Başak burcu erkeği

Konusu 'Başak Burcu' forumundadır ve bebisim52 tarafından 12 Aralık 2007 başlatılmıştır.

12 Aralık 2007
    Konu Sahibi : bebisim52
  1. bebisim52

bebisim52 Tüm varlığım kızımmm... Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    38
    başak burcu erkeğini anlatalım eşim başak burcu hiçbir huyumuz tutmuyo ben yengecim ama yükselenim başak ay çok ilgi istiyo bende ilgi isteyen biriyim ama o erkek olmasına rağmen aşırı yani

Son düzenleme: 30 Ocak 2009
  2. 17 Aralık 2007
  3. xoxzlem_xoxzlem

xoxzlem_xoxzlem Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benimde eşim başak felaket tititz hamarat:) tertipli düzen manyağı şımatılmayı seven ve asla büyümeyen çocuktur :) allah sabır versin sanada

4. 24 Aralık 2007
  5. EU1

EU1 Guest

ay kizlaaaar benim esimde beni uyuz ediyooortatlicadiarzu inannilmaz inatci dedigim dedik cook bilmis ayyyy aman allahim allah basak erkeklerinden korusun bekar kizlaaar bu mesaj sizleree ona gore ama cocuk gibidirleeer:roflol: nazlanirlar sevilmek isterleer ona gore demesi benden !!!
    herseye ragmen coook seviyorum esimi....:asigim:

6. 24 Aralık 2007
  7. EflatunSu

EflatunSu Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim eşimde başak burcu..en önemli özelliği;titiz,tertip düzen sever.dağınıklıktan nefret eder.çok acelecidir.çalışkan,üşenmez.adamı 10 kere bakkala yollayayım banamısın demez.
    tek çekişmemiz ben balık burcuyum ağırım o aceleci.istediği hemen olsun ister.
    sır tutmasını iyi bilir.başak burcu için mantık önde gelir.şefkat gördümü kedi gibi yayılır

8. 24 Aralık 2007
  9. maytap80

maytap80 varmı aşktan öte? Pro Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    söylediklerinzin hepsi eşime uyuyor birisi hariç acaip üşengeçtir benim canikom nerdeyse tuvalete bile arabayla gidicek.ve biryere gönderme bin tane naz eder laf sööler evdeki çöpleri ben kapının önüne koycam da ööle alıcak yoksa mutfaktan hayatta alıp götürmez.bide artık titizlik kalmadı arkasını toplayan varya herşeyini ortada bırakır işte bööle zaman geçtikçe adamın burcumu değişti ne????????:1ninca:

10. 24 Aralık 2007
  11. aktinya

aktinya Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :roflol:Bu kadar olur,benim eşimde başak ve ben bir yengeç,dediğin gibi anlaşmazlıklar çıkıyor,başak erkeği mükemmelliyetçi,inatçı,dediği dedik,arkadaşlar sizlerin söyledikleride eşime birebir uyuyor,yalandan nefret eder,titizdir,ama arkasını topladığım için olsa gerek biraz değişti,sevdiğini acaip şımartır,kendide şımartılmak ister ve istekleri hiiiç bitmezjeyyar.bende eşimi çok seviyorum

12. 24 Aralık 2007
  13. neseli45

neseli45 Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    benimde kocam başak burcu arkadaşlar. acayip becerikli yalnız. yorulmak nedir bilmez adam yaa. tek anlaşamadığımız nokta ikimizde inatçıyız. ben aslan o başak. ama her zaman orta yolu buluyoruz.

anektod bunu beğendi.
  14. 9 Şubat 2008
  15. esra_87

esra_87 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm arkadaslar..yeni üye oldum sayılır bu siteye ama cok begendm..bnmde nişanlım basak hakkaten cok titizz becerkli ve calşkan da bende terazi burcuym biraz üşengeç mızmız:)

16. 12 Şubat 2008
  17. delizm

delizm Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yahu herkes başak burcu olan kocasının huyunu suyunu ve onu sevdiğini anlatmış.yasakkelime. ama başak erkekleriyle nasıl anlaşılır ben hala anlamadım..:çok üzgünüm:
    benim burcum boğa..delirmek üzereyim.senağlamabugün ilişkimi bitirdim.ama içim acıyor şuan..ben hayatımda böyle gururuna düşkün dediği dedik, ve asla özür dilemeyen, ilgisiz bir erkek tipi görmedim..başak burcu erkekleri ne zormuş meğer..çıldırıcam yaa başlarda hiç böyle değildi..ağzımdan ne çıksa yapıyordu..günde bir kere aramasıda cabası artık.sonra kendinde değil suçu bende buluyor...niye aramıyorsun diye sorduğum zaman..derdimi nasıl anlatıcağımı şaşırdım ben artıksenağlama

18. 1 Mart 2008
  19. monpetit

monpetit Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    biz ikimizde başağız o yüzden bazen anlaşamıyoruz.
    Eşim
    *Çoooook çalışkan
    *Evine bağlı
    *Yaptığı işi mükemmel yapar
    *Becerikli(ama isterse)
    *Tek bişeye odaklanır(buda beni sinir ediyor)