Bana yardimci olabilirmisiniz kizlar....

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve birteksen tarafından 4 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

4 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : birteksen
  1. birteksen

birteksen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Hemen konuma gecmek istiyorum ben pco hastasiyim ve yaklasik 2 bucuk yildir bebek istiyoruz. dun hastaneye gittim, doktorla konusmak icin bana hangi tedaviyi uygulayacaklarina karar verdiler.ilk once primolut tablet verdi bana (sanirim adet sokturucu)7 gunluk bi hap.Ardindan Gonal f verdi igne karnima vurackmisim, ama tabi hastanede gosterecekler bana nasil olacagini.Ben simdi yaklasik kac hafta surecek bu tedavi sizce diye sormak istiyorum, ve igneleri vurduktan sonra daha baska islemde yapilacakmi onu cok merak ediyorum.Beni bilgilendirirseniz cok sevinirim kizlar.......

2. 4 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : birteksen
  3. gullu123

gullu123 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    mrb. ilk defa iğne tedavisi görüceksin sanırım ama benim bildiğim herkez iğnelere faklı cevap veriyo mesela ben adetimin 3 günü başladım iğnelere 6 gün vuruldum yeterli büyüklüğe geldi ve 7 gün çatlama iğnesini vuruldum çatlama iğnesiden 36 saat sonrada aşılama yapıldı yani adetimden ongün sonra aşılamda yapılmış oldu ama sen tedaviye kaç iğnede cvp veririsin bilemem herkeze göre farklı belki 5 günde belki 15 günde yumurttaların büyür hayırlısı olsun