Bana evlenme teklif etti, 1,5 yıldır eski karısı ve çocuğuyla yaşıyor!!

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve bitterlemon tarafından 23 Ekim 2009 başlatılmıştır.

23 Ekim 2009
    Konu Sahibi : bitterlemon
  1. bitterlemon

bitterlemon Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    nereden başlayacağımı bilmiyorum, 1,5 ıldır herkesin imrendiği masal gibi bir ilişkim vardı. bizi herkes yakıştırırdı. son 3-4 aydır da ailesiyle tanıştırdı, herşey çok güzeldi çok sevdik birbirimizi.. derken o kaus günü yaşandı, eski karısı beni aradı ve biz boşansakda beraber yaşıyoruz dedi bana.. ailesi kadını çirkeflikle suçladı iftira atıyor dedi, annemle benim karşıma çıkıp akladılar oğullarını. ama ben rahat durmadım o evi gidip kendi gözlerimle gördüm. ve herkes yalacıydı, herşey bi oyundu.. bu sefer gerçekten bitti. ardından 3 gündür beni aratıyor aileden birilerini yolluyor ve çocuk için aynı çatı aldında mecbur kaldığını anlatıp duruyorlar.. ama beni çok sevip artık bu olanlara son vermeyi ve evlenmek istediğini söylüyor... ne yapacağımı bilmiyorum lütfen bişeyler söyleyin bana... tecrübesi olan varmı, neler dönüyor.. hala sarhoş gibiyim.. sevgisinide söküp atamıyorum içimden...

2. 23 Ekim 2009
  3. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    eksküsmi madam, yanlışmı anladım acabasengözlerimebaksanab

1.5 yıllık Sevgilin boşandığı karısıyla ve çocuğuyla aynı evde yaşıyor ve senin bundan haberin yok dimi, yanlışsam düzelt lütfen.

Senle birlikteyken yine evliymiş gibi akşam eski karısına çocuğuna gidiyor öylemi. Hadi çocuğu geçtim de niye boşanmış madem karısından.

Vay eşşeoğlusu vaayÇok üzgünüm çoook

4. 23 Ekim 2009
  5. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    boşanan çoğu kişinin çocuğu var , onlarda mı aynı evde yaşıyor boşansalar bile..o eve gidip kalacaksa ,yatacaksa eee neden boşandılar o zaman...ne anlamı kaldı boşanmanın..saçma
    açıkcası boşandığına bile i,nanmıyorum..boşanma kağıdını gördünmü?nüfus cüzdanı değişmişmi?
    aslında boşanmış olsa bile ben güvenmezdim..büyük olasılıkla 2. kadın falan olacaksın..ailesinede şaştım, hala eşiylke yaşayan oğullarına kız arıyorlar...bence ayrıl ,başkasını bul..ileride çok zor anlar yaşarsın..yok çocuğum hasta ben kalıyorum ,yok çocuğum gitmemi istemiyor kalıyorum...tamam çocuğunu görsünde bu kadar da olmaz yanii.....aynı evde kalmak ne demek

6. 23 Ekim 2009
  7. evlenme derim
    1- yalanla baslamis iliskiye, soylememis gercekleri
    2- bosandigi halde ayni evde oturmak ne kadar ahlakli bi davranis bunu dusun, cocuk icin denmesi de yalan, belliki sorumluluktan kacan biri, hem bana baksin hem evli olmamayim demis
    3- evlensen de gecmisinde kopamayacak bir adam, 2 kadinla evli gibi yasayacak bir de cocuk
    4- 1.5 yil ve masal gibi diyorsun, masal gibi yasayan senmissin, adamin yasadigi evi bile bugune kadar merak etmemis, gormemis, farketmemissin, bu adam hergun baska bir kadinin koynunda uyuyormus, 1.5 yilda bunu anlayamacak kadar kör asik olmussun

yeni ve guzel baslangiclar yapabilirsin

Son düzenleyen: Moderatör: 23 Ekim 2009
  8. 23 Ekim 2009
  9. reneta80

reneta80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Kabul edilebilir gibi gelmedi bana. Barışsan bile hep kuşku olacak içinde. Bu adamların cesaretleri mi desem ne desem bilemedim de cüretlerine şaşıp kalıyorum.

10. 23 Ekim 2009
  11. sidelya79

sidelya79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Silk at kalbindende hayatından da arkadaşım. Hayatta tek şeyle başa çıkılmaz herhalde. Yalanla....

12. 23 Ekim 2009
  13. Zehir

Zehir her seçiş bir vazgeçiştir Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    yalanci bir es adayi

yalanci bir es adayi ailesi

pesinizi birakmaayacak olan bir kadin ve cocuk

cok iyi dusunun derim,ne gerek var hayatinizi zehir etmeye

14. 23 Ekim 2009
  15. gulkurusuu

gulkurusuu güzel günler, bizi bekler Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ohhh ne ala yalanın bin para...ailecek düzenbazlar desene. kaç kızım arkana bakmadan kaç. korkulur bunlardan.

16. 23 Ekim 2009
  17. ben adam evliyken ailecek gidip baska kiza nisan yapan duymustum
    korkulur gercekten bu da belki evli ne malum

18. 23 Ekim 2009
  19. ema1

ema1 Hayat, sen plan yaparken başına gelenlerdlr Pro Üye

Beğenildi:
    7.408
    Ödül Puanları:
    238