bana yardım edin fikir verin

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve Barbi03 tarafından 24 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    24 Eylül 2008
    Konu Sahibi : Barbi03
  1. Barbi03

Barbi03 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar benim sorunum sevgilimi çok aşırı kıskanıyorum yani öyle kızlardan felan kıskançlık bi tarafa ailesine olan ilgisini alakasını felan yani kıskançlıkmı bilmiyorumda onu demekki başkasıyla paylaşmak istemiyorum ilgisini kıskanıyorum ben yanındayken ailesinden biri ile olan muhabbeti beni kıskandırıyo ben yanımda olmasamda öyle ben bunun çok ama çok saçma olduğunun farkındayım ama içimdeki bu duygudan kurtulamıyorum diyelimki o yeğeniyle ilgili bişey anlatırken bende bunu dinlerken sinirleniyorum sadece ben oluyum hayatında istiyorum sadece beni sevsin benimle ilgilensn biliyorum bunlar imkansız saçma çocukca kaprisler fakat buna bi çözüm arıyorum yıllardır sırf bunun yüzünden başka bahanelerle tartışma çıkarıp sinirmi çıkarıyorum bana akıl verin (not: ailemin tek çocuğuyum büyük ihtimalle bu etken)ben annemi babamıda kıskanırdımki gerçigamyoncuiremsu

2. 24 Eylül 2008
  3. EU1

EU1 Guest

kız aynı beni anlatmışsın ama ne yapalım böyleyiz.

4. 24 Eylül 2008
  5. derman

derman Gökkuşağı istiyorsan ;yağmura katlanmalisin. Üye

Beğenildi:
    1.558
    Ödül Puanları:
    163
    senin ki bencillik eğer bunu ona söylersen sıkılır senden nedne kıskanıyorsun ki sen ailenle falan hiçbirşey paylaşmıyor musun çok bencillik yapıyorsun bence

6. 24 Eylül 2008
  7. Barbi03

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    ewet bunun farkındayım bende paylaşıyorum ve kendi kendime diyorumki bak sen paylaşıyorsun aileni seviyorsun ama herkesin yeri ayrı sen aileni sevdin die ona sevgin azalmıyo diyorum ama bi yere kadar teselli oluyo benimki dedim ya hani aşk gibi duygu ne yapsan engel olamıyorsun

8. 24 Eylül 2008
  9. EU1

EU1 Guest

e bende öleum sekerım ne yapıcan cok ılgılenmesı gerekıo s enınkının demekkı az ılgılenıyo, az ılgılenıosa busorun orta cıkıyo

10. 24 Eylül 2008
  11. Barbi03

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    hayr o kadar çok ilgileniyorki aksine galiba ben doyumsuzum bana yetmiyo demekki ama ilgisiz değil ilgisinden çok memnunum doğrusu

12. 24 Eylül 2008
  13. EU1

EU1 Guest

demek az ılgılenıyo, cok kıskandırıyo kı bu sorun cıkıo, bı sorun warsa bu tek taraflı olmaz.

14. 24 Eylül 2008
  15. Barbi03

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    hyr gerçekten çok ilgileniyo neden bunun aksini söleyimki benimde anlamadığım olay bu zaten hem ilgileniyo hem seviyo bunun farkındayım fakat dedimya galiba ben doyumsuzum

16. 24 Eylül 2008
  17. Evkuxsxu

Evkuxsxu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sana şunu sormak istiyorum 'sen onun yerinde olsaydın ne yapardın' yani zaman içinde bence sıkılırdın birinin sürekli seni kıskanmasından. İlişkinin geleceğe dönük olmasını istiyorsan herzaman kendini onun yerine koyarak düşün, yada o sıkılıncaya kadar bekle.Ozaman keşke kıskanmasaydım dersin.

18. 24 Eylül 2008
  19. Barbi03

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    ama şöyle birşey var ben ona bu kıskançlığımı çoğu zaman belli etmiyorum bahsetmiyorum bile ha ewet haberi var bu durumdan bunu ona açtığımda senin yerin herkesten çok farklı demişti ben tartışmaları çıkarırken direk konuyu söylemiyorum gerçi o artık anlıyo gibi çünkü ne zmaan ailemle vakit geçirsem bunu yapıyorsun dedi bana bi keresenağlama

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.