Bana fikir verin, çok müşkül durumdayım....

Konusu 'Sorular, Sorunlar, Tavsiye ve Öneriler' forumundadır ve nastasia tarafından 7 Nisan 2009 başlatılmıştır.

7 Nisan 2009
    Konu Sahibi : nastasia
  1. nastasia

nastasia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    292
    Ödül Puanları:
    163
    merhaba arkadaşlar,
    umarım doğru yere başlık açmışımdır:)))
    benim yatak odası dekorasyonuyla ilgili bir problemim var... beyaz mobilya istemiş ve hayal etmiştim... planlarımı da ona göre yapmıştım... fakat mobilya almaya gittiğimizde herşy değişti... beyaz deil grimsi mobilyalarım oldu hatta füme:))))
    mobilyalarım böyle bir kaplamayla yapılmış...
    yatak başlığım koyu kahverengi...
    ben yatak başlığımın olduğu duvarı duvar kağıdı ile kaplatma istiyorum...
    beyaz mobilya olsaydı mor duvar kağıdı, diğer duvarlar lila boyanı olsun... halım lilalı kremli olsun... perdem krem stor, lila tül ve mor fon perdesi olsun diyordum...
    ama şimdi napacağımı bilemiyorum...
    bu mobilyalara ne renk duvar kağıdı, halı, perde, duvar boyası gider???
    gene bu düşündüklerimi yaptırsam çok mu boğarım odayı... çok kasvetli odalardan hiç hoşlanmam... ama belirli bir tarzı olsun istiyorum, sıradan da olmasın:)))
    haydiii bakalım şimdi de fikirleri bekliyorum...kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

2. 7 Nisan 2009
  3. nastasia

nastasia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    292
    Ödül Puanları:
    163
  4. 7 Nisan 2009
  5. nastasia

nastasia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    292
    Ödül Puanları:
    163
  6. 8 Nisan 2009
  7. denizbaris

denizbaris Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Beyaz mobilya isteğinden nasıl bu mobilya rengine geldin anlamadım, arada o kadar çok fark var ki...
    Hani beyaz isteyip krem alsan hadi neyse... Bu renk resmen kahverengi tatlım..
    Asla dediğin gibi mor lila tonları olmaz...
    Keşke yatak odanın resmini ekleseydin, sadece renkle yorum yapamayızki...
    Modern bir model mi klasik mi aynalı mı ne bileyim birsürü kriter var....

8. 8 Nisan 2009
  9. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Bak şekercim, bu renge lila yada mor asla olmaz. Bir kere bu sevdandan vazgeçmelisin. Madem mobilyan koyu renk sende yatak örtünü halını açık renk seçeceksin. Yoksa boğulur kalırsın. Perde de açık renk olsun, modelini filan bilmem ama yatak örtüne va halına uysun.

bak, olduda bitti maşallah. Öyle dardayım üzgünüm vs vs hepsini nasılda hallettik. Güzin ablamıyım neyim ben yarebbim yaa: kendini beğenmiş üye smili:-tatlicadiarzu-

10. 8 Nisan 2009
  11. zuzu88

zuzu88 Kuş konuşsa uçarmıydı? Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kız sen benim hayalimi yazmışsnnn :)
    beyaz yatak odası mor duvar stor perde :):)

12. 8 Nisan 2009
  13. EU2

EU2 Guest

bu mobilya rengine göre duvarına çoook açık toz pembe gidebilir ama mor asla uymaz iyice boğarsın odanı..yada aksesuarları ,perdeni kırmızı yapıp duvarnıda kum bejii açık olsun amaa..oda şık duruur..

14. 8 Nisan 2009
  15. ilayda cem

ilayda cem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    benim mobilyalarımda aşağı yukarı bu renklerde,venge.belki biraz daha koyu olabilir seninkilere göre.
    mobilyaların zaten koyu bence halı duvar ve perde renginde açık renklere başvurmalısın.
    mesela benim nepal halısı krem renkte,perde çok açık sarı gibi ,katlamalı stordan ve duvarlarda çok açık sarı ve hiçbir uyumsuzluk yok çok şık duruyor.hatta sen uvar ve perdede daha açık renkler bile kullanabilirsin,krem tavsiye ederim.

16. 8 Nisan 2009
  17. ogretmenim

ogretmenim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    mor ve lila ile tum duvarları boyamak yerine bir duvarı boyayabilirsiniz hatta o duvarda ayna cok guzel olabilri.bence ayna koyu rekte cok guzel durur
    ya da mor lila desenleri olan acık renkli duvar kagitlarida kullanılabilir
    ayrica ikeadan ogrendigim birsey ise ila her mobilya parcasi ayni renk olacak diye bisey yok.moralinizi bozmayın herseyi koyu almanız gerekmez
    kolay gelsin... akıl vermek gibi olmasın ama tadını cıkartın guzel heyecan bunlar :KK66:

18. 9 Nisan 2009
  19. nastasia

nastasia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    292
    Ödül Puanları:
    163
    teşekkür ederim fikirleriniz için arkadaşlar:)))
    ben biras daha duvar rengi araştırayım en iyisi... açık tonlar üzerine yoğunlaşayım... mobilyalarımın fotosunu koyamıorum çünkü yapım aşamasında... daha bitmedi... modern bir takım... beyazdan nasıl bu renge geldiğime gelince... gözüme daha asil ve hoş geldi bu model... beyazların bakımı zor geldi açıkçası... hem gri en sevdiğim renktir... bu kaplamada kahve tonunda deil grimsi bir renk aslında...