bana yardım edin delircem :(((

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve meraklxix tarafından 14 Haziran 2008 başlatılmıştır.

14 Haziran 2008
    Konu Sahibi : meraklxix
  1. meraklxix

meraklxix Guru Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    306
    dayanacak gibi değil.1 ay önce kaynanam geldi.bana yardımcı olmaya güya :çok üzgünüm: ama bana yardımcı olmak dışında herşeyi benden bekliyor.yemeği ben yapıyorum :çok üzgünüm: temizliğimi ben yapıyorumm :çok üzgünüm: tamam kendi evim yapmasın diyorum ama herşeyi benden bekliyor yaaa :çok üzgünüm:

birde görümcem var tabii benneyaptımki oda oturduğu yerden kalkmıyorr deli olucam yaa iyice ağırlaştımm çok zorlanıyorum ne yapıcam ben yaa delirmek üzereyimm :çok üzgünüm: uuufff :çok üzgünüm::çok üzgünüm:

2. 14 Haziran 2008
  3. gelincik_01

gelincik_01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ne mi yapıcaksın hiçbişey yapmıcaksın...
    yattığın yerden bile kalkma kılını kımıldatma sende
    kendilerine hizmet ettirmeye mi gelmişler yaw:mymeka:

4. 14 Haziran 2008
  5. Gamze_

Gamze_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    ayyy meraklıı niye geldi ki onlar erkenden..Insan kendi tabagını bile kaaldırmaya useniyo walla bi de hizmet et cok zor..Ne desem bilemedim ama seni anlıyorum ben asırı takarım oyle seye

6. 14 Haziran 2008
  7. Gamze_

Gamze_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Bence de yat hizmet falan etme naza cekmeyi bil kendini yoksa bile sancım var de yat

8. 14 Haziran 2008
  9. meraklxix

meraklxix Guru Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    306
    ay yapamam ben kızlar yaa vallahi delircem.kimseyede bişey diyemiyorum.anneme soyledim oda niye gelmişler ozman dedi nediyim yani.onlar evde annemde gelemiyor.vallahi yatsam o iş oylece kalıyor kimse elini sürmüyor napıyım ben senağlama

10. 14 Haziran 2008
  11. u2rem

u2rem Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0

canım sööle eşine akşam gelince şakayla karışık laf soksun onlara o söleyince darılmazlar da anlarlar yaptıklarının yanlış olduğunu... '' ben siz gelinki karıma yardımcı olursunuz diye düşünmüştüm karımı mı çalıştırıyosunuz yoksa:eek:klava::eek:klava::eek:klava:'' felan desinnn...ayy ben olsam dayanamaz bu durumdan rahatsız olduğumu belli ederdim

12. 14 Haziran 2008
  13. mehtapelif

mehtapelif Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bencede esine soyle ..bak karim iyice agirlasti gidin d ,bebek olunca gelirsiniz desin ..sen soyleyemezsin ama esin soylesin.. yada arkadaslarin dedigi gibi naza cek biraz ..

14. 14 Haziran 2008
  15. Elvira

Elvira acı sözler dilin dikeni Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    yat canım dinlen benim yapacak hailm yok iyice ağırlaştım de kocanada onlara söyler.
    ayıp ya yardıma geliyonuz daha yardım bekliyonuz.

16. 14 Haziran 2008
  17. gxuxl_endam06

gxuxl_endam06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    işte ben de sırf bu yüzden erken gelmelerini, hatta doğumdan hemen sonra gelmelerini bile istemiyorum.:dilcikar: ben inşallah biraz toparlanayım, sonra geleceklerse gelsinler.benneyaptımki aynen seninkiler gibi hizmet beklerler. ben de deli olurum.:eek:klava:
    bence de hiç kılını kıpırdatma, direk birşey diyemiyorsan da en azından surat asarak memnuniyetsizliğini belli et. olur da belki anlarlar.:kızgın:

18. 14 Haziran 2008
  19. meraklxix

meraklxix Guru Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    306
    eşim görmüyormu sanki yorulduğumu akşam oluyor yatağa zor atıyorum kendimi.herşeye muhalifler.bişey söylemeyim hemen üste çıkıyorlar. annesi olduğunda mutfakta yanımdan ayrılmıyor iş yaptığını sanıyor kaynanam.senağlama görmüyorlarmı ıkına ıkına yemek yapıyorumm bide şurası toz burası toz diyip laf sokuşturuyor kaynanam ellemiyorum yapmıcamm senağlama