Barışmak isteyen erkek karısına şiddet uygular mı?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve esra510 tarafından 29 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

29 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : esra510
  1. esra510

esra510 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar 2 gündür şoktayım cuma akşamı görümcem bizdeydi iftara davet etmiştim 20 yaşında kızı var 4 sene önce kaçarak evlenmişti.eşiyle son bir senedir problemleri vardı ilgisiz şidedet eğilimi olan ve 6 aydır işsiz bir koca kayınvalide kaynı ve görümcesi ve kayınvalidenin annesi hep beraber cümbür cemaat yaşıyorlar kız çalışıyor hepsi kızın eline bakıyor öyleki düğün borçlarını bile kız ödedi.neyse uzatmayım eşiyle tartışmışlar kız baba evine döndü.çocuk sürekli mesaj atıyor ama tehtit mesajları dön dönmezsen senide kendimide öldürecem aileni öldürecem aileye küfür mesajları .barışmak isteyen eş bence ikna mesajları tatlı sözler söylemeli değilmi ama.neyse bunlar cuma akşamı bendeler pat mesaj nerdesin söyle kız korkarak konuşuyor dayımlardayım diye ozaman geliyorum ailemle eşim karşı çıktı burası ne yeri ne zamanı babasını evinde konuşsun diye ama karşımızda ne laftan ne sözden anlayan insanlar vardı neyse geldiler cümbür cemaat.çocuk kızla baş başa görüşmek istediğinisöyledi karı koca başbaşa görüşsünler sorunları neyse kendi aralarında halletsinle diye izin verdik benim yatak odamda bunlar sözde konuşuyorlar çocuk yüksek sesle konuşuyor bişeyler söylüyor buna kız sürekli ağlıyor eşim dayanamadı .bir saattir içerdesiniz kız sürekli ağlıyor olmuyorsa olmuyor diretme dedi.çocuk dayı 5.dk.daha izin ver sonra gitcem dedi eşimde tamam dedi..bu arada kaynana hiç görümcemin yüzüne bakmıyor hiç biimizle muhatap olmuyor çocuğun halası boş boş konuşuyor görümcemde balkona çıktı hava almaya balkon yatak odama bakıyor sıcak tabi camda açık.içrden tokat sesi geldi görümce odaya fırladı kızımı dövüyor diye hepimiz odaya koştuk kız hıçkırarak ağlıyor ne oldu diyoruz kız sinir krizi geçiriyoe görümcem bağırıyor kızımı tokatladı diye kıza soruyoruz ağzını açmıyor kaynı diyorki yok tokat atma abimeline vurdu bu iş burda bitti diye çocuk dışarı kaçıyor eşim hepsini evden kovuyor ne cesaret benim evimde yeğenimi dövüyor diye kaynana bas bas dışarlarde bağırıyor haklıymış gibi birde etrafa rezil olduk durduk yere.kız daha sonra benim ısrarlarımla tokat attığını yanağını ısırdığını tehtid ettiğini söylüyor bu arada yanağının bir tarafı kocaman el izi diğer tarafı diş izleri dondum kaldım görümcem sinir krizi geçiriyor eşim rengi bembeyaz zaten hiper tansiyon var adamda tansiyonu yükseldi eğer kız tokat attığını söyleseydi vururdum o çocuğu diyor evde ruhsatlı silahı var olacakları düşünemiyorum bile şimdi her odaya girdiğimde kızın ağlaması çocuğun yüzü gözümün önüne geliyor odamda yatamıyorum korkuyorum ışıklar açık uyuyorum evim bahçe katı ve eşim gece çalışıyor ben tek kalıyorum.ve bu çocuğun babası intihar etmiş yani genlerinde var kendine zarar vermek şoktayım kızlar yardım edin

2. 29 Ağustos 2010
  3. nil88ay

nil88ay MUTLU :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    geçmiş olsun canım ya..
    diycek söz bulamadım..
    kız nerde şimdi..
    boşanıyorlar mı kesin?ne düşünüyor yeğeniniz?

4. 29 Ağustos 2010
  5. nursuz

nursuz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ayyy ne çirkef bir aile o öyle.
    onca insanın arasında cesaret edip eşini döven bir insan kimbilir kendi evinde kızcağıza neler yapar.
    çok geçmiş olsun.
    bir an önce kurtulsun bence yeğeniniz o psikopattan.
    hem kızın parasını yesinler, hem de onca eziyet etsinler.
    olacak iş değil.
    hem ev ev üstünde olmaz diye de bir söz vardır, onca kişi aynı evin içinde yaşanmaz.
    bence bir an evvel boşanıp kurtulsun yeğeniniz, ki daha çok gençmiş yeni bir hayat kurar kendine.

6. 29 Ağustos 2010
  7. esra510

esra510 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    avukatla görüştük pazartesi resmi tatil olduğu için salı günü dilekçesini verecek mesajlarıda savcılığa bildirelim demiş avukat .işe göndermiyoruz kızı korkumuzdan kaçırır yada zarar verir diye kız şu anda babasının evinde

8. 29 Ağustos 2010
  9. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.397
    Ödül Puanları:
    563
    evet. en doğrusunu yapmışsınız. tehdit mesajlarınıda verin. yanına yaklaşması men edilir...16 yaşında işi neydi evlendi bu kızda.16 yaşında çocuk daha. bu yaşta kaçarak evlenen kızlara ibret olsun işte..
    keşke geri alsalardı ve evlendirmeselerdi.
    okul mokul hak getire. 16 yaşında git elalemin adamına kaç.
    nedir bu kızların durumu

10. 29 Ağustos 2010
  11. GezegeNKralicesi

GezegeNKralicesi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2.587
    Ödül Puanları:
    238
    Çok gecmiş olsun canım yaa

12. 29 Ağustos 2010
  13. scheker

scheker herseyin hayirlisi... Üye

Beğenildi:
    143
    Ödül Puanları:
    163
    cok kötü olmu büyük gecmis olsun
    böyle zararli insanlardan en basindan uzak durmak lazim ama
    iste kimin ne olduguda belli olmuyo bazen olacak seylerde engellenemiyor
    siz yapabiliceklerinizi yapiyosunuz zaten allah yardimciniz olsun

14. 29 Ağustos 2010
  15. esra510

esra510 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Türk örf ve adetlerinde varya kaçan kız geri alınmaz diye o yüzden almadılar insanların yüzüne bakamayız elalem ne der diye eşim ve siğer dayıları uyardı görümcemi çocuğu araştırdık işi gücü yok serserinin teki diye ama olmadı işte ve kız ilk günnden beri şiddet görüyormuş korkusunda kimseye birşey söyleyemiyormuş .kızı öyle bir sindirmişlerki bizim evimizde bizim yanımızda şiddet görüyor asğzını açıp konuşamıyor üfff aklıma geldikçe kötü oluyorum ya

16. 29 Ağustos 2010
  17. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

evinin geçimini kim sağlayacak ? mecburlar kıza tabiikötükedihüso

kız kör kütük değil Allah tan

umarım bir an evvel kurtuluralsanaalsanasmile

18. 29 Ağustos 2010
  19. Mihriban

Mihriban Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    196
    ne şirret bir aileymiş
    kız sakın geri dönmesin canım bunlar hiç normal değiller:1no2:kıza yazık olur
    sende korkma canım senlik bir mevzu yok ama kız için aynı şeyi söyleyemeyeceğim
    polise bu durumu söylesinler