bana yardım edin lütfeeeeen :(

Konusu 'Diyet Yöntemleri ve Deneyimlerimiz' forumundadır ve suzito tarafından 21 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    21 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : suzito
  1. suzito

suzito Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım..
    18 yaşndym kısmetse bu yıl üniversiteye bşlıcam en fzla 75 olmustum ama bu yıl stres gergnlkten 10 kilo aldım ee bayada yedim tbi şmdi o kadar pişmanımkii ekim gbi başlıyo üni.ler en az 2 ayım var ve hiç bi şeklde diyet yapamıyrm en azndan bi 70 leri göriyim hayatmda ilk defa böle olduum ilk defa 75 i aştım
    :KK43: öncedende kilolydm evet ama bu kdr olmamıstım kısmetse 85 den bşlyp 60 ları görmek istiyorm bnm en byük ihtiyacım destek ..:KK43: artk yeni bi çevreye giricem ve birileri bni zayıf tanısın istiyorm bnide içinize alırmısınız bnada yrdmcı olrmusunz:KK43: lütfeen size cok ihtiycım vrr yaz geldi geçiyoo bn kilolarm yüzünden dşrı ble çkmak istemyrmm :KK43: her gören bna özenle bkıyo sankii nefret edici bi durum bni sadece sizler anlarsnz ::KK43::KK43:
    lütfen bna yardım edin lütfeen:KK43: artık herks bnden ümidi kesmiş durumda..:KK43: önerilerinizi bekliyorm istersnz bna özel msj da atblrsnz lütfenn:gitme::2::a015::Saruboceq::Saruboceq:

Son düzenleyen: Moderatör: 22 Ağustos 2011
  2. 21 Temmuz 2010
  3. dada87

dada87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    cnm benim bnde 70 kilo idim yeni evliyim 1 sene lik ve bu bi senede 20 kilo aldım 90 oldum ve dedim ki ne yapıyorum ben nereye gidiyorum hayatımda hiç bu kadar kilolu olmamıştım öyle bi karar verdim ki eşimle oturup konuştum yaklaşık 2 ay olucak çok sıkı rejimdeyim bırakmamak üzere her akşam 1 saat yürüyüş yapıyorum inan bna kilo almak kadar vermekte kolay hiç dert etme nası alınıyosa öylede verilir yani

4. 21 Temmuz 2010
  5. suzito

suzito Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    76
    peki nasl bi rejm uyguladn:S

6. 21 Temmuz 2010
  7. lunaazul

lunaazul Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Beden kitle indeksine bakılırsa boyun uzun galiba....

Ve hedeflediğin kilonun sana uygun olduğundan eminmisin canım?fisfisfis

8. 21 Temmuz 2010
  9. dada87

dada87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    arkdaslar bazı klişeleşmiş durumlar vardır rejimde bunun gibi bişey bebeğim bol su bol spor yağdan hamur işinden uzak bi yaşama kendini tam olarak hazrlarsan başarılmıcak hiç bişey yok ben bundan 5 sene önce 18 kilo vermiştim 4 ayda görenler beni tanıyamıyodu ama sora iradesizlğim yüzünden geri aldım kafaya koymak çok önemli.abur cubur çok kilo aldırıyo bunları unutmamız lazım bi kere light ürünler kullanmak zeytinyağı tercih etmek kepek ekmegi kulanmak gibi şeyler

10. 21 Temmuz 2010
  11. suzito

suzito Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    76
    boyum 168 çokda uzun değilim aslnda temel 55 klo ama suan ilk hedefm 70 tbi bgn annemlede knştm yrn skı bi şklde bşlıyormm .)

12. 22 Temmuz 2010
  13. unzile

unzile Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Sana katılıyorum ben çok vahim durumdayım kızlar banada destek olun nolur
    1.62 boyunda 112 kiloyum aslında 117 diyetisyene başlamadan kendime hakim olmıyorum

14. 22 Temmuz 2010
  15. LadyPenny

LadyPenny Deliyim ben deliyim Üye

Beğenildi:
    72
    Ödül Puanları:
    108
    Sana diyetisyen önerili bi diyet listesi söyleyebilirim istersen? Sağlıklı kilo verdiriyo ve kalıcı oluyor.

16. 22 Temmuz 2010
  17. dada87

dada87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    cnm diyete başlamaya karar vermek çok güzel bi adım bir başlasan emin ol gersi gelicektir.ilk hedefin az olsun dedğin gibi 70 e inmeye karar ver ama bak ben bu zayıflama konusunda gitmediğim diyetisyen kullanmadığım ilaç kalmadı onun için biraz deneyimliyim sadece yemeyerek olmaz spor artı su içmeyide sakın unutma

18. 22 Temmuz 2010
  19. suzito

suzito Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    76
    şolol

Son düzenleme: 2 Eylül 2010
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.