Bana yardımcı olurmusunuz

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve medinealeynanur tarafından 28 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    28 Nisan 2010
    Konu Sahibi : medinealeynanur
  1. medinealeynanur

medinealeynanur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    KIZLAR SU AN IKI KIZIM VAR, BIRI EYLUL DE 7 YASINA GIRECEK, DIGERI DE EYLULDE 4 UNE GIRECEK, IKINCI KIZDAN SONRA SPIRAL TAKTIRDIM, ESIM 3 U COCUGA SICAK BAKMIYORDU ASLA, YANI SIMDILIK, VE BEN REGL 3 GUN ONCE OLMAM LAZIMDI, ESIME DE DEDIM, NEYAPARSIN 3 BEBEK GELIYORSA EGER DIYE, ODA ALDIRACAK HALIMIZ YOK YA, OLURSA OLUR, VE BAYA BI HEVESLI GORDUM, BEN CESARETIM YOK CUNKU KIZLAR BAYA BI UGRASTIRIYOR, BIYERE GIDERKEN HAZIRLANIRKEN FELAN, ONU GIYDIR , SUNUN CORABINI GIYDIR, BUNUN NAZINI CEK, BAZEN GEC BILE KALIYORUZ OKULA FELAN, NE YAPAYIM BEN DE HEVESE GELDIM, SIZE DAHA 3 UNCU BEBEK ICIN ERKEN MI KI, VE YA 2 COCUGU OLAN 3 UYE NE KADAR ZAMAN SONRA HAMILE KALDI, VEYA 3 COCUGU OLAN ANNELER, NASIL 3 COCUK ANNESI OLMASI, KENDINIZE ZAMAN AYIRABILIYORMUSUNUZ, HA BU ARADA 4 YASINA GIRECEK OLAN KIZIM 9U AYDA OKULA BASLIYOR, HEM SABAH HEM OGLEN, YANI IKISI DE OKULLU ARTIK 9U AYA , COK CARESIZIM NAPSAM, BEKLESEMMI KI , YOKSA OLSAMI KI BI COCUK DAHA.eyvahedigeldismile:hulya:

2. 28 Nisan 2010
  3. Akasia

Akasia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    554
    Ödül Puanları:
    238
    erken deil canim cocuk kismetiyle gelir. hamileysen aldirma derim, ben 3 senedir bir tane olsun diye bekliyorum.

4. 28 Nisan 2010
  5. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.