bana fikir verir misiniz?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve DeryavePrensleri tarafından 5 Ocak 2010 başlatılmıştır.

5 Ocak 2010
    Konu Sahibi : DeryavePrensleri
  1. DeryavePrensleri

DeryavePrensleri ahhhhh ahhhhhh Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba kıslr bi çoğunuz bu yaşadığım dönemi çok iyi biliosunuz ve size çok ihtiyacım var
    şimdi benim 5 yıllık bi ilişkim vardı ben küçük bi kaza atlattım kalça kemiğim kırıldı hastanedeyattım ve herşey çok güseldi hastaneye gelişi deli gibi beni arayışı nese eve çıktım 1 ay yattım tuvalete gitmeyi bırakın oturmak bile yasaktı ben haftasonunu zor getiorudum gelsin die ama cumartesi geliodu akşam 7de gelio 5dk durup gidio bu arada sınavı vardı bana bişey anlatmadığı için geçen seneki gibi sandım 3e geliodu aradım meşkule attı meğer sınavdaymış sesi açıkmış telinin hoca kağıdına işaret koymuş çık dışarı demiş
    bu yüzden bana afralı tafralı ben ki onun yüzünden düştüm umru bile değil 4 haftayı bana zehir etti bi aradım die hata bendemi sesini kıssaymış yada kapatsaymış sona geldi saat 4 annem demiş bu saatte nie geldin sen gelmedin die derya çok ağladı bu saatte nie geldin demiş oda yanıma geldi annen beni kovdu ben bu eve bi daha adım atmam dedi gitti ve 2 haftayı geçti aramadı geçen acillik oldum annesiyle konuştum haberi var merak edip aramadı geç geliodu yanıma işte soruodum nerdeydin lokanta açılışına gittim arkadaşlarla yarışa gidicez bekleme falan beni dahada hasta yaptı geçen dayısının oğluyla konuştum konuşmuş ilyasla annesi beni kovdu o beni savunmadı demiş aramıorum die bitti sanmasın ebnim aşkım 2 msjla başlamadı ki 2 msjla bitsin elbette çıkıp konuşucaz demiş ya kıslar söyleyin bana bu nasıl bi aşktır ebnimerak bile etmio sona aşığım dio napayım bende herşey bitti ama böle şeyler duyunca ölesim gelio

2. 5 Ocak 2010
  3. incidestan

incidestan :) 17.07.2010 :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    öncelikle geçmiş olsun canım çok üzüldüm Allah acil şifalar versin..
    sonuçta sınava girerken sesini kısmalı yada kapatmalıydı bu senin suçun değil ki..
    hastanede ilgilenmesi çok güzel ama sonrasını anlamadım..
    kızların annelerinin sözleri de çok kırıyor erkekleri benim annemde telefonda kızmıştı ona şimdi tavır aldı daha doğrusu annem annem diyen insan şimdi biraz daha uzak duruyor bu yüzden kırılmış olabilir..
    peki hiç mi aramıyor nasıl oldun falan diye de mi?

4. 5 Ocak 2010
  5. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    gecmiş olsun canım
    senin araman senin sucun deil onun sucu tlf sesini kısmalıydı
    annenin kızmasına gelince annen bagırmıs olablirmi senin üzüldügünü görünce zoruna gitmiş olabilir ama bende merak ettim seni hiçmi aramıo artık

6. 5 Ocak 2010
  7. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    annen niye iki kişinin arasına giriyor? erkek arkadaşın alınmakta haklı
    talihsizlikler peş peşe gelmiş. o sıralar konuşamamışsınızda doğru dürüst anladığım kadarı ile
    bir iken bin olmuş aranızdaki sorunlar

8. 5 Ocak 2010
  9. dove

dove Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    iyi de 4 te gelmesi kötü mü ki? bence annenizin davranışı biraz yanlış olmuş, sonuçta kendiniz rahatsız olduysanız 4 te gelmesinden siz söylerdiniz. keşke anneniz karışmasaymış. bence 2 niz de zor bi dönem geçiriyosunuz.. aramayın, ne de olsa kendı arayıp soracak... geçmış olsun iyileşmeye bakın siz...

10. 5 Ocak 2010
  11. ecrin_kayra

ecrin_kayra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    adama bak sevgilisi hasta yatıyor ama beyimiz açılışlarda ve aramıyor yani kötü gününde yanında değil sonra aklına gelincede bitemez diyorr olduuu istediğinde geldin istediğinde gitsin nebiçim ilişki anlayışı bu??

12. 5 Ocak 2010
  13. DeryavePrensleri

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    incidestan cnm hiç aramadı cnm ilişkiyi benim sayemde ite kaka bu zamana getirdik ve ben hep alttan almaktan yoruldum beni o halimde merak edip aramadıysa hiç aramasın

you_know cnm vallahi annem benimle beraber üzüldü sıkılda hasta bile oldu sıkıntısından annemin tepkisi bence yerindeydi keşke cesaretim olsaydı ben söleseydim hiç aramıo cnm

navb cnm sende bizde sanırım anne olunca herşeyi anlıycaz şahsen biri benim kızımı sürekli ağlatıosa üzüosa ben o çocuğu parçalarım ki kızım onun yüzünden kalıcı hasarlar görüosa

dove cnm 4te gelemsi tabiki sorun değilde ben o şekilde ona ihtiyacım varken oda arkadaşlarıyla yarışlara lokantra açılışına gidiosa ben bunu sorun yaparım aynı şeyi ben yapsam çünkü beni asla affetmezdi

ecrin_kaya aynen öle cnm ddaha çok benle ilgilenmesi gerekirken neleryaptı daha doğrusu nasıl bi aşk bu benden arayıp hala özür dilemeemi beklio belkide ben aramazsa aramıcakmış
    benim kötü günümde yanımda olmayan hiç yanımda olmasın ben hastayken bu sitedeki arkadaşlarım bana ondan daha çok moral oldular

14. 5 Ocak 2010
  15. mizgin

mizgin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Allah acil şifalar versin inşaAllah hemencicik iyileşirsiniz.
    Sevgilinizde suç tabiki vardır ama empati yaparsak birazcıkta haklı olabilir.
    Siz anneniz olmadanda sorunlarınızı konuşabilirdiniz.Şahsen ben olsam sorunlarımla annemi üzmemeye çalışırdım.Belki anneniz kızmasa bu kadar sorun etmeyebilirdi sevgiliniz.
    Karşılıklı empati yapıp konuşursanız herşey hal olur bencekaydirigubbakcemile5

16. 5 Ocak 2010
  17. cicibisi

cicibisi http://ygtnblogu.blogspot Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Çok geçmiş olsun öncelikle..
    Bi an önce iyileşip ayağa kalkmaya çalışın bence..Belki o zmn daha kolay çözülür sorununuz..

18. 5 Ocak 2010
  19. DeryavePrensleri

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    desteğiniz için çok teşekkürler kıslar ama siz bi düşünün siz tuvalete bile kalkamıoken size sırtını dönen birini nasıl affedersiniz siz onu beklerken o arkadaşlarıyla eğlenmeye gidio annemin meselesi sona oldu