Bana Göre Aşk Acısı

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve Calma tarafından 3 Aralık 2007 başlatılmıştır.

3 Aralık 2007
    Konu Sahibi : Calma
  1. Calma

Calma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Aşk acısı ne fana bir şeydir kızlar insanın içi yanıyor beyni yanıyor
    öyle bir sıkıntı kii...hep ağlamak istiyor insan
    Hayattan zevk alamıyor
    Ne yemek yemek, ne çalışmak, ne gezmek tozmak istiyor insan
    Konuşmak bile istemiyor insan her konuştuğunda da onu konuşuyor zaten...
    Tam bir mutsuzluk hissi...
    Yani o hissin yanında bütün o mutsuz oluşlarımız yalan...
    Bence o his içinizdeyse mutsuzsunuz, o his yoksa inanın mutlusunuz...
    Öyle bir sıkıntı işte içini parçalayan...
    Uyuymak, uyuyup unutmak ister insan...yatağa yatarsınız ağlamaya başlarsınız sonra yatamaz kalkarsınız haykıra haykıra yerlere vurarak ağlayasınız gelir...
    Her sabah gözleriniz şiş şiştir...Nedenini sorarlar yine yapışır boğazınıza o yumruk...Onunla yaşarsınız bir süre...
    En fenası da o çok güvendiğiniz insan size yalan gelir yaptığı her şeyi düşünüp meğer yalanmış der insan...Bütün dünyaya güveniniz kaybolur...
    Sonra kendinizi değersiz ve kimsesiz, yalnız hissedersiniz...
    Bazen onu hep aklamaya çalışırsınız ben suçluyum ona böyle yapmasaydım böyle olmazdı, bıktırdım onu çok kırdım ondan oldu dersiniz...
    Bazen de sürekli onu suçlarsınız, onun huylarından dert yanarsınız sürekli...
    Öyle bir sıkıntıdır ki hayatınızda yapmadığınız ibadetlerinizi yapmaya başlarsınız bütün gününüz dualarla geçer...Allah dindirebilir bir tek o acıyı...yardım dilersinizi her gece ağlayarak...
    Ama bir süre sonra artık toplarsınız kendinizi umutlarınızı bitirirsiniz zaten olmayacağına kendinizi inandırırsınız..çünkü hayat çağırıyordur sizi içine çekmek istiyordur yeniden...o ölüm anınızda kalamazsınız uzun süre buna izin vermez...Aşk acısına çare olduğu söylenen tavsiyeleri yerine getirmeye çalışırsınız...
    Zaman aşımına uğrar belki...
    Yeniden hayattasınız ve yine seversiniz belki...
    Ben de önceki ilişkimde terk edildim ve o acıyı tarif edemem yaşayan bilir...
    Şimdiyse öyle korkuyorum kii en küçük kavgada o bahsettiğim his gelip yerleşiyor içime gözlerim dolu dolu boğazımda bir yumruk...
    Bir daha o acıyı yaşamak istemiyorum...ama bir yandan da biliyorum ki geçiyor ve geçti de...Sevebildiğim kadar, onun beni sevebildiği kadar sevicem o kadar zorluk dolu ki ilişkimiz dayanabildiğim kadar,onun dayanabildiği kadar dayanıcam ama olmadığı zaman da acısını çekicem...bir gün geçeceğini bilerek... Allah sevenleri ayırmasın ailelere de akıl fikir ve merhamet versin inşallahsenağlama

2. 3 Aralık 2007
  3. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.164
    Ödül Puanları:
    488
    Aşk acısı;Ağzını yakan bir biber gibidir...Zamanla o acıyı aşarsın..Dönüp geriye baktığında kaçırdığın günlerini kaçırdığın yıllarına yaşına acırsın(tabi buda sana cabası mı? yoksa başka bir şeyimi? bilemem)
    Ailelerede akıl fikir versin demişsin...Eminim ki bir bildikleri vardır ailelenin yada ailelerimizin...Evlatlarının kötü olması için çaba sarf eden hiç bir aile tanımam...
    Derdini az çok sözcüklerin arkasına gizlemişin...Allah ayrdımcın olsun umarım herşey düzelir...:1hug:

4. 3 Aralık 2007
  5. Calma

Calma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Doğru söylüyosun canım benim inşallah düzelir herşey...kendi ailemle sorunum yok Allah'a şükür ama onun ailesiyle sorunları var ve bizi çok etkiliyor ileride de büyük ihtimalle etkileyecek...ama bunun için ondan vazgeçmek istemiyorum...onun içinde sürekli acı çekiyorum...

