bankamın yaptığına bakın

Konusu 'Hukuk Köşesi' forumundadır ve sinyora tarafından 30 Mart 2008 başlatılmıştır.

30 Mart 2008
    Konu Sahibi : sinyora
  1. sinyora

sinyora Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    ]merhaba ben bankamdan şikayetçiyim,özel bi bankadan 2 yıl kadar önce konut kredisi çektik,birkaç ay öncede evi sattık fakat kredi hala bizim üzerimizde,sorunum:sattığımız şahısların banka hesap özetlerimi görebilmesi,buna hakları varmı,nasıl oluyorda bir başkasının hesabı incelenebiliyor,ben bu konuda şikayetçi olmak ve tazminat davası açmak istiyorum,nasıl hareket etmeliyim,teşekkürler[/

2. 30 Mart 2008
  3. sinyora

sinyora Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    yaaa çok özür dilerim konuyu yanlışi yere açmışım,hukuk köşesine açacaktım,nasıl taşıyabilirm

4. 30 Mart 2008
  5. sinyora

sinyora Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    ..............................s.o.s..................................

6. 31 Mart 2008
  7. sinyora

sinyora Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    bana yardımcı olacak yok galiba,seren sağolsun......

8. 22 Eylül 2008
  9. sinyora

sinyora Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    avukat arkadaşlar ben hala derdime çare bulamadım,bu durumda ne yapmam gerekiyor,banka merkesine şikayet dilekçesi gönderdik,telefonla da görüştük genel merkezle,döneceğiz filan dediler,hala dönen yok,hukuki yolu nedir bu durumun,bankalar müşteri hesaplarını 3. şahıslarla paylaşabiliyorlarmı böyle bir hakları varmı

10. 1 Ekim 2008
  11. andina222

andina222 nihayet bir anne... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    sinyora merhaba , bir bankacı olarak kesinlikle söyleyebilirim ki hiçbir banka müşterilerinin bilgilerini 3. şahıslarla paylaşamaz , bununla ilgili derhal şube müdürüyle görüşerek kendilerine dava açacaklarını belirtebilirsin ve hemen bir avukata başvurabilirsin. Ancak anlayamadığım bir nokta var evi sattıysanız neden kredi hala sizin üzerinizde?? böyle bir şeyin de mümkünatı yok , normalde tapuda satış işlemi gerçekleşirken bankadan da bir yetkili yanınızda olur ve ipotek işlemlerini takip eder daha sonra da kredi evi sattığınız kişiye geçer ..