Başak Burcu ve Amaçları

Konusu 'Başak Burcu' forumundadır ve Eylul tarafından 26 Ocak 2009 başlatılmıştır.

26 Ocak 2009
    Konu Sahibi : Eylul
  1. Eylul

Eylul Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    Kusursuzluk - Basak'in hedefi budur.

Kendi potansiyellerinin en ust, en aritilmis duzeyine cikmaktir. Hangi doruga ulasirsa ulassin hedefi daha yukaridir. Saflik, doyum, anlam icerme, zor isler ve ulasilmasi zor hedefler Basak'in konularidir.
    Basak'in ana kaynagi kisisel donusume (transformasyona) duydugu aclik ve mukemmellik duygusudur.
    Gerceklerle ilgili kili kirk yaran, vicdanli bir durustlugu vardir. Mukemmel ile gercek arasindaki gerilim Basak'in buyumesini hizlandirir, yonlendirir ve onu degisime zorlar. Asla halinden memnun, kayitsiz degildir. Repertuarinda tembellik yer almaz.
    Kisisel onemini abartmaya karsi kendini sigortalamis olmasi onu mutevazi yapar. Stratejisi hizmettir. Basak kendisine icsel olarak bakar, parlatilabilecek ozelliklerini bulur ve pragmatik gercekciligiyle yollar bularak bunlari dunyaya sunar. Ozen, dikkat ve sabir gerektiren isler, sorumluluk duygusu, insanlara hizmet Basak'a cok dogal gelir.
    Golgesi kaynagi olan kusursuzluk anlayisinin carpitilmasiyla ortaya Cikan sakatlayici ve yok edici oz elestiridir. Bunu dis dunyaya elestiricilik, alaycilik ve cevresindeki herhangi bir seye (veya Her seye) olumsuz bakarak yansitabilir.

Ogrenmesi gereken; kendisini affetmektir. Kendisini yargilama kapasitesini kendisini oldugu gibi kabullenerek torpulemelidir.
    Aksi taktirde, sIkici bir suphe ve kendini kisitlama cizgisine gider. Icsel bir eksIkligini ozverili davranarak saklama duygusundan kurtulmalidir. Detaylarda kaybolmadan butunu Gorebilmesi icin gerekli ile gereksizi ayirmasini ogrenmesi Sarttir.

alıntı

2. 27 Ocak 2009
  3. B&M

B&M FB & M & YE Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    vışş ayenn beni anlattı
    evet eleştirilerim yanlış anlaşılır cok dobra ve dürüst olduğumdan sanırm :)))
    detaysız hiç bir iş yapamam ..kafam rahat etmez....bi işin tüm detayını düşünerek kalkısırım o işe
    hehee ooo anlatsam cook uzar :))))99

4. 27 Ocak 2009
  5. fatos

fatos Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :roflol::roflol::roflol:başak burcu robokop gibidir.seviştikten sonra çarşafları düşünenn tek burç.duygu yoksunu.

6. 27 Ocak 2009
  7. B&M

B&M FB & M & YE Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    :mymeka:ne dalga geçiyon laaakaydirigubbakcemile3

8. 28 Ocak 2009
  9. tuzluçerez

tuzluçerez Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet yaw bizim için şişme kadın diyolar kızlar :çok üzgünüm: ama aksini fena ispatlıyalım sositososito :teytey:

10. 28 Ocak 2009
  11. B&M

B&M FB & M & YE Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    nasii yanii:1shok: pek anlayamadım acıklasana kaydirigubbakcemile3

12. 28 Ocak 2009
  13. fatos

fatos Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sırnaşık şeyabloşdan biliyorum hasta.ben ona bazen belli etmiyorum ama,ev işlerinden büyük bir titizlikle bahseder bla bla bla.ama geçenlerde vazolarında 2 karış toz vardı:roflol:çaktırmayın ben de çaktırmadım.ama çok tatlıdır kendileri.başak kzı olarak.:içelim:

14. 28 Ocak 2009
  15. tuzluçerez

tuzluçerez Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yani şöyleki...:nazar: genelde başak bayanları için yatakta robot, ha başak bayanıyla ha şişme kadınla sevişmişsin gibi tamamamen asılsız iddalar var yerimseniben bende bi başak bayanları olarak şişme kadın nasıl oluyomuş gösterelim diyorum.. onları şişme erkeğe çevirelim :teytey:

16. 28 Ocak 2009
  17. Eylul

Eylul Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    Başak burcu tanıdığım çok az insan var ama çok iyi niyetlidirler hep çalışkandır bir işi en ince ayrıntısına kadar didikler öğrenmeyi çok severler seviyorum ben başakları bir aslan olarak

18. 1 Şubat 2009
  19. ortaya_karisik

ortaya_karisik Orkide Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Aynen yaw bende başağım hep ayrıntılara takılırım geneli göremem bu yüzden yanlış yaptığım kaçırdığım şeyler çok olur ve beni tanıyan insan sayısıda çok az bu yüzden ürekli bir değişim içindeyim ama ben aynı olduğumu düşünüyorum sadece ayrıntılarda gizliyim :))