Bana dua edermisiniz??

Konusu 'Mayıs Anneleri' forumundadır ve avebru tarafından 15 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

15 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : avebru
  1. avebru

avebru Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    Arkadaşlar yarın sabah 8.30 da hastaneye gidiyorum. Normal doğumda ısrarlı olduğum ve zamanımda geçtiği için (40+5 olcaz yarın ) suni sancı verilecek. Bu zamana kadar hiç sancım olmadı ve açılmam var mı yok mu bilmiyorum..

Bana ve oğluma dua eder misiniz? Bu zamana kadar hep Allah'a sığındım ve doğumu düşünmemeye korkmamaya çalıştım..Ama bu kadar yakın olmak biraz korkutuyor insanı..

Allah inşallah dileyen herkese hayırlı evlat ve kolay doğumlar nasip eder ( banada yerimseniben)

2. 15 Mayıs 2008
  3. n.d.

n.d. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım heyecanlanman, endişelenmen ve korkman çok normal, bende suni sancı ile normal doğum yaptım. beni doğumhaneye götürdüklerinde heyecandan ölecektim. doğum hakkında o kadar çok şey söyleniyor ki, insan ister istemez korkuyo. sakin olmaya çalış, güzel şeyler düşün, oğlunun mis kokusunu içine çekeceğin, o pamuk tenine dokunacağın, o unutulmaz ve hiçbirşeye değişilmeyecek anları düşün. benim dualarım seninle. kısa sürede sıkıntısız bir doğum diliyorum sana.:KK46::nazar:

4. 15 Mayıs 2008
  5. TuzluCekirdek

TuzluCekirdek Burası soğuk odalar!!! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    allah yardımcın olsun arkadaşım

6. 15 Mayıs 2008
  7. kardelennnn

kardelennnn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    ebrucum hayırlı doğumlar canım arkadaşım....
    yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik bu güzel maratonun...
    mevlam hepimizin yardımcısı olsun.....
    zaten kendini iyice hazırlamıştın normal doğuma ve rabbim hayırlısıyla kavuşturur evladına....
    ben doğumhanede bu olaya birebir şahit olunca dahada alıştım çok güzel bişey bebeğin sesini çığlıklarını duymak nasipse sen yarın bu duyguyu hayırlısıyla tadacaksın.....
    darısı bizlerin başına arkadaşım dualarımız seninle......

8. 15 Mayıs 2008
  9. burningaura

burningaura herşey çok güzel olacak!! Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    Allah hayırlı dogumlar nasip etsin.inşallah bebişini sagsalim kucagına alırsın..iyi haberlerini bekliyoruz..

10. 15 Mayıs 2008
  11. silver32

silver32 sütdanasınınanası Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    dualarımız seninle canım allah kolay doğumlar nasip etsin bizi habersiz bırakma

12. 15 Mayıs 2008
  13. handerya

handerya Zeytinim benim! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    71
    Allah hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah canım ne şekilde hayırlıysa o şekilde doğurursun artık..doğum stresini düşünme oğluşunu kolların arasına aldığın anı düşle derim bu diğerinden daha heyecan verici,güzel hbrlerini bekliyoruz,dualarımız sizinle...

14. 15 Mayıs 2008
  15. ayckr

ayckr sağlıkla bekliyorum kuzumu.. Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    Hayirli Doğumlar.oğluna Kavuşacağin O Ani Düşün Ve Sakin Ol Canim

16. 15 Mayıs 2008
  17. mercan_dilara

mercan_dilara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ebrucum,bak bekledigin na geldi.Sen de mis kokulu,samur sacli,guzeller guzeli bebisine kavusuyorsun.Sen cok guclu bir insansin.Strese girmeden Allaha siginip gireceksin doguma.Bu kutsal ana hazirsin zaten uzun suredir.Sen hepimizi guzel guzel ugurladin,simdi sira bizde.Saniyorum sadece mayis anneleri degil tum hamisler senin dogumunu bekliyor a.s :dance: Hepimiz senin duaciniz.Ozellikle bu kadar zorlanmana ragmen normal dogum diye israr etmeni de inanilmaz kutsal buluyorum.Darisi bebbe olmak uzere normal dogumunu bekleyen tum arkadaslarin basina.....:1hug:

18. 15 Mayıs 2008
  19. yaseemin

yaseemin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ebrucum inşallah herşey istediğin gibi gelişir ve oğluna sağ sağlim kavuşursun dualarımız seninle iyi haberlerini bekliyoruz