6. 3 Aralık 2007
  7. KarKralicesi

Beğenildi:
    17.164
    Ödül Puanları:
    488
    Seni istemiyorlar mı? yani...Eğer öyleyse sana bunu söylemekle bence hata etmiş..Senin bundan etkileneceğini düşünüp anlatmaması bence daha iyi olurdur..Zamanı gelince paylaşılır ve sorun o anda hallolurdur...

8. 3 Aralık 2007
  9. Calma

Calma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Yok öyle değil yani daha tanışmadık bile ailesiyle ama sevgilime karşı çok acımasızlar koca ailenin bütün işini o görüyor ama yine de yaranamıyor sürekli ezmeye çalışıyorlar onu hepsi ayrı dert sevgilim çok bunalıyor bunların içinde zaten bir de uzakta benden ayrı bir şehirde yaşıyor onlar onu sıktıkça olay bana patlıyor sevgilimi göremiyorum,konuşamıyorum, sürekli stresli olduğu için ilgi de gösteremiyor bana verdiğiyle yetinmek zorunda kalıyorum çünkü onu çok seviyorum ve onun da beni çok sevdiğini biliyorum...
    en küçük bir hatasında ailesi hemen beni suçluyomuş o kız aklını aldı diye
    bu ve bunun gibi sorunlar yani canım...Biz evlenmeyi düşünüyoruz ve bu aile biz evlenirken ne hal alır onu bilmiyorum işte...

10. 3 Aralık 2007
  11. KarKralicesi

Beğenildi:
    17.164
    Ödül Puanları:
    488
    Bence sevgilinle konuş senin hakkında ne derlerse desinler sana demesin..Çünkü inan ilişkinizi büyük şekilde etkiler zaten etkiliyorda şuan küçük bir aşamada ama ilerde daha büyük olabilir..İçinde kalsın sana anlatmasın...(sevgi herşeyi paylaşmak demek ama paylaşılıcak şeyler insanların birbirlerine olan ilişkisinide etkilememeli...Senin yerine koysun kendini..acaba senin gibi cekebilicek mi??? Yani ailenin ona karş öyle konuşmasını...)
    Bu tip sorunları şuan sana anlatırsa onlara karşı ılımlı sevecan olamazsın...Şuandada belki başlamıştır...Evlilik zamanınız gelince bu tip sorunları yaşamak daha normal olur...

12. 3 Aralık 2007
  13. Calma

Calma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    evet aslında haklısın canım bilmesem daha iyi şimdiden önyargılar oluştu bende yani zaten onun için tanışmayı sürekli erteliyorum...

14. 18 Aralık 2007
  15. kumralım55

kumralım55 Guest

aşk acısı allah başa vermesin eksikte etmesin çok zor sabır versin allah aşıklara

16. 18 Aralık 2007
  17. NesCafe

NesCafe Guest

çok duygalandım okurken yeniden yaşadım herşeyi 5 sene öncesini ,dicek bişi bulamıyorum yüreğine sağlık...........

18. 19 Aralık 2007
  19. XOXzgxuxrCe

XOXzgxuxrCe Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    bir kere çektim aşk acısını 3 gün sürdü:))kendimi nasıl toparladım biliyor musunuz:birden hayatta çok daha kötü acıların var olduğu geldi aklıma.ve toparladım kendimi.ne yani ölmüşmüydü.sadece ayrılmıştık.sevdiklerim yaşasınlar da hepsi ayrı olsun benden ne çıkar.3.gün acı kalmadı, güçlü bir şekilde ayağa kalktım.ve bir daha aşk acısı çekmedim.