Bana yalancsn diyor :(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve EU3 tarafından 19 Eylül 2009 başlatılmıştır.

19 Eylül 2009
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

öncelikle biz sevgilimle 3 senedir birlikteyiz, ve baya uzagiz ben belcika o tr de sadece yazlari gorusebilioruz

Sorun su aramizda 2-3 ay once bi olay yasanmisti ben yalan soylemistim ona ve oda ogrenmisti. Bna cok guvenirken birden guvenini yiktim biliorum sucluyum o yuzdende duzelmesi icin elimden geleni yaptim.

Oda bi sans dha verdi bna ve tekrardan guven sagladim ona ( oyle soyluodu kendisi )

Ama en kucuk bi tartismada bna sen yalancisin dio sna guvenmiorum dio
    ben cok kiriliorum butun bunlara eskiden hatalarimi yuzume vurup durmasini istemiorum

Iyiyken konustugum zmn tmm yapmicam sna guveniorum dio ama sinirlenince yine ayni
    dunde tartistik yine yalanci dedi bna ve bitsin ayrilalim dedi . bnde ok dedim telimi kapadim acmiorum. Buseferde bitmesin diye yalvario

Napmam lazim , acaba yol yakinken ayrilmalimiyim bu hep boyle devam edermi cunki evlenmeyi dusunuorduk ya evlenincede ayni devam ederse evliyken guvensizlik dha cok koymazmi :KK43:

2. 19 Eylül 2009
  3. kucukask

kucukask Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım bence bu böyle devam eder hatanı kabul ettiğini biliyor sonuçta ve tekrar bir şans vermiş ozaman eskiyi kapatıp hiç açmamak lazımdı ufacık bir şeyde bu hatanı yüzüne vuruyorsa ve ayrılalım demişse barışma derim ama herkes 2. bir şansı hakeder sende ona birkez şans ver ve bu hatasını tekrar ederse işte ozaman barışmamak üzere ayrıl derim

4. 19 Eylül 2009
  5. EU3

EU3 Guest

karşıkarşıya oturup adam akılllıı konusmanız lazımmm:umursamaz:

6. 19 Eylül 2009
  7. EU3

EU3 Guest

Cok karsima aldim konustum, sinirlenince seytana donusuo birden ve ne dedigini bilmio
    dediginiz gbi o bna ikinci bi sansi verdi... Bende ona vermeliyim belkide....

8. 19 Eylül 2009
  9. hera.zeus

hera.zeus Geçmiş,geçmiştir..!! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    güvenini sarsmışsınız.. düzelmesi cok zor gibi duruyo..

10. 19 Eylül 2009
  11. dove

dove Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben de aynı yollardan geçtim. yalan söylediğimi anladı. (bi de gözünün içine baka baka söyledim, Allah cezamı verdi zaten) Bir tek de değil. neyse her tartışmada eski defterler açıldı, temcit pilavı gibi önüme koyuldu. Sonra gerçekten hatalarımı fark ettim. Benim için önemsiz olan şeylerin onu ne kadar incittiğini anladım. geçtim karşısına gözlerine baka baka anlattım kendimi. neden böyle yaptığımı, neden tekrarının olmayacağını... Şimdi bana güveniyor ve uzun zamandır iyiyiz çok şükür. Hatta ben eski günler için hala pişmalık duyduğumu söylesem de ona, o "artık kapat bunları, ben olanları aştım sen de unut, herkes hata yapar" diyor..

bence siz yüzyüze bir görüşün.. uzakta zaten aklı sende kalıyordur. bi de yalanını yakalayınca tuz biber olmuş. bir süre çekeceğin var :KK43:

12. 19 Eylül 2009
  13. hypatia1982

hypatia1982 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    bence de bi şansı hak ediyor ama söyle bu sözlerin seni incittiğini, ders aldığını ve bir daha yapmayacağını.bunu tekrar yaparsa daha fazla devam etmeyeceğini söyleyebilirsin.

14. 19 Eylül 2009
  15. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    sinirlendiği halde melek olabilen insan yoktur bence :lepi:

bi şans daha vermelisin
    buyrunnnnnnnnn

16. 19 Eylül 2009
  17. EU3

EU3 Guest

Erkek arkadasimla konustum... Herseyi silmeye hazirim pismanim ve son bi sans istiorum eger bna bu hakki tani seni uzdugum ilk anda kendim cikip gitcem soz dedi. Bende ona bu sansi verdim...
    Bakalim onumuzdeki gunler bize ne gosterecek...

Umarim dogru bi karar vermisimdir !

18. 19 Eylül 2009
  19. minel axsxk

minel axsxk HİSLERİMİN TALEBESİYİM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
    hayırlısı olsun diyelimmma.s.​