Barsaklarmda ve midemde a gaz yardm ltfen

Konusu 'Gastroenteroloji - Sindirim Sistemi Hastalıkları' forumundadır ve ANNOŞ tarafından 30 Eylül 2008 başlatılmıştır.

30 Eylül 2008
    Konu Sahibi : ANNOŞ
  1. ANNOŞ

ANNOŞ Guest

Arkadaşlar midemde ve bağırsaklarımda çoğu zaman aşırı gaz ve gurultu var.Bazen bulantı ve hazımsızlık ta yapıyor tavsiyelerinizi ve görüşlerinizi bekliyorum

2. 3 Ekim 2008
  3. ANNOŞ

ANNOŞ Guest

herkes sorunsuz galiba nerdesiniz arkadaşlar...

4. 3 Ekim 2008
  5. glsh85

glsh85 Guest

bendede kabızlık avr
    caylarla ıdare edıyorum

6. 4 Ekim 2008
  7. damla46

damla46 Guest

Ben debridat isimli ilaçtan fayda gördüm.

8. 4 Ekim 2008
  9. hanne

hanne Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    benim de midemde hazımsızlık oluyor,sanki midem ağzıma geliyor,bazen de hemen sindiriyor çok düzensiz çalışıyor yani,ilaçlarda bi yere kadar

10. 5 Ekim 2008
  11. nightelf

nightelf Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende bu sorunları uzunca bir süre yaşadım,hiçbirşeyi rahatça yiyip içemiyodum.hiçbir ilaç kar etmedi famodin dışında.ama ben bundan kekik suyuyla kurtuldum kesin olarak çok şükür.ama dışarda satılanlardan değil,evde sıcak suyu içinde biraz demleyip içtim.çok iyi bir gaz ve idrar sökücü,aynı şekilde ada çayıda!..

12. 5 Ekim 2008
  13. sedefcik

sedefcik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çorbayı ekmeksiz sıcak sıcak içmek ve sabahları aç karnına bir bardak sıcak su içmek çok işe yarıyor.tavsiye ederim.

14. 5 Ekim 2008
  15. mannak

mannak heyecanlııııııııııııııııı Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    ahhh bu gazzz aahh benimde en büyük problemlerimden biri ya..
    karnım hep şiş nerdeyse ya işin kötüsü gazın yanında kabızlıkta var yani benim durumum çookk vahimm

16. 5 Ekim 2008
  17. nightelf

nightelf Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu arada bu sorundan daha hızlı kurtulmak için arka arkaya yememeye,yediklerinizi karıştırmamaya özen göstermeyi ve bir süre gazlı yiyecek ve içeceklerden uzak durmaya çalışmanızı özellikle tavsiye ederim.bu perhizi yaparken midenize şişkinlik yapan şeyleri saptar onlarıda yemezseniz mide gazdan tamamen arınıp dinleniyo ve çabalarınız boşa gitmiyo.bu arada kekik suyunun şeker ve guatr hastalarına yasak olduğunu hatırlatmakta fayda var. umarım işinize yarar sizinde..

18. 5 Ekim 2008
  19. nightelf

nightelf Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    a.s.bu arada bu sorundan daha hızlı kurtulmak için arka arkaya yememeye,yediklerinizi karıştırmamaya özen göstermeyi ve bir süre gazlı yiyecek ve içeceklerden uzak durmaya çalışmanızı özellikle tavsiye ederim.bu perhizi yaparken midenize şişkinlik yapan şeyleri saptar onlarıda yemezseniz mide gazdan tamamen arınıp dinleniyo ve çabalarınız boşa gitmiyo.bu arada kekik suyunun şeker ve guatr hastalarına yasak olduğunu hatırlatmakta fayda var. umarım işinize yarar sizinde..a.s.