Bana fikir verin :(((

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve boncuk84 tarafından 28 Nisan 2009 başlatılmıştır.

28 Nisan 2009
    Konu Sahibi : boncuk84
  1. boncuk84

boncuk84 nefsim içine sindi!!! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar kafam okadar karışıkki bugünlerde işsizim ve iş arıyorum bikaç gün sonra inş bi yerden bi iş haberi bekliyorum nese işi geçelim!
    bide eş mevzuları var hayatımda kimse yok dogal olarak görücüler geliyo ve canım çok sıkılıyo ben oglanları görmeden reddediyorum bi işim olmadan evlenmem diyorum aslında ben görücü usulu evlenmek istemiyorum bilmiyorum yanlışmı düşünüyorum benneyaptımki sana kagıttanmı keselim manken mi arıyosun diyede kızıyolar napcam ben ya offf
    bense kendim hoşlandıgım birini ailemin karşısına çıkarıp işte ben bu kişiyle evlenmek istiyorum demek istiyorum peki böle bi kişi çıkarmı karşıma yaaa
    :çok üzgünüm:
    yoksa gelen görücülerle görüşmelimiyim pofff ''görücü'' kelimesi bile bana okadar tuhaf geliyoki anlatatamam!!!! poffffff!!! :1no2::a015:

2. 28 Nisan 2009
  3. verdinaaz

verdinaaz hedef 65 Üye

Beğenildi:
    114
    Ödül Puanları:
    153
    Arkadaşım kendi ayakların üzerinde dur sonra evlen hemde kabul etsen bile tanıyıp konuşup iyice ölçüp tartmadan sakın evlenme

4. 28 Nisan 2009
  5. KHENA

KHENA Evli,Mutlu,Cücüklü Üye

Beğenildi:
    93
    Ödül Puanları:
    148
    ya bu işler kısmet işi kaç yaşındasın sen?
    mesleğin ne?
    bazen ailelerin uygun gördüğü eş adayları daha iyi oluyor biliyormusun evlenipte keşke babamın istediğiyle evlenseydim diyen o kadar çok insan duydumki. tabi karşındaki insana bi elektrikte olması lazım ole körü körünede hayat mahvedilmez.. ve evlilik aceleye gelmez. en az 1 sene nişanlı kal Şeniz

6. 28 Nisan 2009
  7. Sileli

Sileli Hadi Hayırlısı...... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Acele etme,mutlaka aşık olacagın bırı cıkacaktır karsına ve en önemlısı maddı gücünü elıne al,paranı kazan,eş sonrakı meselen olsun.Adı evlılık olsun dıye evlenırsen mutsuz olabılırsın.

8. 28 Nisan 2009
  9. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Düsüncelerinde hicte tuhaf birsey yok...cok mantikli...isin gücün olduktan sonra evlenmek istemen, evlenecegin insani kendin secmek istemen gayet normal...:nazar:

Fakat ..sanki bir sabirsizlik kendine güvensizlik var sende...nedense??CADIARZU

10. 28 Nisan 2009
  11. cimcime eses

cimcime eses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    196
    Canım gelenlerle bir görüş belkide aradığın erkek onların içindedir. Görücü usulü körü körüne evlenmek değildirki...Sonuçta yine birbirinizi tanımak için zaman isteyebilirsin..

12. 28 Nisan 2009
  13. txixrtxixl kelebek

txixrtxixl kelebek Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    canımenım gorucu usulu oldu ama arkdasların sana kendı arkadaslarını tanıtır ya aynen oyle
    tanıdık bırbırımızı sevdık ewlendık ben cok mutluyum hatta aleme ıyı hadı sızın cenenız bıtsın dıe kabul ettım bak gelsın ama ewlenmemm dedım esımd ole dıyerek gelmıs nasıl olsa bgenmem demıs
    ama tam tersı oldu çok yakısıklı konusmaları mantılı dedım ve tanıdım oldu

14. 28 Nisan 2009
  15. kuzum85

kuzum85 aşk bir yangın Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    hayat beklemediğin bir anda ne istiyorsan vericektir ama kendi ekmeğini kazanmak en güzeli sanırım

16. 28 Nisan 2009
  17. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    canım sen tabii ki haklısın.o gelip seni zaten bulacaktır,emin ol doğru insan karşına çıkacaktır.sen öncelikle işine inşallah gir.rabbim hayırlısıyla onu da verir.hakkında hayırlısı olsun.

18. 28 Nisan 2009
  19. babyface26

babyface26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    mutlu olmak şans içi bence canım işin olmuş paran olmuş fasa fiso bence.!!o şekilde mutsuz olanları da görüyoruztabiy mesleğin nedirne için çaba vermek istiyorsun bilemem aileni dinle derim kendin anlaşacaksın da ne olacak sonradan pişman olmayasın