başağrısından ölüyorum......

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve milkshake tarafından 1 Aralık 2008 başlatılmıştır.

1 Aralık 2008
    Konu Sahibi : milkshake
  1. milkshake

milkshake Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar hamilelik şüphem var ve dr. progestan yüksek çıkınca artık herşey kesinleşinceye kadar sana hap içmek haram dedi hiçbirşekilde hayati tehliken olmadığı sürece dedi........

ama sabahtan beri acayip bir baş ağrım var 3 kere istifra ettim çok kötüyüm başka nasıl geçer bu yada ne bilim hamileler hiçmi ağrı kesici kullanmaz ya eğer hamileysem ben 9 ay boyunca bu ağrıları nasıl çekicem miğren var zaten bende.......

2. 1 Aralık 2008
  3. zarifeee

zarifeee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    76
    canım bende 1 buçuk aylık hamileyim dünden beri başım ağrıyo ne yapacak bişey yok ağrıyı çekecez

4. 1 Aralık 2008
  5. Ceylan

Ceylan BiHüzünSaklı ve BinUmutla Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    198
    Melekler için biraz sabreden bitanem Kıyamam sizlere
    milkshake ateşin nasıl ateş arkadaşım

6. 1 Aralık 2008
  7. blue_eye

blue_eye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    milkshakecim uyumaya çalışsan belki geçer???

8. 1 Aralık 2008
  9. basak 35

basak 35 iki melek annesi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım baş agrısına ilaç kullanamıyacaksın ama birtane küçük patatesi soyup halka halka kes üzerine birazcık kahve serp ver başına tek tek koy ve bir tülbentle sar ve uzan bak baş agrısını nasıl çekiyor ben anneme ve kendime uyguluyorum inan dogal agrı kesici oluyor bu arada diger topige yazmışsın bebiş yolda hayırlı olsun canım allah kucagına almayı nasip etsin

10. 1 Aralık 2008
  11. WomenLove

WomenLove bir Aşk Krallığı Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198
    duş al ,buz koyy

ama 4 aylık ikiz anne adayıyım minoset içebiliyorum sen neden içmiyon tansiyonunu ölçtür bide

12. 1 Aralık 2008
  13. ceylan83

ceylan83 boncuk gözlümmmmmm:)) Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    canım sen karanlık bi odaya geç sessiz olsun ama bide başına şöyle bi tülbenti sıkıca sarıp uyumaya çalış tatlım çok geçmiş olsun

14. 1 Aralık 2008
  15. nur82

nur82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    dr lar hamilelere minoset veriyor.hamile olup da içen arkadaslarım var.ben de 2 haftadır ölüyorum ağrıdan.iş miş yapamaz hale geldim.ama içmiyorum yıne de .dişimi sıkıp katlanıyorum bebeğim için.bunlar da gececek allahın izniyle.

16. 1 Aralık 2008
  17. ibolya

ibolya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    bence yoğurt ayran yada süt gibi bişey deneyebilirsiniz, bedeni gevşettiği için belki faydası olabilir diye düşünüyorum, ayrıcana alttaki alıntı da işinizi görebilir, allah şifa versin vallaha zor, hamilelikte insan çaresiz oluyor, hamilelik bitiyo bu sefer de emzikliyim diye ilaç kullanamıyosunuz, yeni doğum yaptığım zamanlarda başka bi rahatsızlık yüzünden hastanelik oldum antibiyotik kullandım, doktor bile çocuk doktorunu arayıp sordu da öyle verdi antibiyotiği, zor oluyo geçmişler olsun, allah bi daha göstermesin, hayırlısıyla bebelerinize kavuşursunuz inşalllah
    - Ardıçın rendelenmiş meyveleri sirke içine koyup bekletildikten sonra bir bezle alınıp üzerine sarılırsa baş ağrılarını giderir.

- Ayçiçek yağı içilmez ama gargara olarak kullanıldığında uykusuzluk, kronik baş ağrısı ve asabiyete iyi gelir.

- Ihlamur çayı çiçeklerinden elde edilen ıhlamur ruhu baş ağrısını keser.

- Karabiber, tarçınla karıştırılarak kullanılırsa baş ağrısını giderici etki yapar. Ihlamurla kaynatılınca da sancı kesici etkisi vardır.

- Limon suyu bir su bardağı kahve içine sıkılıp içilirse baş ağrısına etkili olur.

- Muzun içindeki magnezyum baş ağrısı ve kramplara karşı etkili olur.

- Nane çayı ve üzerlik otu baş ağrılarına iyi gelir.
    ALINTIDIR.

18. 1 Aralık 2008
  19. gulsun37

gulsun37 Guest

Canım bende hamıleyım hamile kalmadan hergün basım agrıyodu hamıle oldugumu ögrendım sımdı arada agrıyor ama cok kötu oluyorum bugun dr. Mınoset verdı. Yen etkısı yokmus benım uyguladıgım yontem vede ise yarıyor 3 parca pamuga karabıberı döküyorum ustune kolanya sonra tülbentle basımı sarıyorum vede çok iyi geliyor zamanla azalıyomus agrılar bebisler icin her katlanıyoruz artık sevgiler:)))))))))))))9

dely bunu beğendi.