Barbara Bort

Konusu 'Makyaj Ürünleri İçin Öneriler' forumundadır ve EU1 tarafından 26 Kasım 2008 başlatılmıştır.

26 Kasım 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

mrb arkadaşlar bugün far almak için bi kozmetikçiye girdim bna bunu tavsiye etti renkleri flnda hoşuma gtti bide rimelini çok beğendim bu markayı kullananların yorumlarını bekliyorum =)

2. 26 Kasım 2008
  3. EU1

EU1 Guest

ilk defa duyuyorum :1shok:

4. 26 Kasım 2008
  5. gxuxlsu

gxuxlsu sifaa nın yazdığından :) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    piloşş bu çok eski bi marka belki ondan duymadın annem rujunu allığınıkullanırdıı ben hiç kullanmadım

6. 26 Kasım 2008
  7. EU1

EU1 Guest

bnde duymamıştım hiç daha önce ama fiatlarıda öle çok ucuz diil yane o yüzden sordum kötü bişi diil sanırım netten bakim ddm çok fazla bilgi bulamadım :S pilarcım ank.da yaşıosun sanırım catherine arley.in farlarını nerden bulablceğmi biliomusun??

8. 27 Kasım 2008
  9. EU1

EU1 Guest

aaaa canım :lepi: ben de forumdan o catherina arley hakkında birşeyler okumuştum da diyordum hiç görmedim böyle 1 marka diye, geçenlerde ankamallde dolaşırken bir gördüm böyle, ankamall yeni yapılan kısımda giriş katında sanırım, ortada 1 yer böyle stand gibi, c. arley yazıyordu, hatta yuvarlak şekilde 1 yer, c.arley flormar vs o tarz markaların hepsi vardı :lepi: orda satılıyor canım yerimseniben

10. 27 Kasım 2008
  11. EU1

EU1 Guest

yaaaaa dha 2 gün önce ordaydım görmemişim çok tşk edrm =) =) annem çok eskiden bi farını almış 10lu ne kdr ii markaya baksamda aynı renkerli bulamıorum o çok hoşuma gdiodu ara ara bulamdım hiç biyerde çok sevindim walla yrn hemen gtmeliyim

12. 27 Kasım 2008
  13. eylultamer

eylultamer Üye Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    barbara bort çok eski bir İtalyan markasıdır , bende yaklaşık 2 senedir pudrasını kullanıyorum vede cidden çok memnunum , hem kalıcı hemde kokusu çok hoş gerçekten kızlar tavsiye ederim :):)

14. 27 Kasım 2008
  15. Gulba

Gulba Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Barbara Bort'un yıllar önce bir göz kalemini almıştım tesadüfen. O kadar beğendim ki.... Bir daha bulamadım.. Hala küçücük olmasına rağmen kullanıyorum:=) Bir göz kalemi bu kadar yumuşak olabilir.. Diğer ürünlerinin de güzel olacağına inanıyorum ama nerde bulucaz ki...

16. 27 Kasım 2008
  17. EU1

EU1 Guest

ben allıgını kullanıyorum yaklasık 3 senedir ve o kadar memnunum. hiçbir allıktan memnun kalmadım halay kozmetikten almıstır bir kısım bitkisel filan demişti bayan anlatmıstı yanlız 30 ytl civarıydı allgın fiyatı kremini de kullanayım dedim hiç begenmedim ama makyaj malzemeleri cok iyi

18. 27 Kasım 2008
  19. Womanizer

Womanizer Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben bu markayı yazın Bakırköy pazarında görmüştüm ama sahtesi mi gerçeği mi bilmiyorum büyük ihtimalle sahtesidir.

eskiden vardı sanki parfümerilerde 10 yıl önce falan hala var mı bilmiyorum ben rastlamadım ama o zamanlar beğenilen bir markaydı