Bankacılar bi bakın hele..

Konusu 'Üniversite' forumundadır ve DBHS tarafından 11 Eylül 2007 başlatılmıştır.

11 Eylül 2007
    Konu Sahibi : DBHS
  1. DBHS

DBHS Bir pamuğum var artık Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar bi sorum var.sanırım bankacılar daha iyi bilir.2 yıllık yani önlisans mezunlarının bankaya alınma ihtimali varmı?kardeşim halkla ilişkileri bitiricek.eğer bankaya girme şansı varsa başvuracak.ama 4 yıllık mezun dışında alınmıyo diye duydum.doğrumudur??

2. 11 Eylül 2007
  3. GÖZYAŞI

GÖZYAŞI Guest

Canim Ben Bankaci Değilim Ama Olucam Inşallah:)bende Iki Yillik Myo Mezunuyum Başvurdum Ve Sinava çağirildim.birçok Arkadaşimda Bankada çalişioyor.uzmanlik Depertmanlarinda Değilde Gişede,operasyonda Başliyorsun Performansa Göre Yükselebiliyorsun.

4. 12 Eylül 2007
  5. DBHS

DBHS Bir pamuğum var artık Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    108
    çok sevindim yaa bayağı bi gözümüzü korkuttular almazlar falan diye cevap yazdığın için teşekkür ederim

6. 12 Eylül 2007
  7. BANKACI

BANKACI Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba , kardeşiniz bankacı olabilir fakat gişe yada operasyon bölümü olur.Satış takımları dediğimiz Ticari Müşteri Temsilcisi yada Bireysel müşteri temsilcisi olamaz...4 yıllık fakülte mezunu olması gerekli.Kardeşiniz bankaya gişeye girse bile konuda uzmanlaşması ve yükselmesi için mutlaka 4 yıllık okul bitirmesi gerekir...

8. 13 Eylül 2007
  9. TATOSH

TATOSH Ask dolu Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    148
    acaba yaş sınırı varmı? ben birçok bankaya başvurdum ama çağrılmadım:KK43:gerçi çok istediğim bir iş değil ama yinede olmasını isterdim..

10. 13 Eylül 2007
  11. BANKACI

BANKACI Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Eğer şubede olmak istiyorsanız yaş sınırı var , bildiğim kadarıyla 25 yaş ve altı olmanız gerekiyor.

12. 20 Eylül 2007
  13. candywomen

candywomen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm arkadaşlar benim eşim bir girişte yedi dersi birden verdi ve belgesini aldı darısı tüm isteyenlere

14. 24 Eylül 2007
  15. yxuxxexes

yxuxxexes Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar sizlere bir sorum olacak, yardımcı olursanız sevinirim, başvuranlar yol gösterebilir mi?
    ben de bankacılık için başvurularda bulundum ama internet kanalı ile, ama hiç bir sonuç yok 3 hafta oldu başvuralı, şuan ingilizce kursuna gidiyorum kendimi hazırlıyorum ama bu şekilde başvurmayla olmuyo siz nasıl yaptınız bankalara gidip görüşme yapılabiliniyor mu? yardımcı olun ne olurfisfisfis

16. 24 Eylül 2007
  17. yxuxxexes

yxuxxexes Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar hiç mi bankacı yok yada başvuranlar bilenler yok yardımcı olun ne olurrfisfisfis

18. 24 Eylül 2007
  19. cassandrax

cassandrax Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    88
    İnternetten başvurman yeterli zaten..şu an memur ya da başka bir pozisyon için eleman alımı yoktur..bekle sen.ihtiyaç olduğunda sınava çağırırlar..