Banada yardm ltfen

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve nacide48 tarafından 26 Nisan 2008 başlatılmıştır.

26 Nisan 2008
    Konu Sahibi : nacide48
  1. nacide48

nacide48 05.06.2015 Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    108
    Arkadaslar Benim Akintim Cok Oluo Hiç Akintisi çok Olupta Doktorunun Sölediği Birsey Varmi Yada Bu Konu Hakkinda Bilgisi Olan Varmi Acill Yardimmmm Simdiden Sağolun

2. 26 Nisan 2008
  3. Angel...baby

Angel...baby Kızım&Oğluşum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım mantar olmusundur am amuhakkak dr git derim mantarında ceşitleri var ben akıntıdan ölüyodum kendimden tiksinmiştim düsün dr gittim dr fitil verdi iltihap kurutucu igen ve hap bvermişti tabi kullandım gecici bi sürü durmustu zamnala tekrra oldu ve ben hemde bebek tedavisi görüyodum sonra kanal filmi cektirdim kanallar tıkalı cıktı ama ben mecbur olarak laparoskopi ooldum cok şükür o gündne sonra ben akıntı ne bilmem dedigim gibi canım en kısa zamanda dr git dr tavsiyesi olmadan bişey kullanma biliyosun allah korusun yani.....

4. 26 Nisan 2008
  5. iremre80

iremre80 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım mrb akıntı olması genelde yaradan kaynaklanıyor mutlaka dr a görünmelisin ben aynı şikayetle gittim ve dediğim gibi sorun yaraymış.dert edilecek korkulacak bir şey deil sen vakit kaybetmeden dr a git geçmiş olsun.

6. 27 Nisan 2008
  7. iremeren

iremeren Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    valla arkadaş akıntıdan çok şikayetçiydi iltahap dedi dok. antibiyotik tedavisi verdi kısa sürede iyileşti...ama mutlaka dok.git...çok geçmiş olsun allah şifa versin.....

8. 9 Mayıs 2008
  9. hanxixmsultan

hanxixmsultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    canım bendede akıntı var seninki nasıldı tarif edermisin

10. 9 Mayıs 2008
  11. karabiberim

karabiberim yaren'im canım kızım... Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    cm benmde cok vardı sadece beyaz renkli bir akıntı en son dktr akıntıdan örnek alıp inceletti mantar çıktı ilaç kullanıyom ama iyi biyere git çünkü devlette ilaç verip yolluyolar

12. 9 Mayıs 2008
  13. BaHHaR

BaHHaR ağrılı başıma nebu garezz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba canım.....
    Bende de çok fazla sıvı şeklinde akıntı vardı doktora gittim acayip şaşırmıştı çok fazla olduğu için afedersiniz çeşme gibiydi....Sonra fitil verdi kullandıktan sonra bir süre düzeldi sonra tekrar verdi oda bitince kullanmadım çünkü devam etti ama son zamanlarda daha katı bir hal adı ...bide bana 1 ölçü sirke 1 ölçü su ile yıkamamı söyledi..ama ben yapmadım....sirkeyi oraya kullanmak ne biliyim işe yaramaz diye düşündüm...geçmiş olsun.....

14. 9 Mayıs 2008
  15. Cerennn

Cerennn Berke'nin Annesi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    allah allah sirekiyide ilk defa duydum.tabi ne derece doğrudurki.birde doktor demiş neyse..
    bende de akıntı oluyordu.doktora gittim.iltihap var dedi. fitil verdi. kullandığımda azalmıştı 6-7 ay önce.ama şu an yine başlamış durumda.sürekli iç çamaşırım batıyor yani. ..sen de bir doktora git bence.mutlaka görünmelisin.

16. 9 Mayıs 2008
  17. BaHHaR

BaHHaR ağrılı başıma nebu garezz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet bende ilk kefa duyduğum için denemedim zaten .Birde doktor hanım sirkeyle yıkadıktan sonra ütülenmiş ağı penye olan iç çamaşırı kullan demişti.iç çamaşırının ütülenmesi tamam da sirkeyi araştırmak lazım

18. 9 Mayıs 2008
  19. Cerennn

Cerennn Berke'nin Annesi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    evet ya zaten sen boşver sirkeyi kim duymuş böle birşeyi. ama banada doktor demişti penye iç çamaşırı giy herzaman diye.bana verdiği fitilin adı vagi-c idi. bilen varmı? zaten şimdi yine oluyor.tekrar alsammı diye düşünüorum.