Bana fikir verin:(

Konusu 'Psikoloji - Ruh Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve yenianne26 tarafından 16 Ekim 2009 başlatılmıştır.

16 Ekim 2009
    Konu Sahibi : yenianne26
  1. yenianne26

yenianne26 ஐ ♥―♥―♥― Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    selam kızlar ben 4 ay önce doğum yaptı ve anıden erken doğuma gttım normal sancıyla gttım normal doğuma hazırdımama bebişimin kalp rıtımlerı krıtıkleşınce sezeryana alındm.doktorum mukemmel bı doktor benı 3.gun hastaneden çıkıcakken sen bugunde kalda yarın çıkarırız dedı bende tamam dedım iiyikide kalmışım sabaha karsı anıden uzerımden pikeyi atarak kalktım yanımdada annem ve kuzenım vardı gozlerı kıcaman oldu cunkı kalbım öle bı hızla atıoduki onlar sesını duyuyor ve hoplamayı goruordu hemen hemsıreler toplandı basıma elektro çektıler manyamıştı elektro oksıjen verdıler neyse doktormu aradılar doktorum diazem yaptırdı ama ben istem dışı yatakta heryerım oynuodu neysekı duzeldı ama hayatımı kararttı bu durum mtlu gunumde neyse snra eve cıktım evdede tekrarladı doktorum afedersınız sezeryan olanlar bılır buyuk lavaboma çıkamıodum oyuzden kalbe baskı yapabılırdedi bıde korktum anı dogum oldu dıe sınır boşalması olur dedı.neyse evdede tekrarladı ve halada arada oluo sanırım panık atagım.uykuda oluo heryerım uyusuo bayılcak gıbı oluorum nefes alamıorum bıde bebegım sarılık oldu hastanede yattı.sonrada kolıkten gaz sancısından cektık bende sınırlenım uzulımm hemen bu belırtıle devam edıo bılmıorum yaa doktora gtcam cahıl bırı değilim ama yuzleşmekten korkuorum.dun gecede su olu uyku ve uyanıklık arası sankı sezeryandan çıkışımı hıssettım yaa bana yazın tamamamı UMARIM OKURSUNUZ BIAZZ UZUN OLDUDA:KK43::sinifsinif:

2. 18 Ekim 2009
  3. ysl_cinema

ysl_cinema ATATÜRK'ümü çok seviyorum Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canim cok gecmis olsun cok uzuldum :nazar: bence doktora gitmekten korkmamalisin hemde cahil biri degilmissin.erken teshis her hastalik icin cok onemli vakit kaybetmeden doktora gorun. dogumla ilgili bence bu sikintilar.cok stres yapmamaya calis.senden cok daha kotu durumda olanlari dusun. bak ne guzel sen yasiyorsun bebegin saglikli ve yasiyor.sabirli olursan bence hersey duzelir.doktora gorun vakit kaybetmeden. Allah dermansiz dert vermesin insallah en kisa zamanda duzelir ve bebeginizle saglikli mutlu gunler yasarsiniz

4. 18 Ekim 2009
  5. nimesaybycn

nimesaybycn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    743
    Ödül Puanları:
    153
    canım benim çok ama çok geçmiş olsun.allah acil şifa versin.bence biran önce gitmelisin doktora zararın neresinden dönersen kardır.sonucta tahmin ediyorsun ne rahatsızlığın olduğunu ve tedavi edilen bir şey bildiğim kadarıyla.biran önce gitmelisin canım.

6. 19 Ekim 2009
  7. ezel.01

ezel.01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    cok gecms olsun canım allah acil sifalar versin

8. 19 Ekim 2009
  9. yenianne26

yenianne26 ஐ ♥―♥―♥― Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çoksağolun canlar yaa evet en kısa zamanda gıdıcem bılıorum doğum sonrası stresı faktor ama işte

10. 19 Ekim 2009
  11. beratdilek

beratdilek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cnm doğum sonrası depresyonuna yakalnamzsın ınşallah

12. 20 Ekim 2009
  13. berrak...

berrak... Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    doktora gıdın ben yardım alıyorm ,sizde alın bunda cekınecek bısey yok,hayatınızı bu tarz korkulara esır etmeyın kardes.

14. 20 Ekim 2009
  15. HaZaNNN__

HaZaNNN__ ♥รєשﻮเl&#3648 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Çok geçmiş olsun canım,
    Allah şifa versin.
    Doktora gidip anlat sıkıntılarını,
    Bencede o an yaşadıkların seni etkilemiş olmalı.
    Umarım en kısa zamanda kendini daha iyi hissedersin.

16. 21 Ekim 2009
  17. cranberry84

cranberry84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba yeni anne bende sez dogum yaptım o sırada bayagı stresydım baska nedenlerde dolayı amelıyat esnasında yarı aygındım ben bır rıtım bozuklugu yasadım ve o an öluyorum sandım drlar cok panikltti beni sakın ol sole olacak boyle olacak diye eve geldıgımde tekrarlamaya basladı hıc ıhtımal vermedim ılkbasta pskıolojık olacagına sonra ıyıce kotulestım ve dra gıttım bır mudder ılac kullandım ama kendı kendıme yenmeyı basardım hala ara sıra aknsiyete yoklamıor degıl ama tam kurtulamadım dıyebılırım o yuzden hemen dra basvur derim kendı kendıne gecmeyen bır ıllet bunda utanılacak bısı yok ama druna emzırdıgın ıcın buna uygun bır ılac vermesını ıste veya baska bır yontem belkı sadece psikoterapi onerırı ama eger uygun bır ılac degılse drun verdıgı bılıorsun sınır ılaclarının cogunda emzıren annelerın ıcmemesı gerektıgı yazar acil sıfalar diliyorum sabırlı ol gececek

18. 22 Ekim 2009
  19. irem4006

irem4006 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    canım birebir olmasada senin yaşadıklarının fazlasını yasadım ve yasıyorumda
    suanda hamileyim dogumdanda cok korkuyorum
    ilaçta kullanamıyorum sende emziriyosundur ilaç veriliormu bilmiyorum ama
    bi psikologa git bu hastalık seni daha fazla uzmeden ondan kurtulmaya bak gecmiş
    olsunn