Baş dönmesi üşüme

Konusu 'Kardiyoloji - Kalp ve Dolaşım Sistemi Hastalıkları' forumundadır ve ysl_cinema tarafından 30 Kasım 2009 başlatılmıştır.

30 Kasım 2009
    Konu Sahibi : ysl_cinema
  1. ysl_cinema

ysl_cinema ATATÜRK'ümü çok seviyorum Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar merhaba, bende bazı sorunlar var bunları yasayan varsa yardımcı olabilir mi bana. baya zamandır ayaklarım ellerim ısınmıyor hep buz gibiler, arada bir ayak parmaklarım üşümekten morarıyor kangren olmuşum gibi ısıtmaya çalısıyorum olmuyor yaşlı neneler gibi katkat çorap giyiyorum ama ısınmıyor:çok üzgünüm:
    bi de 4 gündür başım dönmeye basladı bayılacagım diye korkuyorum baya sık dönüyor korkuyorum
    böyle durumda olan var mı korkuyorum dr ye gitmeye.beynimde ur mu var acaba diye düşünüyorum:gitme:

2. 30 Kasım 2009
  3. masumum

masumum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    Geçmiş olsun canım ama ihmal etme ve kötü düşünme nolur belki kansızlıktan falan olabilir. Sen en iyisi bir dr. görün.

4. 30 Kasım 2009
  5. ysl_cinema

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    teşekkür ederim canım dr ye gidicemde korkuyorum hangi doktora gidecegimide sasırdım biri diyor kalp dolasıma git ,biri kulaga git biri göze git , biri beyin cerrahına git offff:çok üzgünüm:

6. 1 Aralık 2009
  7. hotcouture

hotcouture Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    796
    Ödül Puanları:
    153
    kansızlık cnm.buyuk iihtimal.
    sen dahiliyeye gidicen.

8. 1 Aralık 2009
  9. RABARBA

RABARBA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    Dahiliyeyen gidiceksin canım evet morarma hariç diğer sıkıntılar bendede vardı ilaç kullanıyorum öyle geçti. Başka bi sorun varsada dahiliye seni yönlendirir zaten geçmiş olsun..

10. 1 Aralık 2009
  11. Zeca

Zeca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Öncelikle dahiliyeye gidin. Tüm kan testleriniz bir yapılsın. Bu arada kansızlık kaynaklı bir durum varsa kan tahlillerinde çıkacaktır. Eğer dahiliye teşhis koyamazsa veya detaylı bir tedavi gerekiyorsa sizi ilgili bölüme yönlendirecektir. Geçmiş olsun.

12. 1 Aralık 2009
  13. ysl_cinema

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    önce dahiliyeye gitmek gerektiğini bilmiyordum çok teşekkür ederim kızlar iligilendiğiniz için,ilk önce dahiliyeye gideyim o zaman insallah kansızlık çıkar rahatlarım,saolunopuyorumnanaktana.s.