Banyodan sonra tiftik tiftik saç :(

Konusu 'Sağlıklı Saç ve Saç Derisi' forumundadır ve minnick tarafından 3 Aralık 2008 başlatılmıştır.

3 Aralık 2008
    Konu Sahibi : minnick
  1. minnick

minnick rütbesizim benn... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Slm kızlar benim bu saç derdim hiç bitmiyor maalesef.Ya benim saçlarım özellikle banyodan sonra öyle kabarıyorki tel tel kadayıf gibi oluyor senağlama Her tel birbirinden bağımsız takılıyor.Daha yeni kestirdim.Haftada bir yağ bakımı yapıyom.Sıcak zeytinyağı veya macitefendi yağı Elseve'in durulanmayan bakım kremini de aldım banyodan sonra kullanıyorum.Ama yinede bu saçlar söz dinlemiyor.kafamçokkarıştı Ne yapacağımı şaşırdım artık ne olur bi yardım :nazar:

2. 3 Aralık 2008
  3. brokencorpse

brokencorpse Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben turp suyu yapıyorum aslında saçımı uzatmak için başladım ama yumuşacık yaptı saçlarımı benim de saçlarım senin ibiydi şimdi hiç kabarmıyor ve parıl parıl parlıyor .. umarım yardımcı olabilmişimdir :-)

4. 3 Aralık 2008
  5. ASXIXYXIXM BEN

ASXIXYXIXM BEN topiğin ilk annesi.01.07. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    maalesef bu günlerde benim saçımda çok kötü dökülüyor . saçımla başım dertte..aslında benim saçımda kabarık ama dove nin saç kremi çok güzel yumuşacık yapıyor .tavsiye ederim

6. 3 Aralık 2008
  7. minnick

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Tavsiyen için tşk ederşm canım ama denedim.Şampuanıyla beraber lacivert kutusunu denedim ama oda fayda etmedi.Bende şimdi tekrar elseve'e döndüm.Ama bu kabarıklığıyla baş edemiyorum işte.:nazar:

8. 3 Aralık 2008
  9. sevdayildizi

sevdayildizi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canim bendee ayni sorun vardi ama cozdum sonunda sana onerim bir maske var onu kullan orda bulabilirsen tabi loreal dan elvive diye ari balli ozlu diye maske var bulamazsan lorelain amskesi var benimde aynis orunum vardi saclarim ucuyordu sinir oluyorudum

10. 3 Aralık 2008
  11. cucu-pete

cucu-pete Sana Emanetiz Rabbim... Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    canim bendede vardi hemde dahasi vardi..neler denemedimki saclarim icin..forumdada arkadaslarin tavsiyesiyle john frieda serisini aldim,ilk yikamadan itibaren eski saclarimin sagligina kavustu diyebilirim..1,5 ay oldu yaklasik inanilmaz memnunum,önüme gecene tavsiye ediyorum..

12. 3 Aralık 2008
  13. minnick

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım burda yeni çıktı bu arı sütlü elseve.Bu nasıl bi maske banyodan öncemi kullanıp saçlarını yıkıyorsun yoksa banyo sırasında mı?Bana netten bi resmini falan bulup koysanda baksam olurmu.a.s.

14. 3 Aralık 2008
  15. minnick

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    john frieda hangisi cnm bana tam adını söylesen yada netten resim koysanda görsem a.s.

16. 4 Aralık 2008
  17. olu_gelin

olu_gelin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    gliss falan dene bir de istersen.. her derde deva vallaha..

18. 2 Ocak 2009
  19. sevda_yakar

sevda_yakar aşkımmmmmmmm Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    aynı sorun bendede varya seninkisi kadar olmasada. banyodan sonra kuruduktan sonra av-cayip kabarıyor ve ıslakken taramama rahmen zor tarıyorum.
    şu şekilde ancak başa çıkabiliyorum.
    kremli şampuan kullanmama rahmen saclarımı duruladıkt6an sonra bırkesde saçkremini sürüp bir iki dakika bekltip öle durulayıp cıkıyorum banyodan.
    yoksa acayıp kabarıyo ve taranmıyor. bide saclarım kıvır kıvır
    of ömrümün sonuna kadar sac kremıne mahkum yasıcam.
    yumusacık ve parlak oluyor saclarım napalım böle idare etcez artık:sm_cool:​