Banyo sonrası saçlarınıza neler yapıyorsunuz?

Konusu 'Dalgalı Saçlara Özel' forumundadır ve turuncukelebek tarafından 5 Eylül 2010 başlatılmıştır.

5 Eylül 2010
    Konu Sahibi : turuncukelebek
  1. turuncukelebek

turuncukelebek Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    kızlar ben bunu hep merak etmişimdir bakalım sizler nasıl yapıyorsunuz:)arkadaşlarım geliyor mesela saçlarını yıkıyorlar sonra hiç bir şey yapmıyorlar ama çok güzel oluyo kabarmıyo elektriklenmiyo yani makinayla kurutsalarda saçları çok güzel oluyo sağlıklı,ama benim takıntım oldu artık ben evden başka bir yerde saçlarımı yıkayıp öyle duramıyorum çünkü çok kötüler kıvırcık desen değil düz desen değil dalgalı düz arası at kuyruğu yapsam kötü duruyo her gün örmektende sıkılıyorum ,siz neler yapıyosunuz saçınıza fön,düzleştirici,maşa,jöle?saçınızı yıkadıktan sonra napıyorsunuzda hepinizin saçları güzel oluyor yaaa:))
  2. 5 Eylül 2010
  3. turuncukelebek

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ben şey yapıyorum anlatması zor biraz ama:)saçlarım kolay şekil alıyo allahtan saçlarımı yıkayıp taradıktan sonra ortadan ikiye ayırıyorum sonra yanlardaki saçlarımıda 2parçaya ayırıyorum toplam 4parça ayrılmış saçım oluyo sonra işaret parmağımla onları lüle lüle olcak şekilde dalgalı hale getiriyorum 4parçayı yaptıktan sonra kuruyo saçım dalgalı halde kuruduktan sonra ki üstünden ne kadar zaman geçse o kadar kalıcı oluyor dalgalar, parmaklarımı saçlarımın arasında gezdirerek açıyorum ve maşayla yapılmış gibi dalgalı oluyor ama işte bunu yazın yapabiliyorum kışın hasta olurum bunu yaparsam eğer saçı pırasa gibi düz,çokta kıvırcık olmayanlarınız varsa deneyebilirsiniz tabi şekil alıyor olmasıda önemli,kurudktan sonra düzleştiriciyle üstünden geçiyordum bir ara ya da hafif nemliyken o zaman dalgalar daha güzel oluyordu ama saçlarım mahvoldu o yüzden ,şu anda yıkadıktan sonra çok kötü durumdalar saçlarım:KK43:
  4. 5 Eylül 2010
  5. turuncukelebek

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    böyle oluyor yapınca saçlarım

Ekli Dosyalar:

6. 5 Eylül 2010
  7. papatyam58

papatyam58 ŞipidikYüzenGurbaa Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ben yıkadıktan sonra tarıyorum biraz öle kendi haline bırakıyorum sonra elime biraz vax alıp saçlarımı avuçalrımın içinde sıkıyorrm snra havluyla sarıyorum kuruyuncada açıyorum
  8. 5 Eylül 2010
  9. turuncukelebek

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    sürdüğün şey saç kremi gibi bir şey mi ne etkisi var?ben banyodan çıkınca saçıma bir şey sürmeiyorum boş yere yıkamışım gibi geliyorkaydirigubbakcemile3
  10. 6 Eylül 2010
  11. hande58

hande58 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ben yıkadıktan sonra krem varken elimle açıyorum hiç tarak vurmuyorum , çıkınca elime kolonya sıkıp alttan üste dogru avuçlarımın içinde saçları sıkıyorum zaten saçlarım kıvırcık gibi ama dalgalı gibide çok güzel oluyor , sıktıktan sonra gündüzse kurutmuyorum salık bırakıyorum geceyse örüyorum
  12. 8 Eylül 2010
  13. kertenkelebe

kertenkelebe peki pekiii anladıkkkk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ben de saçlarımı banyoda tarıyorum çıkınca havluyla nemini alıyorum önce daha sonra bebe yağını bir iki damla elime döküp ellerimi ovuşturuyorum bulaşsın iyice diye sonra onu uçlarına sürüyorum güzel kokuyor hem de bukleleri belirgin oluyor kuruyunca
  14. 9 Eylül 2010
  15. hande58

hande58 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    artık bende aynen bebek yagı sürüyorum sonrada wax sürüyorum çok azz süper oluyor
  16. 11 Eylül 2010
  17. turuncukelebek

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bu wax ne işe yarıyor kızlar yahufisfisfis
  18. 12 Eylül 2010
  19. Mat_MazeL

Mat_MazeL toz pembee Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At

Jölesiz bi görüntü veriyor daha iyi şekil almasını sağlıyor.Yağlı ve ıslak bi görünüm vermiyor