Bana fikir verin

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve semyxixl tarafından 6 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

6 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : semyxixl
  1. semyxixl

semyxixl Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Arkadaşlar ben her ayın 2 veya 3 ü gibi adet olurum.Ona güvenerekte 9 una rezervasyonla tatile gidiyorum.Ama bugün 6 sı itibariyle hala olmadım ve olacak gibide hissetmiyorum.Zaten gecikti geciktirici mi kullansam bilemedim onuda en az beş gün önceden kullanmak gerekirmiş.Tatilim zehir olacak ne yapıcam ben ya...Bazı senelerde bir kere 10 gün geciktiğini bilirim yine öyle olursa buda tatilim ortası demek 7 gece kalıcağım için tıkandım kaldım lütfen bana akıl verin.

2. 6 Temmuz 2008
  3. lifeisgood

lifeisgood Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Canım hamile olup olmadığına bir test yapıp bak derim. Eğer değilsen yanına ağrı kesici ve tampon al. Tamponla havuza denize girebilrsin en azından.

4. 6 Temmuz 2008
  5. fbozkurt

fbozkurt Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hakketten sinir olurum bende tatildeyken hasta olmak, rezervelerde birkaç gün erteleme imkanı oluyor, bir sor istersen.

6. 6 Temmuz 2008
  7. semyxixl

semyxixl Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    cevaplarınız için teşekkür ederim.Bu gidişle bana tampon kullanma yolu gözüküyor sanırım.Gerçi hiç kullanmadım ama umarım rahat ederim.

8. 6 Temmuz 2008
  9. MonaPisa

MonaPisa Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    148
    Canım, tamponu ben de çok kullandım tatillerde. Denize ya da havuza girerken kullan, sonra çıkınca mutlaka çıkart ama, çok az da olsa sudan etkilendiği için mikrop kapma riskine girme hiç. Hiç endişen olmasın, çok rahat girersin suya.

Bu arada 3 yıldır tatil yapamadım, benim için de gir denize, iyi tatiller buhuhuhuuuuuuu

10. 6 Temmuz 2008
  11. semyxixl

semyxixl Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    ellma sağol yüzme bilmem ama yinede serinlemek için birebir deniz ve havuz bende bu seneden sonra uzun zaman tatil yapamıycam sanırım.

12. 6 Temmuz 2008
  13. Borzo

Borzo Mucizemmm Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Canım herhalde bu olaydan dolayı geçikti kesin... Eğer rezervasyonunu ileri tarihe alamıyorsan tampon kullnamanı öneriyorum benimde başvurduğum bir yok rahat edersin..ama sudan çıkınca hemen değiştirmen gerekli bunu unutma....
    İyi tatiller bizim içinde bol bol denize gir tatlım..