Bana evli olduğunu söylemedi

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve buse__ tarafından 18 Ekim 2009 başlatılmıştır.

18 Ekim 2009
    Konu Sahibi : buse__
  1. buse__

buse__ Guest

Bana bişeyler söyleyin lütfen kendimi çok çıkmazda çok iğrenç hissediyorum söze nerden başlayacağımı da bilmiyorum gittiğim bir kurs vardı on beş gün boyunca kurs görecektim gittim bi hevesle ilk günden itibaren sürekli beni izleyen bi çift gözle karşılaşmıştım o başka ilden gelmişti ben başka ilden....Parmağında yüzüğü de yoktu yakışıklı esmer davranışları düzgün birine benziyordu sürekli peşimdeydi gözleri ile iki üç gön böyle geçti baktım hala benimle konuşmaya çalışıyor ortam kurmaya çalışıyor izin verdim bi gün beraber bi yere çay içmeye gittik sohbet etmeye başladık sadece gözlerime bakıyordu üzgün üzgün benden hoşlandığı apaçık belliydi neyse orda konuştuk sonra bi parkta yürüdük ben koluna girdim üşümüştüm omzuna yatmamak için zor tuttum kendimi
    :KK43: parktayken arkadaşım msj attı o evli diye şok oldum dünya başıma yıkıldı ve bu mesajı o da gördü yüzü asıldı dondu kaldı ben bozuntuya vermedim ne yapıyım evliyse diye msj attım gülücük koydum hatta sonuna yanımda çünkü o vardı:gitme: o an hiç sormadım neden bana söylemedin diye............tek dediğim biz zaten arkadaşız öyle yürüyüşe çay içmeye dertleşmeye çıktık dedim......gülümsedim hadi kalkatım dedim bana dediği sadece şuydu ' yanlış anlaşılmış insanların gözünde bu durum ben evliyim ama seninle bi çay içmeye çıktım insanlar ne kadar fesat'...... ama tabi onun niyeti başkaydı hoşlanmıştı benden oda sonradan bozuntuya vermemek için böyle konuşmuştu
    neyse iki gün boyunca hiç konuşmadım bununla yüzüne bile bakmadım :nazar: evli birine aşık olmuştum ama evli olduğunu bilmiyordum bilseydim bu tutumu en baştan sergilerdim artık o kursun önemi kalmamıştı benim için çünkü onunla daha anlamlıydı gidip geliyordum ama boş boş bakıyordum etrafa:nazar: o yine bana bakıyor sürekli ne oldu niye konuşmuyorsun diyordu.....hala gözü üstümdeydi ben kaçamak baktığımda uzun uzun ve üzgün üzgün öylece bana bakıyordu yakın arkadaşlarından biri ile tartışmış sırf bu konu yüzünden....Benim evli olduğumu sen mi söyledin demiş ....İşin kötü yanı bütün kurstaki kızlar bu çocuğa aşıktı bütün kızlar sürekli beni izliyordu buse çok şanslı diyorlardı onlarda bilmiyordu evli olduğunu:eek:klava: Onun hala gözü üstümdeydi hüzünlü hüzünlü bana bakışları hala gözlerimin önünde....Daha sonra bi arkadaşımdan duyduğuma göre ' ben buseyle burda görüşecektim zaman geçirecektim ve burda kalacaktı ne var bunda ' demiş arkamdan......En son gün yanıma çağırdım ikimizde farklı illere gideceğiz herşey için saol dedim kolumdan sert bi şekilde çekti bu kadar mı dedi ne bu kadar mı dedim ne yapmamı bekliyorsun evli bi erkeğe ne dememi bekliyorsun dedim arkamdan neler demişsin ben senin vakit geçireceğin burda kalacak bi kız diilim hiç ummazdım senden dedim ben öyle bişey demedim kimden duydun dedi isim vermedim duydum birinden dedim sen evlisin zaten uzun yada kısa vadeli hiç bişi olamaz seninle dedim hakkını helal et dedim oda hakkını helal et dedi hoşçakal dedim ve ayrıldım yanından Bana daha sonra msj attı dünya çok büyük diil seni görmeye geleceğim yine dedi bende beni bulamazsın dedim evli olmasaydın daha farklı olurdu herşey ama evlisin dedim yapamam bunu dedim o evine gitti ben evime.....biraz önce birlikte çekildiğimiz resimlere baktım gözlerim doldu ben gerçekten aşık olmuştum ona onunla dünya daha güzeldi lise dönemime inmiştim sanki bana uzaktan bakışları beni görmek için sürekli yanıma sınıfımın kapısına gelişi beni görmek için sırf bahçede dolanması gördüğünde elinin ayağına dolaşması hala aklımda..........unutmadan belirteyim parmağında neden yüzük yok dedim parmağını kapıya sıkıştırmış ağrıyormuş ondan takmıyormuş hiç mi takmıcaksın dedim bilmiyorum dedi herkes yanlış anlayacak evli olmadığını düşünecek dedim düşünsünler dedi....evine eşine çocuğuna sahip çık dedim onlar daha değerli herşey boş önemli olan yuvan dedim yüzüğünüde parmağına tak dedim kırıldı dedi yaptır ve tak dedim ayrıldım yanından giderken bana bakışlarını görmeliydiniz sizce doğrumu yaptım:gitme::eek: hala aklım onda şimdi başkasıyla uyuyor ama bana söylemedi evli olduğunu benim suçum yoktu :gitme: hala onu özlüyorum

