banada yardım edin

Konusu 'Kız İsteme' forumundadır ve kskduygu tarafından 12 Ekim 2009 başlatılmıştır.

12 Ekim 2009
    Konu Sahibi : kskduygu
  1. kskduygu

kskduygu yeniden doğuş Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bayanlar ben kulube yeni üye oldum ve banada yardım etmenizi istiyorum.erkek arkadaşımla beraber artık evlilik yolunda ilk adımları atmaya başladık:):):)1 hafta önce ailesiyle bize tanışmaya geldi gelirkende çok şaşalı bir içek ve 3 katlı cam bir pastalığın için baklava getirdiler:):)ben bile bu kadarını bekliyorumdum.buraya kadar herşey güzel.bu haftada bizi çağırdılar ailemle.isteme ve nişanı bir arada düşündüğümüz için konulup tarih belirlenecek....peki şimdi biz kız tarafı olarak giderken ne götürmeliyiz..normalde baklavayı kız tarafı götürür diyebiliyorum şimdi onlar getirdiği için bizimde götürmemiz olmaz.bana fikir verirseniz sevinirim.şimdiden teekkürlerhihoyyyt

2. 21 Ekim 2009
  3. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    canım sızde baska bı tatlı alın ılla tek tatlı bı tek baklava yok ya .. kaydirigubbakcemile3

4. 21 Ekim 2009
  5. benEceA

benEceA Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    71
    canım pasta alabilirsiniz illa tatlı alınacak diye bişey yok

6. 21 Ekim 2009
  7. supreme

supreme Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım sizde baklava götürürseniz olmaz bence, sadece antepfıstıktan yapılan fıstıklı sarma var. cok lezzetli hemde spacial bi tatlı. (ay canım çekti ya) bu arada hayırlı olsun yerimseniben

8. 21 Ekim 2009
  9. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    pasta benmde aklıma geldı ama daha nısan flan olmadgı ıcn sanki önceden kutlama yapıyomus havası vermesın dye pasta demedm ben