bana yardımcı olun kızlarr

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve ebi26 tarafından 7 Ocak 2010 başlatılmıştır.

7 Ocak 2010
    Konu Sahibi : ebi26
  1. ebi26

ebi26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar ben cok sukur pozıtıf sonucu aldım.kanamam da yok sukur doktorum normal hayatına dönebilirsin dedi.iliski konusunda ayrıca bisey demedi.esim malum tabiii.sizce napıyım.bazıları daha 3ay yaklasmasın sana dıo ne yapmalıyım bilmiyorumkismile

2. 7 Ocak 2010
  3. gullucan

gullucan Guest

ebıcım sen en ıyısı doktorunu ara sor sımdı ben sana desem canım bır sey olmaz yazık adamcaza desem sen ısı yapsan sonra kotu olsa ne olcak canım yaa bızım bebeklerımız normal degıl tup bebekle oluyor bılıyorsun bence yapma ben tam 40 gun kocamı surttum ne yapayım tedavıdeyım oyle olurmu hıcc acıma fazla bu cocuk ıkınızınde bıraz katlancak artık kocan ama sen yıende doktorunu ara or tabı yıne sen bılrısın

4. 7 Ocak 2010
  5. kadesa

kadesa Manyak Mıknatısı! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    29.768
    Ödül Puanları:
    463
    benim bildiğim kadarıyla tüp bebekte 3 ay kadar ilişkiyi pek onaylamıyor doktorlar.biz hala da girmiyoruz ve daha uzun süre de bunu düşünmüyoruz:)).birşey olmasından korkuyorum açıkcası helede böyle bir neden yüzünden.eşlerimizde sabretmek zorunda.

6. 7 Ocak 2010
  7. sushiii

sushiii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bana ilişki serbest dedi canım
    normal hayatınıza dönün demiştimya ilişki serbest dedi
    ama çok keyifsiz oluyor korka korkasositososito

8. 7 Ocak 2010
  9. leftere

leftere Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ebicim bence bekleyin biraz daha. özellikle eslerimiz için cok hoş oluyor ama... :) önemli olan bebekler cünkü. benim doktorum transferden sonra kan testlerine kadar yasak dedi. testler bitti. 18 gün sonrasına ilk ultrason randevusunu verdi o zamana kadar yine yasak dedi. yani hamileliğim 6 hafta 4 gün olana kadar yasaktı. ilk ultrasona da gittim. bir iki hafta daha yapmazsanız iyi olur dedi :) sonucta 8 haftalık olana kadar bişey yapmadık. sonrasında doktora sormadan kendim karar verdim.çok sükür bişey olmadı, bazılarında kanama falan oluyormuş birliktelik sonrasında. ama genelde ilk iki ay pek önerilmiyor. ondan sonrasında da cok sık olmamak sartıyla haftada bir kere falan diyorlar.

10. 7 Ocak 2010
  11. oferta

oferta yaşama sebebim oğullarım Üye

Beğenildi:
    216
    Ödül Puanları:
    163
    3 gün sonra doğuracağım tedvi süreci dahil hamilelim süresinde hiç yapmadık önemli olan bebek bence riske değmez.

12. 7 Ocak 2010
  13. badem06_

badem06_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım,benim durumumu biliyorsun,üstelik hiç bir sey yapmama ragmen,hersey olağan üstü iyiyken kanamam oldu ve doktor zaten direk dediki bi süre yasak.....en azından bi kalp atışlarını falan duyun herşeyyin yolunda gittiğinden emin olun....eşinde azıcık dayanıversin bişeycik olmaz...allah yeter ki bebeklerimizi bize bağışlasın....

14. 8 Ocak 2010
  15. ebi26

ebi26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    haklısınız kızlarr bebıslerımız herseyden önemli bız onları bulmak ıcın cooooook ugrastık.saglık sıhhatle kucagımıza almak nasıp olsun önemli olan da buu

16. 8 Ocak 2010
  17. iipekk

iipekk Dikkat! bebek var :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    2 dusuk 20 ay ve cok zor gunlerden sonra aldık guzel haberşmizi
    ılıskı vs esımınde benımde aklımızın ucundan bıle gecmıyor yeterkı kuzucugumuz ıyı olsun
    sabredin ardakadaşlar normel yolla hamıle kalmadık kı bız k, normal kalanlarda bıle rıskler olabılıyor
    1 kac dk sey ıcın rıske etmayın yavrularınızı

18. 8 Ocak 2010
  19. iipekk

iipekk Dikkat! bebek var :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bıde normel yazmısım:bbo: