Bana sıkı bir bahane bulun..

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve _Satenay_x tarafından 17 Ocak 2007 başlatılmıştır.

17 Ocak 2007
    Konu Sahibi : _Satenay_x
  1. _Satenay_x

_Satenay_x Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Yıllar sonra hayatıma biri girer gibi oldu... Çok heyecanlandım, öldüm,bittim...
    Ucundan kıyısından başladım. Çok ince ruhlu, sanatçı kişilikli, üzerime titriyor,aynı sosyal çevredeyiz ve çevre öğrendi.Oğlu beni çok seviyor... E belanı mı istiyorsun diyeceksiniz. Galiba belamı istiyorum.
    Yok ben alışkın değilim öyle etrafımda mükemmel insanlara... Beni el üstünde tutanlara... Sonuç?
    Şimdi istemiyorum. hayatımdan çıksın gitsin, bir daha da geri gelmesin istiyorum.Ama o kadar mükemmel bir insan ki bunu kırmadan nasıl başarıcam bilemiyorum.(Hay Alla beni bildiği gibi yapsın)
    Öyle karşıma alıp açık açık konuşmak falan olmaz,çok hassas ruhlu, çok üzülür...Söyleyecek yalan bulamıyorum,zaten kendimi kötü hissediyorum.Ben o en az şekilde yara alsın istiyorum.
    Hadi bana yardım edin şimdi.... Bunca yıldır KK ya üyeyim, bana da bir el atın arkadaşlar....

2. 17 Ocak 2007
  3. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.140
    Ödül Puanları:
    488
    Hayatin Kanunu Bu Bence Sevilirsin Sevemezsin , Sevincede O Seni Sevmmez..... Içinde Bir Kipirti Uyandirmiyor Anlaşilan..ama Bence Alin Karşiniza Açikca Konuşun Bence Bir Bahane Uydurarak Eline Kendini Kandirmaktan Başka Bir şey Gecmez Ha Onu Kandirmiş Inandirmiş Olabilirsin Ama Kendine Olan Saygin....
    Neden Ki Sen Mükemmel Değilmisin Ki De Etrafinda öle Insan Istemiyorsun Herkes Farkli Acilarda Mükemmeldir Bence....

4. 17 Ocak 2007
  5. gulara

gulara En büyük fener ulenn:) Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Satenay şaştım kaldım valla anacım herkez mükemmeli arar sen elinin tersiyle itiyosun:) böle kırılgan erkeklerede sinir olurum he madem istemiyon güzel bi şekilde konuş kırmadan, incitmeden. Başka türlü kendini ifade edemezsinki

6. 17 Ocak 2007
  7. HuzunAla

HuzunAla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bence kasma kendini ve açık açık söyle.. Olmuyor bişeyler eksik sanki,içime sinmeyen birşeyler var de!..

Senin içinde bittiyse bitmiştir zaten.. Bu şekilde yürütmeye çalışırsan sen mutsuz olurken, karşındakini de daha fazla üzersin..

8. 17 Ocak 2007
  9. Mahbile

Mahbile Acem Kızı Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Mükemmel olabilir ama bence senin için herkes gibi , o yüzden ona herkes gibi oldugunu anlatman gerek satenaycım , açık ve net şekilde

10. 17 Ocak 2007
  11. tatlicadiarzu

tatlicadiarzu O Bir Dadas Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    adaş seni anlıyorum bitanem soğuk davranmakla başla işe aramaları azalt,o aradığında yoğunum de:1yes2:

12. 17 Ocak 2007
  13. renkahenk

renkahenk Guest

numaraya mazerete gerek varmı? samimiyet bütün kilitlerin anahtarıdır.

14. 17 Ocak 2007
  15. tutuklu

tutuklu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    ama sakın pat diye söyleme,ahını alırsın. önce soğuk davran,kavga çıkar,sonra da ayrıl.

16. 17 Ocak 2007
  17. eny

eny Guest

Boşuna dememişler; '' Aşkta seven sevilmez, sevilen kıymet bilmez''

Eğer sevdiğim tarafından terkedileceksem bunu ondan gerçek nedenleriyle duymak beni en az incitecek yol olurdu.Bence sen de dürüst davran konuş onunla,, kimbilir belki ilerde pişman olup dönmek istersen arkanda açık bir kapı kalsın..

18. 17 Ocak 2007
  19. _Satenay_x

_Satenay_x Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar, ilginize çok teşekkür ederim. Açıkca konuşmak konusunda beni cesaretlendirdiniz...
    *Gulara beni anlamana sevindim.Çıtkırıldım erkekler konusunda hemfikiriz.Teşekkürler...
    *Tutuklu, en çok korktuğum şeydir ah almak...Teşekkürler...,
    Hepinize kucak dolusu sevgiler..