bana fikir verir misiniz?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve eyyam tarafından 19 Ocak 2010 başlatılmıştır.

19 Ocak 2010
    Konu Sahibi : eyyam
  1. eyyam

eyyam Guest

selam ben 1 yıldır evliyim ama bu yıl içinde galiba çok beklentiyle evlendğim için keşkelerim çok oldu çevremedki insanlar evliliğin ilk yıllarının çok sancılı geçtiğini söylüyolar.....
    ilk zamanlar beni daha önce isteyen aileimn istediği kişilerle eşimi çok karışlaştrdım bunu yapmamam gerekiyo ama acaba dedim bunula evlensem böyle olur muydu şununla evlensem böyle olur muydu....
    benim eşim beni yalnız bi yere gönderir akşam da olsa kıskanmaz,ama giydğim her şeye karışır kıskanıyomuş öyle diyo....31 yaşında ama olgunlaşmamış ufacık tatışmada bile kapıyı çarpıp gider ve gece yarısı döner...evlenmeden önce böyle değildi sanki sihirli bir değnek değdi....
    eve geldiği saat belli değildir bilimyorum sizde nasıll ama ben bekarken bizim bi yemek saatimiz olurdu babam mutlaka o saate gelirdi...
    yani düzen isityorum kapıyı çarpıp elinde alkol şişeriyle gelir odanın kapısını kitler sonra bitirdkten sonra gelir banabi şeyler söyler ve yatar tabii ben sarhoşken üzerine gitmyorum evlendğimiz ilk zamanlar gittim iki odanın camlarını kırdı biblolarımı kırdı...
    sinirlendğnde yere yatıp resmen titriyo yani çok korkuyorum bazen...psikoloğa gidelim diyorum ben deli miyim diyor...
    ne yapabilirm bana akıl verin çok hityacım var.....

Son düzenleyen: Moderatör: 19 Ocak 2010
  2. 19 Ocak 2010
  3. Esra

Esra Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4.241
    Ödül Puanları:
    238
    eyyamcım Allah yardımcın olsun,inşallah düzelir evliliğin....ben 6 aylık evliyim,çok şükür ufat tefek şeyler dışında bi sorun yaşamadım...iyikilerle dolu diyebilirim hayatıma,ikimizin hayatına da bi düzen geldi,ben yalnız yaşıyordum,eşim ailesiyle.ben her haftasonumu kendi ailemin yanında geçiriyordum,dağınıktı hayatlarımız.şimdi çok şükğr,her şey yoluna girdi.

4. 19 Ocak 2010
  5. kar

kar içim buz tutmuş.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    allah yardımcınız olsun..
    esınızde henuz evlılıge alısamamıs olabılır
    sızınde karsılastırmalarınız ıle esınzıe ters davranmıs olabılırsını..
    esınıze guvenın ve bunu ona gosterın zamanla ısteklerınız ve kurallaranız olcaktır buna emın olun ama karsılastırmalar yapmayın..o evlılıgı super hale getırebılırsınız olmadı sız ılk etapda bı evlılık terapıstınden destek alın ve onunda talımatları ıle esınızle ıletısımınızı yenıden duzenleyın..

6. 19 Ocak 2010
  7. Sarissa

Sarissa uyudun uyanmadın olacak.. Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    Allah yardımcın olsun. inşallah düzelir her şey...

8. 19 Ocak 2010
  9. eyyam

eyyam Guest

inş benmki de girer....tşk ederim canım..

10. 19 Ocak 2010
  11. eyyam

eyyam Guest

evet sağol cnm tavsiyelerin için...

12. 19 Ocak 2010
  13. eyyam

eyyam Guest

tşk ederim cnm inş...

14. 20 Ocak 2010
  15. feryalcan

feryalcan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım işin zormuş ama eşinin psikoljik sorunları olabilir evlenmedn önce yaşadığı ağır olayla yada evlilğe alışmaış olabilr bende 6 aylık evliyim yani herkesin eevlilğinde çatlamalar olur ama büyümeden üstesinden gelirsin umarum...

16. 20 Ocak 2010
  17. SeLia

SeLia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Allah yardimcin olsun eyyam inanki yasadigin durumu cogu cift yasiyor sadece gormuyoruz ve duymuyoruz ki zaten hiç bir evliligin 4 4 luk gittigini söyleyemeyiz ufak tefek sorunlar hep yasaninilir onemli olan ustesindengelebilmektir bende bundan bir ay oncesine kadar bosanma asamasina gelmistim esim evden gidecekti kaynanamin biraktigi izler yuzunden her sey guzel giderken bir anda uzerimize kara bulutlar cöktü 5 ay iletisim kurmadan birbirimizin gozlerine bakmadan yasadik ve bir ay once kendiliginden geldi benim onca cabam ise yaramadi ama sonunda anladi beraber olacaksak baskalari icin degil kendimiz ve kizimiz için olmaliydik ve çok sukur Allahima oldukta..
    Sana söyleyebilecegim tek sey sakin iletisimi koparma egerki koparirsan umursamadigini ve ilgilenmedigini dusunecektir konusmayi dene gec gelince ara merak ettigini söyle davranislarinin seni mutsuz ettigini ve cok etkiledigini bir sekilde ona anlatmaya calis hatta gerekirse bir tatile cikmak yada yasadiginiz evden uzaklasmak belki size iyi gelecektir ..

18. 20 Ocak 2010
  19. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    bende 8 aylık evliyim eşim 32 yaşında çok kıskançtır tek başıma bir yere pek çıkmamı istemez. giysilerime karışır. da olmasına değilde dekolte olmasına kızar. işteyken bile sık sık arar bende onu ararım ne var ne yok diye. üzerime titrer. yemek saati belli değildir geliyorum derse hazırlarım çünkü esaf eleman bulursa gelebiliyor. yoksa gelemez.
    kavga edince konuşup anlaşırız kesinlikle odaya girip kapanmaz içcekse yanımda içer yada beraber içeriz.
    çok fazla eleştirmem ve işlerine hiç karışmam belki de bu yüzden tartışma yaşamıyoruz maddi manevi onun hiç bir işine karışmam yorum yapmam. erkekler b tür konularda strese girer. özellikle evliliğin ilk zamanları çok hassas dönemlerdir. kötü geçinmeye alışmamalı.
    sık sık seni seviyorum sözcüklerini kullanırız. sarılmadan uyumayız. kavga ederken yada morelim bozuk bir şey anlatıyorsam ilaki kucağına oturup anlatırım küçük çocuk gibi saçımı okşar dinler.:kedi:

bazı kurallar koyup benimsetmek lazım.olumunekankayizsmile