Bana hangi saç rengini önerirsiniz?

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve kamelya tarafından 19 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

19 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : kamelya
  1. kamelya

kamelya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar saçımı boyatmak istiyorum fakat hangi renge boyatacagıma karar veremedim.. Şuan saçımda hiç boya yok doğal rengi kahverengi tenimde buğday.Bana önerebileceginiz renkleri paylaşırsanız sevinirim...

2. 19 Mayıs 2008
  3. gxoxzdey_85

gxoxzdey_85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    karamel çikolata kahve sıcak kahve bunlar sana yakışabilir ya da bronza yakın buğdaysan doreli renkler güzel durur dore sarı ya da bal köpüğü filan tonlarında balyaj da attırabilirsin

4. 19 Mayıs 2008
  5. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    komple boyatma bence aralara renk attır

6. 19 Mayıs 2008
  7. kxuxllxuxmango

kxuxllxuxmango Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşım tenın bugdaysa kesinlikle kullu kumral.bende sanki loreal ve kullu kumral için para almışım gibi herkese aynı tavsıyede bulunuyorum:)çünkü turk halkının saçı kalıtelı kalın tellı çoğu ama ne yazık kı yanlış renklerden dolayı bı turlu ıstediğini yakalayamayan kızlar ne yapıyoruz yok o renk olmadı bu renk dıye dıye saçımız avucumuzda kalıyor.yanı en azından size demem odur ki bi açın fashıon tv yı ızleyın.orda da çoğu modelin saçı boya ama zorla anlıyoruz boya olduğunu.çünkü çok bılınçlı ve profesyonel renk seçımlerıyle saçlarını renklendiriyorlar.en azından borgun bak sana en çok göz ve ten rengı kaş rengi benzeyen modelin saçı hangı renk dıye ona göre çok daha ıyı kararlar vermış olursun.ama iddiam odur kı kullu kumral olsun esmersen

8. 19 Mayıs 2008
  9. gxoxzdey_85

gxoxzdey_85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    şuna katılıyorum küllü kumral açık tende daha solgun dururken buğday tende daha canlı ve hoş duruyor ama bazı küllüler de çok soluk ve değişik oluyor iyi seçmek lazım ve evde küllü boyamak riskli olabilirmiş hani bazı boyalarda var ya hafif küllü kumral die onu beğeniyorum

10. 19 Mayıs 2008
  11. kxuxllxuxmango

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    su perisi oyle bı ıkaz etmışşın kı ben bıle korktum:) evet canım bende o çok guzel saçlarımı boyalara kurban verenlerdenim.geçen sene kısacık kestirdim kurtulayım diye. şimdi hala toplanmıyor ama yınede pişman değilim kestirdiğime.çünkü o kadar özlemişimki saglıklı saçı ne fön ne başka bı işleme gerek var yıka çık:)
    ayrıca kamelyacım. superisinin dediği gibi daha sonra pişman olsanda artık giden gitmiş olucak. o yuzden çok ıyı duşun ve renginide çok ii karar ver sonra begenmezsem yada sıkılırsam değiştiririm deme sakın. eğer bır renge sadık kalırsan çokta saglığından bışey göturmez boya.mesela yıne dıyorum benım bır arkadaşım 5 yıldır turuncu saçlı ve her goren onu doğal kızıl sanıyor.ve aslada değiştirmek nıyetınde değil saç rengini kı 5 yıldır aynı renk.ne bı açığı ne bır koyusu. sende saa en çok yakışan rengi bul sonra boyat. ki eğer gerçekten bugday tenlıysen kullu kumrala boyat. becerebılrsem sana oldukça esmer ama kullu kumral saçlı bırının fotosunu yollucam.

12. 19 Mayıs 2008
  13. kxuxllxuxmango

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    burda çok bellli olmuyor ama bu kadın oldukça esmer hatta zenci ve saçıda kullu kumral oda çok belli olmuyor gerçi ama en belirgini bunu bulabıldım.

14. 19 Mayıs 2008
  15. kxuxllxuxmango

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
  16. 20 Mayıs 2008
  17. lunitari

lunitari Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bakır çok hoş durur, ya da aralara kızıl balyaj... bir de buğdaylara patlican moru çok yakışıyor

18. 20 Mayıs 2008
  19. peda

peda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    su perisine katılıyorum bende küçük yaşlarda boyaya başladım şu an saçlarım doğal dalgasını kaybetti saçlarım yığın halinde çok kurudu yıprandı farklı kesimlerle değişiklik yapabilirsin saç bikere boyandımı arkası geliyor.