bana yardım edin....

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve mangalia tarafından 1 Mart 2009 başlatılmıştır.

1 Mart 2009
    Konu Sahibi : mangalia
  1. mangalia

mangalia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    senağlamamerhaba arkadaşlar.bende aralık annesiyim.kızım 2 buçuk aylık.3 -4 gun oluyor dışkısında kum gibi pütür,pütür birseyler var.altını silerken elle hissedebiliyorum.ellime batıyorlar. çok ozurdilerim ama soylemek zorundayım,elledim.sert bir şey ama elledikçe ofalanıyorlar. yarın doktora gostersem diye duşunuyorum.çok taktım kafaya.çok tederginim. sizin bildiyiniz birşey varsa lutfen bana yazarmısınız? normalmıdır?şimdiden teşekkurler.

2. 1 Mart 2009
  3. bride_

bride_ vARmı NaZo GibiSİ Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    106
    Normal geldi bana, zaten pütürlü olur bebek kakası...minik minik tanecikler hepimizinkinde var...

4. 1 Mart 2009
  5. nurgunhan

nurgunhan 2. melegini bekliyor :) Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    148
    cnm açık sarı renginde pütür pütür parçalar olur kakada..anne sütünün parçaları...canını sıkma yarında doktora gittiğinde sorar iyice rahatlarsın..ha unutmadan her zaman olmaz kakasında pütürler..benim oğlan çok emdiğinde oluyor genelde..

6. 1 Mart 2009
  7. ceyrem

ceyrem EyMeN eFe'lerin efesi.. Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım sen yinede doktora danış ama bazen hatta çoğunlukla benim oğlanında kakası pütürlü oluyo bence sorun yok

8. 17 Haziran 2009
  9. hayalkaan

hayalkaan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    beslenme seklıne gore ayırt edermıs doktorlar bazı hastalıkları ve genel durumlarını bebeklerımızın.bır hayta ( kaka) tahlılı verırsın tum sorular sılınır aklından.endıseye gerek yok.üstelık eger mama ıle beslıyorsan ve pütürlü diyorsan kakasını bebegının ,mamayı soguk suyla hazırlayıp yeterınce erıtemedıgın için de bu sonucla karsılasmıs olabılırsın dr solemıstı bana da.mama hazırlamaya sonra ılık suylka baslamıstım bende.

10. 27 Nisan 2014
  11. Saudad

Saudad Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba, benim de oglum 4 aylik. Bizde de ayni durumvar. Internette ararken sizin yorumunuza rastladim. Ustunden gecmiş epey ama o zaman bir acıklıga kavusmus muydu? Tesekkurler