Bana giyim tüyosu verin lütfeeeen

Konusu 'Alışveriş ve Giyim Tüyoları' forumundadır ve bilgen25 tarafından 8 Nisan 2010 başlatılmıştır.

8 Nisan 2010
    Konu Sahibi : bilgen25
  1. bilgen25

bilgen25 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Arkadaşlar kısa boyluyum. Yeni doğum yaptığım için kiloluyum. Boyum 1.55 kilom 58. Bel çevrem ve hafif göbeğim var. Bursa'da oturuyorum.Alışveriş yapamıyorum. Ne alsam nasıl giyinsem bana yakışır? Önceleri 48 likoydum. O zaman herşeyi giyebiliyordum. Eski kıyafetlerimin hiçbiri olmuyor ve en kötüsü şimdi bi tarzım yok. Önerilerinizi bekliyorum.

2. 12 Nisan 2010
  3. magrenta

magrenta Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    86
    Ödül Puanları:
    153
    yeni doğum yapmışsın canım tebrik ederim öncelikle vücut kendini anca toparlıyor o yüzden canını hiç sıkma kilonda gayet iyi yeni doğum yapmana rağmen vücudunun şekline göre giyinmen lazım alt taraf mı ince üst tarafmı ona göre giyinmen lazım tarz meselesine gelince canım o burdan nasıl söylenirki sen nasıl giyiniosun normalde spor klasik salaş bunu bilmek lazım insan kendine yakışanı giymeli zamnla tarzda oturuo :) ben mesela hafta içi kumaş giyiyorum haftasonu dar paça kotlara takmış durumdayım :) altınada spor ayakkabı :)

bu arada boyun kısa olduğu için diz altı etekleri tercih etme bu seni daha kısa gösterir diz üstü giymeni öneririm :)

4. 12 Nisan 2010
  5. bilgen25

bilgen25 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Teşekkür ederim canım.ınşallah toparlar,vücudumun üst tarafı şişman alt tarafı normal.Bacaklarım ince bile sayılır ama belim ve kollarım kalın bi de malum göbek...Ben de haftaiçi kumaş giymek zorundayım haftasonu kot giyiyorum. Öğretmenim tarz olarak ta klasik giyiniyorum daha 25 yaşındayım. Benim yaşıtlarım spor giyiniyor. Ben kilolarımı saklıycam diye istediğim şeyleri giyemiyorum.

6. 12 Nisan 2010
  7. dersane

dersane Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Bacakların zayıfsa dar pantolonlardan kaçın.Pantolonların klasik kesim olsun canım.Yani alta doğru daralan kesimleri tercih etme.Pantolonunla gömleğin ya da kazağın birbirine yakın renkler olsun.Mesela kazak beyazsa asla pantolonu siyah seçme.ıkisi de siyah olabilir.Zıt renkler bedenini ikiye kesilmiş gibi gösterir bu da daha kısa ve geniş görünmene neden olur.Bu arada bebeğini de Allah bağışlasın canım.Aldığın kilolar zamanla gidecektir.O zaman daha rahat giyinebilirsin.

8. 15 Nisan 2010
  9. bilgen25

bilgen25 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Çok teşekkür ederim dersanecim. Gerçekten mantıklı... Zıt renk konusuna dikkat etmiyordum, öğrendiğim iyi oldu:ecrin_bebek:

10. 25 Nisan 2010
  11. _lara

_lara eşimi çok seviyorum! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    Bence zayıflama üst tarafının şiş olması emzirmenden kaynaklanıyor gayet normal, Şimdilik Adidas eşofmanlarını ve Koton gibi yerlerden alacağın t-shirtlerle idare edebilirsin. Baya genç işi ve spor verdim ama kendini daha zinde hissetmen için :KK70:

12. 25 Nisan 2010
  13. MissA

MissA Doğum Hikayecisi Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    madem bacak kısmın ince o zaman dar kotlar etekler giyebilirsin üstün için bol giyin yani göbeğini belli edicek darlıkta şeyler giymemeni tavsiye ederim