaha yaptım gene pozitif cıktı.uzman doktor kaan kocatepe de idrar testini öneriyo.daha stressiz diye.bence git hemen bi kendin evde test yap canım.bak bende meraklandım.inşallah hamişsindir arkadasım

14. 19 Haziran 2008
  15. xsxeker_xsxey

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106

canım dün akşam yaptım testi negatif çıktı.:1no2:
    ya testi yaparken ne kadar bekletiosunuz kızlar...Offf Off merak ediorum.ya çalışmasam çoktan gittiydim sağlık ocağına...çalıştığım için istediğim zaman gidemiorum ha bide kan testi sonucunu aynı gün veriorlar mı?

16. 19 Haziran 2008
  17. demircool

demircool kişisel rütbeymiş hıh Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben kan testi yapmadım.stresli oluyo diye.hem benm adetim hiç sasmazdı.hep günü gelince olurdu.hemen 2 -3 gün gecince yaptım pozitif cıktı:bbo:senin düzensizmi oluyodu canım yoksa:uhm:

18. 19 Haziran 2008
  19. EU2

EU2 Guest

idrar testini sabahki ilk idrarla yapman tavsiye ediliyor benim 10. güne kadar akşam yaptığım testlerde çıkmıyor sabah ilk idrarda çıkıyordu.en garantisi kan testi sonucu 1 saatte veriyorlar hemen,bence bi kan testi yaptır kesin öğrenmiş olursun..hayırı haberlerini bekliyoruz...