Bana yardım eder misiniz??

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve hxixstory tarafından 21 Eylül 2008 başlatılmıştır.

21 Eylül 2008
    Konu Sahibi : hxixstory
  1. hxixstory

hxixstory Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :enbuyukkk:Bu konuyu buraya açmam yanlış belki eğer yanlıssa çok özür diliyorum a.s. ama Türk ve Türkiye tarihindeki Osmanlıda Taht Kavgaları adlı yazıyı okudukca deliriyorum:eek:klava: Yazıyı yazan kişilik (!) bana bir mesaj yollamış ''Bana osmanlıyı savunma hepsi ŞEREFSİZDİ '' diye. Arkadaslar daha büyük sorunlarınız olduğunu biliyorum ama lütfen bana bu yazının burdan kaldırılabilir mi olduğunu varsa böyle bir olay nasıl yapıldığını ve Osmanlıya şerefsiz deme hadsizliğini göstermiş bu insana nasıl cevap verebileceğimi söyler misiniz? Unutmayın ne olur Osmanlı Devleti yalnız benim değil hepimizin tarihi. Tarihimize yapılan bu hakaretlere göz yummayalım. Oradaki yazıyı Osmanlı hakkında hiç bir bilgisi olmayan bir insan okusa ne kadar yanılgıya kapılabilir bir düşünün. Bu tarih hepimizin bilgisiz ya da başka amaçları olan insanların böyle seviyesizce konusmasına izin vermeyelim. Yanlıs yere actıysam bu konuyu tekrar çok ama çok özür dilerim...a.s.

2. 21 Eylül 2008
  3. hxixstory

hxixstory Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Yaziyi 18 kişi görüntülüyor bir tanesi bile tepki vermiyor. Boş verin arkadaşlar tarih benim tarihim sizin osmanliyla hiç bir ilginiz yok. Orada bizim 600 yillik tarihimize şerefsiz denmiş size ne bundan. Siz yalnizca bugününüzü yaşayin. Aklim almiyor insanlarin bu tepkisizliğini. Gerçekten aciyorum bu vatana... Sizin yasadiğiniz bu topraklar için savaşanlar osmanliydi ne de çabuk unuttunuz başka memleketlerden toplamadi atatürküm onlari. Nereden geldiğinizi ne de çabuk unuttunuz onlara şerefsiz dedirtecek kadar kayitsiziz etrafimiza...yazik hepimize.....

4. 21 Eylül 2008
  5. Asortie

Asortie bun@luzumvar.. Pro Üye

Beğenildi:
    607
    Ödül Puanları:
    238
    bu hakareti yapanlar acaba ne sıfattalar

6. 21 Eylül 2008
  7. eates

eates Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ben o yazıyı bulamadım history ya nerede acaba?

8. 21 Eylül 2008
  9. hxixstory

hxixstory Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Türk ve türkiye tarihinde osmanlida taht kavgalari adli bir yazi. Dahada önemlisi ben yaziya tepki verince yazinin sahibinin bana mesaj yollamasi '' bana osmanliyi savunma hepsi şerefsiz '' diye.. Benim tepkimde en çok buna zaten . Ilgilendiğiniz için teşekkürler hala duyarli birilerinin olduğunu görmek güzel.

10. 21 Eylül 2008
  11. MonaPisa

MonaPisa Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    148
    Güzelim, hemen sinir yapmışsın ama, bi sakin ol önce istersen.
    Bahsettiğin yazıyı önce okumayı tercih edenlerdenim, eminim bir sürü de insan vardır burada benim gibi düşünen.
    Hangi yazıya ne tepki vereceğimize bir bakalım da ondan sonra yorum yapalım değil mi?

12. 21 Eylül 2008
  13. eates

eates Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Evet ben de az önce okudum,yorum yazmadım o yazıya ama moderatöre bildirdim.Böyle bir şey olamaz,osmanlı biziz,atalarımız dedelerimiz osmanlı,bizler gökten zembille inmedik.

14. 21 Eylül 2008
  15. zeko

zeko umut €tm€k h€rş€yd1r..... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    yazıyı okumadan yorum yapabilenlerdenim....her ne sebeple olursa olsun kimse böyle konuşamaz.ne demek şerefsiz ya...hemde bizim gibi köklü bir geçmişi olan her dönemde fethettiği ülkelere eşitlik özgürlük götüren bir geçmişe....lütfen kendinize gelin arkadaşlar nasıl bir tarihe sahibiz bir daha gözden geçirin...ben gurur duyuyorum diyorum başkada bişey demiyorum.

16. 21 Eylül 2008
  17. MonaPisa

MonaPisa Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    148
    Okudum şimdi.
    Cehalet başa bela ne diyeyim. Allah ıslah etsin.
    Çok şükür ki kendini bilmez birinin şerefsiz demesiyle leke düşecek bir tarihimiz yok.
    Ama bolca bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olanlar var maalesef.

18. 21 Eylül 2008
  19. coffee

coffee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

ona sordunmu suçları neymiş?
    neden şerefsiz oldugunu düşünüyomuş?
    sana acıklama yaptımı?