2. 18 Ekim 2009
  3. SEN_KOLIK

SEN_KOLIK herkez YALANCI!! Pro Üye

Beğenildi:
    992
    Ödül Puanları:
    163
    sen dogru olani yapmissin
    yuva yikanin yuvasi olmaz derler
    karsina kimbilir daha ne insanlar cikacak
    allah herkesi iyi insanlarla karsilastirsin

4. 18 Ekim 2009
  5. Yaxgxmurseli

Yaxgxmurseli Üşüyorum kapama gözlerini Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Aşık olmak insanın beyniyle gerçekleştiği bir eylem olmadığından sizi suçlayamam

(Yüzüğünü takmayan erkekler de ayrıca sinir oluyorum konu dağılmadan söyleyeyim.)

Bence hemen vazgeçmekle en mantıklısını yapmışsınız.Sonuçta evli olduğu siz

bilmiyordunuz ancak o evli olduğunu biliyordu.

Size ümit verip de üzgün üzgün bakmışmış

Tatlım o üzgün bakışı ben neye benzetiyorum biliyor musun.Avını yerken ağlayan timsaha

Bunu yapan senin ya da bizlerden birinin eşi de olabilirdi

Seminere giden her evli erkek bunu yaparsa yandık demektir.

Sen onurlu bir bayanmışsın ki ne onun kuklası olmuşsun ne de hemcinsine ihanet

etmişsin.

Umarım karşına aşık olabileceğin başka biri çıkar ve daha fazla üzülmesin.

6. 18 Ekim 2009
  7. _laylaylom_

_laylaylom_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    148
    siz en doğru olanı yapmışsınız..evli biriyle tabiki mutluluk olmaz...
    ama o yakışıklı bey kendine çok fazla güveniyor belli evli birine hiç yakışmayan şeyler bunlar
    size resmen kur yapıp dikkatinizi çekmeye çalışmış...böyle birinin bu tür şeyleri sürekli yaptığını düşünüyorum herkesinde gözü ondaymış zaten ama sizi seçmiş ...
    yani siz onun hayatında ne ilkdiniz ne de son olacaksınız...

8. 18 Ekim 2009
  9. HanimKelesimiGetir

HanimKelesimiGetir TEK DİL TEK VATAN Pro Üye

Beğenildi:
    33.137
    Ödül Puanları:
    563
    En doğrusunu yapıp bir yanlıştan dönmüşsün...
    Evli bir erkekle beraber olmak ne kazandıracaktı ki sana canım...
    Sadece üzüntü ve acı verecekti...
    Daha önüne ne insanlar çıkacaktır mutlaka senin beğeneceğin bir insan olacaktır...

10. 18 Ekim 2009
  11. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    asik olmak yanlis degil, yanlis olan evli biri ile iliski yasamakti arkadasim.
    sen en dogruusnu yapmissin gonlun sizlar elbette belli ki deger vermissin bu adama.
    ama emin ol dogrusunu yapmisisn..
    dedigim gibi asik olmayi belki engelleyemezsin ama bir iliski yasamayi engellersin.
    tebrik ederim seni..
    umarim bu kararli durusunu hic bozmazsin..

12. 18 Ekim 2009
  13. fiyonk_

fiyonk_ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    asla seni kullanmasına müsaade etme. duygusal olarak onu rahatlatma sakın, ilişkin hiç olmasın onunla.

14. 18 Ekim 2009
  15. dicerr

dicerr Guest

tabıkı en dogrusunu yapmıssın
    evlı oldugunu ogrendıgın andan ıtıbaren bır tokat atmakta gecıkmıssın
    senın ıcın burda kalcaktı ne vardı sankı dıyen bır pıslıkle neden muhatap olmaya devam ettın kı

16. 18 Ekim 2009
  17. BinbirRenk

BinbirRenk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    306
    Ödül Puanları:
    153
    Öğrenene kadar senin bir suçun yok. Öğrendikten sonra devam edersen o zaman kötü.
    Mesajlarına cevap verirsen, onunla tamamen ilişkini kesmezsen unutamazsın.
    Bence telefon numaranı da değiştir.
    Belli ki birkaç günlük macera aramış. Söylediklerini kimse uyduramaz. Söyleyip inkar etmişe benziyor.
    Aman kapılma böylelerine.:1no2:

18. 18 Ekim 2009
  19. Lavanda

Lavanda Başını eğme dik tut Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sanıyor musunki gerçekten aşık, eve gidince karısını özlemiş gibi davranacak, belki seninle o parktan ayrıldıktan sonra ona hediye almaya gitti yanlış anlama ama o kurstaki en güzel kıs sensindir büyük ihtimal yoksa daha güzelinin peşinden koşardı, niyeti farklılık aramakmış bi kaç gün heyecan yaşamak, canım benim erkeklere bunlar sırf eğlence ama maalesef biz kadınlar bu heyecanları aşk sanıyoruz