Başak Burcuyla, Boğa Burcu Anlaşır mı Sizce ?

Konusu 'Başak Burcu' forumundadır ve LoVe_GuL tarafından 12 Aralık 2009 başlatılmıştır.

12 Aralık 2009
    Konu Sahibi : LoVe_GuL
  1. LoVe_GuL

LoVe_GuL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kizlar burcum Basak yaklasik bi senedir konusttugum biri var oda Boga burcunda sizce ne kadar uyumlu, yani anlasabilirmiyiz? Bogalarin en iyi anlasttiklari burc sanirsam Yengec oluyor bu dogrumudur? Benim gibi basak burcu olupta, sevgiliniz boga olan varmi?

2. 12 Aralık 2009
  3. maviask

maviask Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.930
    Ödül Puanları:
    188
    Benimki boğa burçlu. Anlaşma olarak iyi diyorlar. ıkiside toprak grubu oldukları iiçin anlaşıyorlar. Başak burcu gergin yapıdadır. Boğa ise tam tersi rahat benimki gibi. Bir de güven verici sadıklar. Nasıl oluyorsa etkiliyor beni. Bence uyum var. Mesela ona iş konusunda güvenebilirsin o konuda iyidir. Para işlerinde iyidir. Cimri değildir ama hedeflerine ulaşmada zevklerinden feragat edebilir. Ben şu anda feragat ettiği dönemdeyim benimde şansıma.

4. 13 Aralık 2009
  5. LoVe_GuL

LoVe_GuL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

tsk ler canim konumla ilgilendigin icinopuyorumnanaktan senden baska kimse yazmamis hadii kizlar dökturun birazkaydirigubbakcemile3 bak bu dogru para islerinde cimri deyiller benimki bi ara bana söyle demistti cimrimisin dedi bende, yani para konusunda ilk önce yok deyilim dedim ama sonra dedim yerine göre cimriyim dedim. Bana aynen söyle dedi keske cimri olsankaydirigubbakcemile3 sanirim bu huyundan sikayetci benimkiCADIARZU

6. 13 Aralık 2009
  7. candycloud

candycloud Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    108
    Ödül Puanları:
    113
    ben boğa burcuyum ve en yakın erkek arkadaşlarımın,dostlarımın hepsi başak burcu yıllardır kopmadı bağlarımız başak bayanlarıylada iyi anlaşırım kesinlikle bu iki burç birbirini anlıyor:))eşim ikizler ve çok zorlanıoruz bazı konularda malesef.....

8. 5 Nisan 2010
  9. nurakan

nurakan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tatlim sevgilim boga burcu 4 yildir beraberiz 2 yila ewlenecez insallah :)) hayatimda onun kadar mukemmel birini gormedim boga basak en uyumlu burclardir yengec degil yani :))) ve bence kesinlikle birakma onu derim ben olumunekankayizsmile

10. 5 Nisan 2010
  11. Caramelim

Caramelim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    hakkinda hayirlisi olsun canim..boga burcunun anlasabildigi burclardan biridir..okumustum ve duydumda yani :KK66:

12. 8 Nisan 2010
  13. LoVe_GuL

LoVe_GuL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

ay canim sevindim senin adina Allah tamamina erdirsin... sanirim sende benim gibi basak burcumusun, yanilmiyorsam? ne guzel iyi anlasiyorsunuz, peki butun bogalar böylemi? senin sansina iyi gelmesinkaydirigubbakcemile3 her neyse saka bi yana benimde bu yaz nikahim olacak boga burcunla, birakmiyacam zaten benim olacak -tatlicadiarzu- benimkide cok anlayislli, bi o kadar da cok kuruntulu....bilmiyorumkismile

14. 8 Nisan 2010
  15. LoVe_GuL

LoVe_GuL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

canim sanirsam bekarsin, cunku bekar yaziyor darisida senin basina....
    ayrica guzel dileklerin icinde saol....herkes öyle diyor zaten boga burcu icin, gercektten sansli oldugumu hissediyorumopuyorumnanaktan

16. 8 Nisan 2010
  17. LoVe_GuL

LoVe_GuL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

desene tatlim senle iyi anlasacagizkaydirigubbakcemile3
    bende bogalarlan iyi anlasirim, yengec, aslanla hic anlasamiyorum:umursamaz:

18. 8 Nisan 2010
  19. Erinome

Erinome Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    valla 17 yıldır evliyim .ben başak eşim boga öldürmez süründürür misali düşe kalka gidiyo.iyimi iyi tabi insan kendi kardeşleriyle ne kadar uyumlu tartışılır.Bence uyumlu diyebiliriz dış etkenler olmadıgı sürece.maddi manevi ailevi gibi valla kolay gelsin bence evlilik zor.