bar - alkol - yalan üçgeni

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve tugcekayaaa tarafından 12 Kasım 2010 başlatılmıştır.

12 Kasım 2010
    Konu Sahibi : tugcekayaaa
  1. tugcekayaaa

tugcekayaaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    merhaba arkadaşlar.
    daha öncede yazmıştım erkek arkadaşımın bara gittiğini ve içki içtiğini.en son ' içkiyi bıraktım sadece özel günlerde içeceğim,bara da hiç gitmicem ' demişti.
    aradan zaman geçti.geçen gün 'napıyosun' dedim. 'evdeyim aşkım sen napıyorsun' diye mesaj attı.15-30 dk sonra arkadaşına atacağı mesajı yanlışlıkla bana attı.mesaj şöyleydi ' abi bardayım.on numarayım '.
    sonra beni aradı ben dedim '15 dakikada ne çabuk on numara oldun ' vs vs birsürü şey dedim.sesi içkiliydi.içki içtiği için on numara olduğunu söyledi yanlış birşey düşünmeyeyim diye.önce dediki ' sana mesaj attığımda evdeydim.sonra arkadaşlar geldi ısrar ettiler beni götürdüler ' dedi.ben yine saydım döktüm.'bana doğruyu söyle evdeyim diye mesaj attığında evdemiydin değilmiydin 'dedim..'tamam doğruyu söylicem' dedi. 'sana mesaj çektiğimde bardaydım.ayrıca evde canım sıkıldı arkadaşları aradım bara gidelim diye ben söyledim.sende kızarsın diye sana söylemedim 'dedi.
    herşeyden önce bana yalan söyledi.verdiği sözü tutmadı.şuan ona güvenim sıfır.gerisini anlatmaya gerek yok kızlar..

bu duruma yorumlarınız ne ?

2. 12 Kasım 2010
  3. NaruTo

NaruTo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    demekki bardan vazgeçemiyor.çok kötü bir alışkanlık oldum olası bar meraklılarını hazetmedim yanlış anlama çok özel günler olmadıkçada gitmedim bekarlığımda şimdi evliyim eşim de benim gibi hiç sevmez.valla yorum sormuşun içten sölüyorum ben olsam basarım zopayı şaka tabiki ama heralde ayrılırdım.alkolik falansa hele çok zor işin çok

4. 12 Kasım 2010
  5. Fides_

Fides_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben böyle biriyle 1 dk duramazdım herhalde. içiçek içicek sonra ne haltlar işlicek belli mi? üstüne üstlük yalan da söylüyor. birde arkadaşlarını kendi çağırıyor. sen böyle biriyle devam edebileceğine emin misin? bi düşün bakalım, daha ne kadar sürer böyle?

6. 12 Kasım 2010
  7. tugcekayaaa

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    ah ahh ..ayrılalım dedim.o zaman ara verelim ben bu arada hevesimi alayım bardan içkiden.sonra sana döneyim gibilerinden bişey söyledi.diyoki eğer şimdi hevesini almazsa ilerde yapabilirmiş.daha neler neler.....çok komik

8. 12 Kasım 2010
  9. tugcekayaaa

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    şuan uzatmaları oynuyoruz onunla

10. 12 Kasım 2010
  11. Sumak

Sumak benim kürkçü dükkanım,kk :) Pro Üye

Beğenildi:
    294
    Ödül Puanları:
    203
    kaç derimmmm :KK55:

12. 12 Kasım 2010
  13. esmer226

esmer226 Berika'M hoşgeldin.. Üye

Beğenildi:
    1.159
    Ödül Puanları:
    163
    cnm hiç arkana bile bakma..ciddi olursanız bu yalanlar 10 katına cıkar.

14. 12 Kasım 2010
  15. minik06

minik06 A Lot Like LOVE... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    ay yok artık:KK47: şu erkek milletinden nefret ediyorum:KK47: hevesine alcakmış bak sen paşama:KK47: en iyisi yol yakınken ayrılabiliyosan ayrılman ilerde daha çok acı çekersin

16. 12 Kasım 2010
  17. hamis

hamis Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    canım kızlara katılıyorum bende bi kere ilişkinize yalan karıştırmış senin beyfendi valla seni bilmem ama bence yalan söyleyen bi insan herşeyi yapabilir yani başka bi deyişle uzak dur,ayrıl,kaç. :KK20:

aşık olunca herşeyine göğüs gerebilirmişsin gibi gelir kendimden biliyorum ama ayrılınca farkettim iyikide bitmiş seviyor olsamda böyle düşünüyorum .sende sadece duygusal düşünme canım madem kızacağını biliyor o zaman neden yapıyor sana yalan söylemesine bara gitmesinden daha az mı kızacaksın sanki
    :KK30:

18. 12 Kasım 2010
  19. NaruTo

NaruTo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaş kaç yaşında acaba heves almak derken bu heves kaç sene sürcek