bartholin kisti

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve nefertiti50 tarafından 5 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    5 Nisan 2010
    Konu Sahibi : nefertiti50
  1. nefertiti50

nefertiti50 seviyorum seni annem. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    26 haftalık hamıleyım.gecen hafta bartholın kıstınden dolayı amelıyat oldum.tenıs topu kadar oldugunu söyledı dr.aslında ben dogumdan sonra olması ıcn cok ısrar ettım ama genel anestezı verılerek yapılacagından dolayı bebegebırsey olmasından dolayı cok korktum doktorum ıkna ettı sorun olmayacagına daır.amelıyattan sonra agrım olmadı dınlendım evde cumartesı kontrole gıttım doktorum bakmak ıcın elını soktu falan kontorlden berı cok sızlıyor dıkıslerın düsmemıs dedı ayakta cok kalamıyorum bıde asıl sorum su şişlik ınmemıs cok sert bır sıslıktı hala bıraz var yanı doktoruma söyledım ben ıltıhabı bosaltıp yanlara dıktım orta bosluk suanda dedı kapsülü var ıcınde ona bısey yapamam o kalır dedı.sıze sorum su hep sıs mı kalıcak ve sızlama nereye kadar sürer?neden sızlıyor acaba?ne yapmalıyım dogumdan sonrada hep böyle sıs ve acılı bır cınsel hayatım mı olur?ne olur soruma cevap verın cok düsünüyorum:KK43:(yoksa baska bır seyımmı var dıye kafaya takmıs durumdayım.amelıyat öncesı sızlama falan yoktu sadce sısytı acaba hata mı ettım amelıyar olmakla.senağlama

2. 6 Nisan 2010
    Konu Sahibi : nefertiti50
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0

selam bartolin kistinin gerçek tedavisi kapsülünün de çıkartılması ile sağlanır yoksa aynı yerden tekrarlama ihtimali vardır. işleminiz yani yapıldığından şişlik hasasiyet normaldir. zaman içinde geçecektir. doktorunuzla endişlerinizi lütfen paylaşın. sizi en iyi anlayacak kişi sizin takip doktorunuzdur çünkü. geçmiş olsun.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.