Banyo sonrası saçlarım kabarıyor

Konusu 'Kıvırcık Saçlara Özel' forumundadır ve kuzum85 tarafından 2 Şubat 2009 başlatılmıştır.

2 Şubat 2009
    Konu Sahibi : kuzum85
  1. kuzum85

kuzum85 aşk bir yangın Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar sizdede her banyodan sonra kabarma varmı saçlarnızda:1shok::a015:

2. 2 Şubat 2009
  3. Berith

Berith Dalgalara koşmak... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Olmaz olur muuuu... Islakken mis gibi, bukle bukle.. Kuruyunca tüy yumağına dönüşüyor :tomato:

Ama ben şöyle bir çözüm buldum: Saçımı banyoda tarıyorum, banyodan çıkınca taradığımda bukleler bozuluyor ve daha çok kabarıyor. O yüzden banyoda tarayıp ensemde topuz yapıyorum. Kurutmadan evvel açıp köpük sürüyorum. Kurutma makinasının çanak gibi dişli dişli bir aparatı var ya, onunla çok uçuşturmadan kurutuyorum.

4. 2 Şubat 2009
  5. bartuarda

bartuarda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kabarmıyan var mı ki
    ben banyoda tarıyorum. çıkıncada tarıyorum sonra havluyla nemi alıp,köpük kullanıyorum ya da bazen sadece elidor 7/24 kullanıyorum(ama elidor saçı yağlandırıyor) bazen kendi haline bıralkıyorum ya da saç kurutma mak kurutyorum. arada değişiklik olsun diye saç düzleştiricisiyle düzleştiriyorum

6. 2 Şubat 2009
  7. miss.kolera

miss.kolera Guest

ya kızlar aynı sorun bendede var banyodann sonra çok guzel böyle lüle lüle millet maşayla ugraşıyor yapmak için benim dogal ama söyle bi sorun var kuruduktn snra kabarıyor ama yinede guzel duruyor gece yattıktn snra sabah bir bakıyorum öyle bir kabarmış ki berbat bozulmaması için bir öneriniz varmı ?

8. 2 Şubat 2009
  9. SugarPink

SugarPink Guest

Oof of yıllardır bu dertle ugrasıyorum mirmirmirmir
    16 senelik hayatımda.. kaydirigubbakcemile3
    Neyse bence de banyoda tara canım sonra cıkınca pantene'in kremlerinden sürebilirsin.
    Aylardır kullanıyorum ve cok memnunum.Islakken sürüp sacını kurutunca kabarma olmuyo.. :içelim: =)

10. 3 Şubat 2009
  11. miss.kolera

miss.kolera Guest

teşekkürler sugarpink =)

12. 3 Şubat 2009
  13. aslmm

aslmm Guest

hemde nasıl kabarıyoo ama ben artık onu kontrol altına almayı başardımm =) banyodan sonra avonun elektriklenmeyi önleyen serumunu kullanıyorum hiç kabarmıyoo =))

14. 5 Şubat 2009
  15. Discordia

Discordia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kabarmazmıı hemde nsıııı bende banyodan sora elidor 7/24 sürüyorum soora biraz köpükk soorada tepeden topluorum kendi halinde kuruyo sabah kalktıımda hem üstleri düz oluo hemde yatışmış oluyolar :)))

16. 10 Mart 2009
  17. dlb

dlb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben bir ara guselce kremlıordum onları oturup tek tek parmagımla sarıordm bı muddet snra alıstılar ama bayadır urasmıorm gercektnde bukleler elektırıklenmeyı önlüyor arada bir arındrmak ıcın sirkede sürüp bekletebılırsınz temızlıor yumusacık olmustu kurudugnda:) mumkun olduguncada uzun olması gerek sacın kısa olunca daha cok kabarıyor uzatmak gerek

18. 10 Mart 2009
  19. hxuxzxuxn_yxixlxix

hxuxzxuxn_yxixlxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    sac kurutma makınası kullanmayın arkadaslar bıde saç kremı kullanın kabarmaz......