Başak 2010 Eylül Yorumu

Konusu 'Başak Burcu' forumundadır ve Cicilikiz tarafından 29 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

  29 Ağustos 2010
  Konu Sahibi : Cicilikiz
 1. Cicilikiz

  Cicilikiz Popüler Üye Üye

  Katılım:
  24 Ağustos 2009
  Mesajlar:
  1.972
  Beğenildi:
  6
  Ödül Puanları:
  106
  Yaşadığınız aşkın ve birlikte olduğunuz kişinin net bir gözle farkında olmak bu süreçte çok önemlidir. İçinizdeki inanç, iyimserlik gücünüz ve uzun soluklu olması adına düşündüğünüz beraberlikte ihtiyacınız olan asıl noktayı iyice belirlemek gerekir.Uzun soluklu bir aşk mı yaşamak istiyorsunuz, bir aşk ilişkisinde aradığınız kriterler nedir, bu ilişki sizin kendinizi huzurlu ve mutlu hissetmenizi sağlıyor mu veya sağlayabilir mi, bu ilişkinin sorumluluklarını taşıyabilir misiniz, toplumsa açıdan size ne gibi fayda ve zararları olabilir, aranızda oluşabilecek engeller nedir gibi birçok soruyu kafanızın içinde belirli bir ciddiyet içinde ele almak gerekir. Çünkü Jüpiter Oğlak burcunda öyle fazla renkli bir aşk vermeyebilir, olanı da belirli koşullara ve kurallara bağlı gelişir.

  Fakat şu var ki, eğer ciddiyetle hareket edilirse temeli sağlam bir ilişki olacağı kesindir. Hatta her iki kişinin de eşleştirme haritasında uyum varsa bu uzun soluklu bir beraberliğin ilk startı olabilir. Geri hareket döneminde karşınızdaki kişi hakkında net bir görüş elde etmeniz kolaydır. Belki de bugüne dek göremediğiniz bazı gerçekleri bu dönem içinde fark edebilir ve bu ilişkiye belirli bir süre tanımak gerektiğini düşünebilirsiniz.

  Yalnız bunun için her iki kişinin de birbirinin yaşamlarıyla ilgili konularda destek olmaları gerekir. İşte bu süreçte birbirinizin yanında olmak sizi daha güçlü bağlar ile birbirinize kenetleyebilir. Eylül ayının ilk haftalarına kadar devam edecek geri hareket süresince tavırlarınızı, davranışlarınızı gözden geçirmeniz gayet faydalıdır. Bu sizi, dağılmaktan koruyacağı gibi eleştirel bakış açınızı da düzene koyacaktır.

  Çünkü hiç kimsenin mükemmel olması mümkün değildir ve değişmeye öncelikle kendimizden başlamak yaşadığımız ilişkinin de kalitesini arttıracak ve bizi daha doğru seçimlerde bulunmaya sevkedecektir. Kendinizi yönlendirmenizin de kolay olduğu bu dönemde, aşırı iyimser ve aşırı kötümser düşünmekten uzak durmanız gerekecektir.
   
 2. 1 Eylül 2010
  Konu Sahibi : Cicilikiz
 3. maviask

  maviask Popüler Üye Üye

  Katılım:
  30 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  4.137
  Beğenildi:
  1.924
  Ödül Puanları:
  188
  İlişkisi olmayanlar için ne var acaba?