Banyo dolabı(çamaşır makineli)

Konusu 'Sorular, Sorunlar, Tavsiye ve Öneriler' forumundadır ve Emilia84 tarafından 15 Şubat 2009 başlatılmıştır.

15 Şubat 2009
    Konu Sahibi : Emilia84
  1. Emilia84

Emilia84 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Arkadaşlar çamaşır makinasının koyma yeri olan bir banyo modeli arıyorum.sol altta çamaşır makinası koyma yeri olan,çamaşır makinası üzerindede çamaşır toplama dolabı olan.sağ tarafında lavabolu aynalı ve dolaplı olan modeller arıyorum.:ecrin_bebek:
  2. 17 Şubat 2009
  3. deniz ve mehtap

deniz ve mehtap Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    merhaba.size kendi banyomdan kareler gönderiyorum umarım yardımcı olur

4. 17 Şubat 2009
  5. deniz ve mehtap

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
  6. 17 Şubat 2009
  7. canımm buda bizim banyo dolabımızz..

sol tarafta altta çamaşır makinemizvarr üstüne şampuanlar vs. koyuyoruzz. üst gözümüz 3 raflı bornozlar havlular var misaifir havluları var

lavobanın altına deterjan ve temizlik ürünlerilini koyuyoruzz, diğer tek dolablı yeredede 3 raflı yer var orayada babamın traş makinesi beniim kremlerim parfümlerim falan var canım
  8. 18 Şubat 2009
  9. yixgxitimmm

yixgxitimmm Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Konu açılmışken bende sorayım bari .. Çamaşır makinesi banyoda olmasa daha kullanışlı olurmu.Karar veremiyorum.Yeni yaptıracağımız evimizde banyoda acaba yere değen hiç birşey olmasamı diyorum .Klozet.dolaplar lavabo hepsi duvardan mı olsa diyorum.. Kullanan arkadaşlar fikriniz nedir. bu durumda çamaşır makinemi mutfağa almam gerekiyor.Bu şekilde kullanan varmı ??
  10. 18 Şubat 2009
  11. kokoxsxxsx

kokoxsxxsx ardamm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    güzelim tabi senin isteğin önemli olan ama ben hiç hoşlanmıyorum çam.makinesinin mutfakta olmasından hatta öyle evlerde hiç rahat bişi yiyemiyorum nedense hijyenik gelmiyo bana yerin varsa eğer banyoya koymalısın bence
  12. 18 Şubat 2009
  13. esyn

esyn Yeni Üye Pro Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Aynen ben de çamaşır makinasının mutfakda olmasından hiç hoşlanmıyorum
  14. 18 Şubat 2009
  15. yixgxitimmm

yixgxitimmm Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Aslında haklısınız bende karar verme noktasındayım.. .:) mutfakta olması hoş durmuyor katılıyorum.bir taraftanda banyoda böyle yıkayınca hertarafını güzelce yıkıyabiliyim istiyorum. Aslında denizve mehtabın ki güzel görünüyor.daha net ve açık çekseymişsinya kızzz :) Banyodada ferahlık istiyorum. Mutfağım geniş olcak ama banyom okadar geniş değil ondan dedim di.. Bak şimdi kafamı karıştırdınız.
    Son düzenleme: 18 Şubat 2009
  16. 18 Şubat 2009
  17. deniz ve mehtap

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Aslında haklısınız bende karar verme noktasındayım.. .:) mutfakta olması hoş durmuyor katılıyorum.bir taraftanda banyoda böyle yıkayınca hertarafını güzelce yıkıyabiliyim istiyorum. Aslında denizve mehtabın ki güzel görünüyor.daha net ve açık çekseymişsinya kızzz :) Banyodada ferahlık istiyorum. Mutfağım geniş olcak ama banyom okadar geniş değil ondan dedim di.. Bak şimdi kafamı karıştırdınız

banyom pek aydınlık değil. ancak bu kadar olabildi. ve zor yükleyebildim nedense siteye.
    bir de eğer benim banyo tezgahı gibi ( hilton banyo diyolar sanırım ) yaptırılacaksa kesinlikle ayna tezgahtan yukarıda olmalı.çünkü çok su sıçrıyor.
  18. 19 Şubat 2009
  19. GoSSiP_GiRL

GoSSiP_GiRL Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    cnm istediğin dolaplardan geçen hafta evvede görmüştüm alıcaksan aklında bulunsun =)