banada bir iki bişeyler yazın lütfen

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve nidam034 tarafından 6 Mart 2010 başlatılmıştır.

6 Mart 2010
    Konu Sahibi : nidam034
  1. nidam034

nidam034 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm kızlar bu ay hamilelik belirtileri çok fazla..adetimin üstünden 6 gün geçti..perşembe günü test yaptım negatif cıktı..sımdı tekrar yapmaya korkuyorum..gögüslerım hasaslastı..ama en kotusu adetlerım duzensız..oo yuzden benım ıcın her adet gecıkmesı hamıllelık sayılmıyor..ocak ayının 9 da adet oldum subat ayının 1 de adet oldum mart ayındayız daha beklıyorum..korkuyorum ınanın test yaptırmaya hep negatıf hep ne gatıf.
    hım belirtılerımı yazayım..sizde bana cvp yazın pls

adet gecıkmesı..
    arada sırada bulantı..
    yuzumun sag tarafı sureklı yanıyor..aksamları bellı saatte baslıyor.(bu belırtı sayılırmı bılemem)
    karnımda acaıp sıskınlık ..
    mide yanması..
    asagı egıldıgımde karnımda sankı bısey benı engellıyormus gıbı olması.
    gögüslerımde acı..bu kadar ama persembe test yaptırdım..
    bazen sag kasıgım bazen sol kasıgımın agrıması..
    bıde gecen ayda bunları yasadım adet oldum..
    :KK46::KK46:
    ne bılım işte herseyı yazdım sizce ben hamilemiyim..

2. 6 Mart 2010
  3. baby2435

baby2435 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım hakkında hayırlısı olsun inşallah hamilesin diyelim ve hamiş olursun canım ümidini kesme sabret elbet seninde olucak bebişin bak bende senin gibi hamile kalmayı bekliyorum inşallah hamile kalırız tatlım sev:Saruboceq::Saruboceq::KK46:giler...

4. 6 Mart 2010
  5. Akasia

Akasia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    554
    Ödül Puanları:
    238
    valla canim bunlar hamilelik belirtisi gibi ama adet belirtisi de olabilir ne diyim ki bilmiyorum kan testi yaptirma bekle baya bi gecsin cunku negatif cikarsa yikilirsin. bende seninle ayni durumdaydm canim ondan biliyorum cok zor ama baska care yok beklemekten baska.:hulya:

6. 6 Mart 2010
  7. nidam034

nidam034 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    idrar testı yaptım negatıf cıktı yıne..sabredemedım..ama daha kan testı yaptırmadım..off

8. 7 Mart 2010
  9. filizim81

filizim81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar merhebe aranıza yenı katılıyorum

10. 7 Mart 2010
  11. filizim81

filizim81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Benım her ay gÖĞÜslerım ŞıŞer ve acır
    her ay aynı Şey olduĞu ıÇın 1 hafta Öncesınden umutlarım suya dÜŞer
    adetıme 3-4 gÜn var ve bu ay hıÇ gÖĞÜslerımde ŞıŞme ve acı yok umutlanmak ıstemıyorum ama neden

12. 7 Mart 2010
  13. nidam034

nidam034 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    filizim81 hos geldın adetlerın duzenlımı pekı

14. 7 Mart 2010
  15. ifsumnadial

ifsumnadial Rütbem Yok:) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    nidam benimde adetlerim cok düzensiz bende aynen senin gibi heray kendimde belirti ariyordum söyledikleri gibi kasigim agrirdi bazenn sol bazen sag genelde sol olurdu gögüslerim atom gibi alir uclarina dokunamaz olurdum ayaklarim yanardi öyle soguk yerler arardim basmak icin bunlar bize hep hamilelik belirtileri olarak söylenildi cünki adet belirtisyle ayni aradan 1 1bucuk hafta gecmeden adetim gelirdi ve tabiki adeti beklemeden yapilan testler ve hayal kirikligi.neden hep gecmis zaman kullandim sözlerimde cünki : 3 ay önce zayiflamak icin karar aldim ve kendimi zayiflamaya otakladim hamile kalmayi tabiki istiyorum ama 3 ay öncesi kadar deli gibi degilim.cünki zayifladikca kendimi cok begeniyorum ve en önemlisi benim adetim düzene girdi 3 aydir allahima sükürler olsun sadece 2 3 gün gecikme var 15 20 gün gecikme olan adetlerim düsün yani.ve sana bisey diyeyimmi ozamanki belirtilerin hicbirini 3 aydir yasamiyorum.sadece gögüslerim sisiyo.ne kasigim agriyo ne ayaklarim yaniyo ne gögüslerim ellenmicek duruma geliyo böylelikle anladimki bu belirtiler hep bize böyle söylendigi icin biz bir gecikmede psikolojik olarak sartlandiriyoruz kendimizi ve belirti yasiyoruz ben bu sene hamile kalacagima cooook ama ccoooook inaniyorum icimde öyle bir his var insallah allahim nasip eder cünki bende 3 senedir hamile olmayi bekleyenlerdenim o yüzden uzun lafin kisasi cok uzun oldu zaten:)))) cok stres yapma insallah hamilesindir yanilmiyosundur bunu kalpten diliyorum sana ama her ay hayal kirikligina ugramamak icin kendine bir meskale bul arzun olsun ama kalbinde olsun beyninde olmasin cünki beyin sana kendi istegini degil senin istedigini yaptiriyo sende hamile olmak istedigin icin sana heray hamilelik belirtisi yasatiyo.ama düzensizligin icin bir doktora kesinlikle görün derim.

16. 7 Mart 2010
  17. nidam034

nidam034 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım benım ya cok guzel dıle getırmıssın duygularını.moral verdıgın ıcın cok sagol..ve dıger tum arkadaslarada yardımlarından dolayı tesekkur edıyorum..dılerım rabbımden en kısa zamnda bızı meleklerımıze kavusturur..

18. 8 Mart 2010
  19. ifsumnadial

ifsumnadial Rütbem Yok:) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    nidam adet oldunmu buarada??? yoksa hala ümit varmi.???