Banyo Sonrası...

Konusu 'Dalgalı Saçlara Özel' forumundadır ve black_cat tarafından 15 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

15 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : black_cat
  1. black_cat

black_cat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Banyo yaptıktan sonra saçım dalgalı dalgalı oluyor.Güzel duruyor aslında ama dağınık bir görüntü oluyor.Düzleştiriyorum 2 dakika sonra dalga dalga oluyor.Ne yapmalıyım bana yardm edin arkadaşlar :kedi:

2. 15 Temmuz 2010
  3. nusyamusya

nusyamusya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    güzelim saçlarını çok katlı kestırirsen sanırım kurtulursun bu sorundan dalgalı sacları kımse sevmez ama kesım ve model saca cok guzel sekıl verdırır(mesela dalgalı saça vigo cok guzel duruyor bunu sen evdede yapabılırsın) yerimseniben ve normal jole surer gıbı tatlı badem yagı sur gun boyu dursun sacında hıc sorun degıl, aksıne cok iyi faydaları var saca sacını parlak gosterır ve besler saygılarımla....:1hug:

4. 16 Temmuz 2010
  5. aLiye03

aLiye03 ♥♥8♥M@RT♥2012♥&#9829 Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    41
    benimde aynen dedigin gibi oluyor canim..
    zaten saclarim dalgali banyo sonrasida iyice kabariyor dalgali dalgali oluyor ve cok daha kisa görünüyor cekiyor kendini iyice.. :KK43:
    ama ben topuz yapip toplu tutuyorum bir kac saat o zaman boyle bir sorun olmuyor, yatiyor kabarmiyor dalgalarda daha düzlesiyor.
    istersen bide sen dene.

6. 22 Temmuz 2010
  7. sweet_angel90

sweet_angel90 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    dalgalı kullanmak istitorsan kat verdir bir de yatıştırıcı saç kremleri var onlardan kullan bi de çok sık düzleştirirsen dalgası tutmaz düzleştirmeye ara vermen gerekiyor =)

8. 5 Ağustos 2010
  9. meltemgokce

meltemgokce Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    kızlar ben ilk defa kat verdirdim saçıma sanki saçım kısaldı gibi sizdede oluyormu yoksa bende bir manyaklık var

10. 29 Ekim 2014
  11. merlininin

merlininin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    132
    Ödül Puanları:
    88
    dalga kadar güzel bir saç modeli mi var neden inatla düzleştiriyosun canımcım