banyoda ankastre çamaşır makinesi kullanan var mı?

Konusu 'Beyaz Eşya' forumundadır ve Jblal tarafından 13 Nisan 2009 başlatılmıştır.

13 Nisan 2009
    Konu Sahibi : Jblal
  1. Jblal

Jblal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    banyoda, çamaşır makinesini dolap içine alan varmı arkadaşlar? ya da ankastre olmayıp da gözükmeyecek şekilde dolap yaptıran.

2. 14 Nisan 2009
  3. MxuxebbetSevdam

MxuxebbetSevdam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım bende ankastre çamaşır makinasından bahsediyorsun sandım :) ben kullanmıyorum ama inşallah düğünden sonra öyle kullanacağım canım.iki kapaklı dolap yapılıyor içine çamaşır makinası konulacak inşallah. normalda banyo olmasına sıcak bakmıyorum ben.çünkü nemden buhardan ömrü kısalıyor makinanın ama benim koyacak başka yerim yok.sorunda kullanan olup olmadığını soruyorsun sanırım.

4. 14 Nisan 2009
  5. Jblal

Jblal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    evet caanım, yani banyoda makine yi nasıl saklarız diye düşünüyorum. ankastre çamaşır makineleri acayip pahallı. onun yerine dolap yaptırıp içine alınsa daha mı iyi olur acaba diye düşündüm
    ya da ne şekilde gizliyor herkes diye merak ettim. banyosunda makine gözükünce pek güzel durmuyor gibi bence

6. 14 Nisan 2009
  7. MxuxebbetSevdam

MxuxebbetSevdam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım senin isteğine bağlı olarak ya tek kapak ya da iki kapaklı dolap yapıp içine koyuyorlar.bunu lavabonun altına değil yanına doğru yapıp makinanın üzerini de dolap yapıyorlar havlu,deterjan v.s koymak için :KK66:

8. 26 Nisan 2009
  9. arzuco

arzuco Biri Beni Durdursun Canım Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    benimde dolap içinde banyoda değil hemen banyo kapısının yaınında antrede. antreye gömme dolap gibi bişiy yaptırdık buzdolabıda portmantoda çamaşır makinesi yüklük herbişey o dolapta. ankastre değil beniim eşyalar

10. 2 Eylül 2010
  11. notmegirl

notmegirl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    nemlenir