bana yardim edin:((

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve erdogan tarafından 19 Mart 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    19 Mart 2010
    Konu Sahibi : erdogan
  1. erdogan

erdogan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrb benim derdim öncede yazmistim ,38 yasindayim ve almanyada yasiyorum.gecen yaz türkiyede izinde otelde birisiyle tanistim.ama otelde aramizda hic bir sey gecmedi,aklimizdada yoktu.ben otelden ciktigim zaman ordaki tanidigim arkadasim vesile olup evlilik icin yola ciktik,türkiyeden döndügüm zamanda görüsmeye devam ettik niyetimiz flört deildi evlilikti,ben hayatim boyunca hic mutlu olmadim 17 yil evli kaldim sevmedigim bir insanla,biz kararimizi verdik ve aileme acildim,onlar cok büyük tepki gösterdiler,eger evlenirsem beni aileden cikaracaklarini söylediler,cok kötü günler yasadim.gerekceleri bu adamin sigortali bir isi olmadigi,eski esimin sigortasi ,parasi,her seyi vardi ama beni bunlar mutlu etmedi 17 yilim ziyan oldu gitti,bu insan seni almanya icin istiyo bir kac yil sonra seni terk edecek dediler,ilersini göremedigimiz bir sey icin ön yargiyla asla kabul etmediler,o zaman arkadasima bu is zor gözüküyo demek zorunda kaldim bana söyledigi söz sen ailenin yönlendirmesiyle yasamana devam edersen ömür boyu yalniz kalirsin dedi ve görüsmeyi dondurduk,dedigi gibi evet ben cok yalnizim su an ve cok üzgünüm,size soruyorum simdi sigorta ,para insana mutluluk getirirmi,almanya meraki olsa bu insan benim hayatimdan cikarmiydi sizce beni her sekilde ikna edebilirdi,cunki onu ne kadar cok sevdigimi biliyo,fikirlerinizi bekliyorum ,tsk ederim

2. 19 Mart 2010
  3. resusitasyon

resusitasyon Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    burdan bu yorumu yapmak o kadar zor kii.... keşke içini ferahlatacak bişiyler diyebilseydimm ama insanların nasıl bir niyeti olduğunu anlamak gerçekten çok güç...ailende haklı olabilir sonuçta...sen hakısız demiyorum ama gerçekten ,evet gerçekten çok iyi bilip güvenmen gerekiyor...insanlar artık asıl yüzlerini öyle bir saklıyorlar kiii...yan yanayken bile anlamak çok güç...

4. 19 Mart 2010
  5. yesilim

yesilim Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.