Banada Yardim Edin çok Ihtiyacim Varr :(

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve Yardxixm edin :( tarafından 24 Mart 2008 başlatılmıştır.

24 Mart 2008
    Konu Sahibi : Yardxixm edin :(
  1. Yardxixm edin :(

Yardxixm edin :( Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar direk konuya giriyorum bizim sokakta bir çocuk var küçüklükten beri arkadaşız ve yaklaşık 5 Senedir onun için ölüyorum çokkkk seviyorum senelerce beni sevmedigini söyledi yanıma gelmiyordu nefret ediyordu benden ve birgün nasıl olduysa senden hoşlanıyorum dedi bana çok aşıktı hemdee çokk 7 ay çıktık çok mutluyduk yılbaşı gecesi benden ayrılmak istedi senağlama ben onun için hala ölüyorum o ise beni unutmuş ve bana kötü davranıyor çok degişti arkadaşlıgımız devam ediyor onu hergün görüyorum yan apartmanımda oturuyor ne olur bana yardım edin onu unutmak istemiyorum yine beni sevmesi için ne yapmalıyım şimdiden teşekkürler senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

2. 24 Mart 2008
  3. canım senin adına üzüldüm ....:teselli:
    hiç kimseden sevgi yada aşk dileme arkana bakmadan git zaten başlayışı bile garip ilişkinizin sanki bir boşluk bulmuş senle çıkmışda başkasını bulmuş gibi bu kadar çabuk mu unutmuş yani seni ..:uhm:
    sen yapacağını yapmışsın yıllarını vermişsin daha ne yapacaksın ki bu söylediklerim dile kolay biliyorum senin için zor ama yeniden sevmeyi dene ....:teselli:

4. 24 Mart 2008
  5. charming

charming Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    yine beni sevmesi için ne yapmalıyım demişsin.tabiki hiçbirşey yapmana gerek yok.sevseydi zaten ayrılma kararı almazdı.seni istemeyen birini sen niye isteyesin ki...yan apartmanda oturuyo demişsin.gördükçe ister istemez etkilenir tabi insan ama sen kafanda çok kurmuşsun bence.sanki yaşama sebebin oymuş gibi.bak güzelim hayat tek bi erkek üzerine kurulmaz.bırak yolu açık olsun...yerimseniben

6. 26 Mart 2008
  7. CakmaKleopatra

CakmaKleopatra asabiyim kompleksliyim!!! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlarıma katılıyorum bırak gitsin ne sevmesi sevecek adam bırakıp gidermiydi üzerine bide kötü davranırmıydı yol verrr

8. 26 Mart 2008
  9. janet

janet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    sana bir hikaye en yakın arkadasımın aynı senin gibidiydi oda ayrıldı barıstı zorla kendini kabul ettirdi en sonunda evlendiler ilk 2 yıl adam evin perdelerini bile actırmadı kıskanclık kin sonra cocuk oldu adamın hic bir seye tahamülü yoktu cocuğu sevmez yaklasmaz kavgalar her gün her saat tam 6 yıl gecti öyle en sonunda aradasım dayanamadı ve ayrıldılar adam sözde cocguna dayanamadı ve cocgu kacırdı vermem dedigi icin arkadasım dayanamadı ve eve geri döndü 2 yıl daha ğecti ve bir kızları daha oldu adam cocgu kucagına almaz ayrı odada oturur düsün bayramda memlekete gidiyor karısın doguda bırakıp tek basına 7 aylık bebegiyle bırakıp her gün sevgisiz bir hayat en sonunda cocuklarını alıp gitti hic bir zaman evliligi zamanında sevgi görmedi zorla yaptırdıgı seyin acısını yıllarca kendisi ve cocukları cekti zorla sevgi olmaz sevgi iki taraflıdır bence eyer seni seviyorsa zaten o gelir ama zorla sevdirmeye calısma sonradan acısını sen cekersin mutlaka hayatta senin sevecegin ve seni sevecek birileri mutlaka olur

10. 26 Mart 2008
  11. onuseviyorum

onuseviyorum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    hiç bişey yapma canım.seni istemediği belli..
    sana kötü davranmazdı sevseydi...
    gururunu ayaklar altına alma..başak adammı yok..
    bence düzeltmeye çalışma hiçç

12. 26 Mart 2008
  13. Gullusen

Gullusen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    canım kaçan kovalanır herzaman.. senin sevdiğini nasıl olsa biliyo yani sen elindesin kabul ediyo ve canı isterse senle yine olabilir bu gözle baktığı için sana bırakıp gidebiliyo bence böle birinden hayır gelmez..sen unut yine de unutttt

14. 26 Mart 2008
  15. cinsilatif

cinsilatif sana emanet... Pro Üye

Beğenildi:
    196
    Ödül Puanları:
    163
    niye unutmak istemiyorsun anlamadım ki
    sanki unutmak istemediğin iyi bi haltmış gibi
    seni üzen sana değer vermeyen birini unutmak istememek ne demek
    sevgi öyle ısmarlama olmuyor ne yazık ki
    ya da bi formulü yok.birilerinin bizi sevmesi için
    sen elmayı seviyorsun diye elma da seni sevmek zorunda değil. demiş şair.

16. 26 Mart 2008
  17. Aksi

Aksi mebbus garisi yekdane Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bu sevginin sana ne yarari olurki?
    sevgi karsilikli olunca deger bir kazanir...

18. 26 Mart 2008
  19. sanat

sanat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Boşver Kiz. Ben Sena Daha Iyisini Bulurum.