banada akıl verir misiniz:)

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve EU3 tarafından 20 Şubat 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    20 Şubat 2009
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

eşim gece 12de çıkıyor işten.ben 9a doğru birlikte izin günlerimiz hariç pek vakit geçiremiyoruz.eve geldiğimde hemen sağa solu topluyorum.sil süper toz al yemek o bu derken saat geçiyor.uyuyim azcık diyorum uyuyorum alarmda kursam uyanamıyorum eşimi tek bırakıyormuşum gibi geliyor buna nasıl çözüm öneririsiniz :KK43: benim için ciddi bi sorun bu onla vakit geçirmeyi çok istiyorum olmuyor ama offf:nazar:

Son düzenleyen: Moderatör: 6 Mart 2010
  2. 20 Şubat 2009
  3. paradises

paradises Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    işin çokmu yorucu?Bence ilk önce işten çıkınca yorgunluğunu üzerinden at.Bugün yapacaklarını hayal et.git güzel bir film al.akşamada güzel yemek yap,bugün ev işini bi kenara at.güzelce giyin makyajini tazele,onu kapıda güzel karşıla.sonrası zaten gelicek.MAALESEF EVLİLİK FEDAKARLIK İSTİYOR.bu hayat şartlarında en lüksümüz bu oluyor maalesevf.Anlattıklarımı ayda bir yaparsan kendini iyi hissedeceksin.Aramızda kalsın bu benim reçetem ve işe yarıyor.. olay gele bacım:))

4. 20 Şubat 2009
  5. sude2008

sude2008 Guest

Eşinizle vakit geçirmek istiyorsanız uymamnız lazım benim eşmde 24 -1 gibi gliyor ama ben oturp bekliyorum

6. 20 Şubat 2009
  7. melekberke

melekberke Serseri aşığım..... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Ya da arada ev işleri için ayırdığın zamanda kendine izin vereceksin cnm. Hepsi bir arada olmaz tabi. Hem işte yorul sonra gel eve yorul. Makinemiyiz biz? Kafa yorgunluğu da cabası...

8. 20 Şubat 2009
  9. EU3

EU3 Guest

fotoğrafçılık yapıyorum yorucu geçiyor vesika gelin dmat numune o bu derken sürekli koşuşturma
    çok teşeşkürler canım benim zaten akşamları o gelmeden bakımım yapıyorum ama nedense hep uyuyakalıyorum:nazar:

Son düzenleyen: Moderatör: 20 Şubat 2009
  10. 20 Şubat 2009
  11. EU3

EU3 Guest

tebrik ederim ozaman sizi bekelyebildiniz için ben uykuya yenik düşüyorum:asigim::asigim:

12. 20 Şubat 2009
  13. EU3

EU3 Guest

doğrı diyorsun arkadaşım hepsi bi arada olmuyor program mı yapsam diyorum uyusam kalkamıyorum:KK43:

14. 20 Şubat 2009
  15. denizbaris

denizbaris Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Her akşam temizlik sil süpür yapmak zorunda değilsiniz. Zaten sabah ikinizde çıkıyosunuz siz 9 da o 12 de geliyorsa ev kirlenmez ki... Ben çalışırken ikimizde 6 gibi eve geliyorduk birbirimize ayıracak vaktimizde oluyordu, ama asla ama asla hafta içi süpürme silme gibi şeyler yapmam... Cumartesi yada pazar silip süpürüp toz alırım o kadar.. Haa hergün işten geldikten sonra lavabo tuvaleti dezenfekte ederim o kadar o da en fazla 5 dk. sürüyor...
    Bence temizlik şini abartmayın.... Yemeğinizi hazırlayıp eşinizi dinlenş bir şekilde bekleyin...

16. 20 Şubat 2009
  17. EU3

EU3 Guest

ben rahat edemiyorum hergün temiz<lik yapamzsam artı dağlııo canım eşiğim dağınık biraz veherşey açık renk evde ufacık şey bile göze çarpıyor

18. 20 Şubat 2009
  19. tencere_tava

tencere_tava __ hersey senin icin __ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    uyku tatli gelebilir ama evliliginizde tehlikeye atmayin ..

Erkeklerin Standart laflarinda biri zaten "Esim benimle ilgilenmiyordu, sevgiyi baska kollarda aradim" kaydirigubbakcemile :jeyyar:

sizinde esiniz böyle derse .. hic sasmayin .. tamam sizide anliyorum yorucu bir is .. sonra ev temizle

derken sizde yoruluyorsunuz .. hic kolay degil sizin icin .. ama .. evlisiniz unutmayin :-)

Son düzenleyen: Moderatör: 8 Mayıs 2009
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.