Bana yardm edin:((

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve Missy tarafından 21 Nisan 2008 başlatılmıştır.

21 Nisan 2008
    Konu Sahibi : Missy
  1. Missy

Missy CANIM OĞLUM Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    benim geçen hafta belim çok ağrıdı ayakta duramadım.. yürürken sağ kasığımda birkaçsaniyelik bir ağrı oluyordu eğilirken geriliyordu ve eğilemiyordum rahatsız ediciydi taki pazar gününe kadar. dün akşam beyaz akıntıylabirlikte pembe bir kanama vardı çok değil lekelenme gibi bu ama hiç ağrım yok adetime daha 5 gün var neyapcağımı şaşırdım zaten birkaç aydır düzensiz adet oluyorum bebek istiyoruma ama böyle birşey yaşadım ve umudum yitirmek üzereyim bu na benzer bir durum yaşayan varsa bana yardımcı olsun lütfen dok gitcem ama çok korkuyuyorum moralim çok bozuk :çok üzgünüm:senağlama

2. 21 Nisan 2008
  3. baytar

baytar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben böyle bişey yaşadım ama hamileydim ve bebeğimi kaybettim acil doktora git,kisttede böyle belirtiler olabiliyor diye duydum geçmiş olsun umarım çok büyük bir problem değildir...

4. 21 Nisan 2008
  5. Suar

Suar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım geçmiş olsun korkmana gerek yok biran önce dr git istersen ihmal etme herhangi bir problemde olsa hemen tedavine başlamış olursun

6. 21 Nisan 2008
  7. NİLSU

NİLSU Guest

Tarif Ettigin Rahatsizlik Bana Apandisi Animsatti ...bi Görünsen Iyi Olur Bence

8. 21 Nisan 2008
  9. Missy

Missy CANIM OĞLUM Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    bana yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim.. şuan o pembe akıntı gelmiyor dediğim gibi ağrımda yok ama doktora gidicem gerçekten çok gerildim.. neyseki şimdi biraz daha iyiyima.s.

10. 21 Nisan 2008
  11. shoksheker

shoksheker Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bence yerleşme kanaması olabilir telaşlanma buna benzer şeyler okumuştum