Bana yardım edin ne olur

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve gxuxlxuxmse_21 tarafından 9 Şubat 2009 başlatılmıştır.

9 Şubat 2009
    Konu Sahibi : gxuxlxuxmse_21
  1. gxuxlxuxmse_21

gxuxlxuxmse_21 Sevdan hep tutkudur . Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    benim burnumda solunum bozukluğu var ameliyat olmam lazım şeklide bozuk kemerli uzun kocaman bi burnumvar.geceleri azım açık uyumaktan yoruldum.ama ameliyat olmaktan çok korkuyorum ölücem sanki.beni iileşene kadar uyutmaları lazım sanki ,aklıma gelince bile kanım donuyoı napcam .ankarada bildiğiniz ii bi yer varmı .numunede yapıyolarmış insan güveneyiyo bana anlatın nolur

2. 10 Şubat 2009
  3. lilu

lilu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba,
    doktoruna güvendikten sonra ameliyat konusunda endiselenmeye gerek kalmiyor.anestezi sorun olmaz, ama estetik doktorunu hakikaten cok iyi sec daha sonra cok sorunlar oluyor .acele etme arastir iyi birini bul daha sonra pisman olmamak icin.Ankara da doktor bilmiyorum yardimci olamadigim icin kusura bakma.hoscakal

4. 10 Şubat 2009
  5. sewill

sewill Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben daha ameliyat olmadım ama forum da okuduğum kadarıyla ankarada ameliyat olan arkadaşların memnun kaldıkları pek çok doktor var onları okursan aklında doktor konusunda bişeyler oluşur. bende burnum kırık olduğu için geceleri nefes alamıyorum ve ağzım açık yatıyorum çok zor ve kötü üstelik 8 aylık hamileyim inan gün geçtikçe nefes almam daha da zor oluyo bu yüzden ihmal etme bence yaptır hamilelikte daha da zor.ameliyat korkusunu bende yaşıyorum aklımda pek çok doktor var ama ameliyat korkum yüzünden ankara onepte olma ihtimalim çok yüksek hastaneler ürkütücü geldiği için estetik klınikleri daha çazip geliyo

6. 10 Şubat 2009
  7. MxuxebbetSevdam

MxuxebbetSevdam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    banım aynı sorun bende de vardı.hem iç eğrilik hemde dış görünüm sorunu vardı.1 bucuk yıl önce ameliyat oldum. burundan nefes almak ne demekmiş onu anladım.ameliyat olmadan 1 yıl önce çıktı bende bu sorun ama 1 yıl kaçtım en sonunda doktorum artık kaçacak yerin kalmadı olmak zorundasın dedi ve yaptı.korkulacak birşey yok.hergün yüzlerce insan bu ameliyatı oluyor canım.hiç korkma :KK66:

8. 10 Şubat 2009
  9. peerless

peerless Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrb cnm ben 11 gün önce ameliyat oldum bende senin gibi çok korkuyodum ama inan korkulacak bişey yokmuş zaten seni uyutuyolar hiç bişeyin farkında olmuyosun uyandıındada herşey bitmiş oluyo ağrı sızı bende hiç olmadı tek zorluğu ameliyattan sonra ilk gün devamlı yüzüne buz koyuyosun hepsi o bide nefes alamıyosun ama başka bi zorluğu yok inan eğer skıntın varsa beklemenin bir anlamı yok ben ankarada onepde oldum ameliyatı şuan hala burnumda mandaj var oyüzden burnum hakkında yorum yapamam ama ameliayttan korkulacak bişey olmadığını söylemek isterim ayrıca bazıları alçı çıkarken çok acıdı filan yazmışlar inan ne alçı çıkarken nede tampon çıkarken bi acı hissettim korkmana gerek yok

10. 10 Şubat 2009
  11. gxuxlxuxmse_21

gxuxlxuxmse_21 Sevdan hep tutkudur . Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ya kızlar vala güç verdiniz bana sağolun varalun.ama bi numara klinik ilen varsa yardımcı olunda arayım muayene oolayım.

12. 10 Şubat 2009
  13. sewill

sewill Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım sen onepte ameliyatını kime oldun ve sakıncası yoksa ne kadara olduğunu yazarmısın

14. 10 Şubat 2009
  15. peerless

peerless Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim ameliyatımı ünal bey yaptı 2.500 ödedim

16. 10 Şubat 2009
  17. peerless

peerless Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cnm ank onepe git muane ol sonuçda ücretisiz memnun kalırsan yaptırırsın burdan vermek yasak galiba tel ama netten bak bulursun telide adreside

18. 11 Şubat 2009
  19. EU3

EU3 Guest

cnm ben reha yavuzer'e düsünüyorum, ayrıca nedense beni de klinikler korkutuyor. sanki tam tesekküllü bir hastanede olursam daha güvende olacakmısım gibi geliyor.bilemiyorum tabii ki...